kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nieoficjalnie
Piłkarze Barcelony na znak protestu przestali przyjmować pokarm
0
@Kuba_1 im to by nawet Barcelona Xaviego Hernandeza dokopała
0
4 mecz i 4 remis Egiptu w PNA
6
@Kessie ale wiesz że od 17:59 do 18 :00 nie minęła godzina?
1
Pierwsza połowa w meczu Eldemse - Espanyol trwała 62 minuty
W 59 Eldemse doprowadziło do remisu
4
Skromne 4:0 do przerwy Barcy femini w lekko rezerwowym składzie przeciwko kobitom z Betisu
3
Potężne straty Niemców po skoku leyhe
2
Olek nie Zniszczol
1
Krzychu Piątek z hattrickem
Wyremontował od 0:2 na 3:2
0
@BARCA1899Messi Może Arauja wie co się tu stało, zresztą cała obrona w tej akcji wyglądała jakby mieli oczy zakryte
0
@FcPortoFan1999 i na 2:2 też Krzychu Piątek
1
Krzychu Piątek z karniaczka na 1:2
0
@Lisek w 1/8 jest losowanie chyba jeszcze więc ustawia żeby się nie spotkały
0
@tbas nie moga grać przeciwko sobie w grupie z tego co wiem
Jak dalej to wygląda nie nie wiem
0
Gigi Buffon kończy dziś 46 lat
1
Vitinha co odwalił, w ostatniej akcji na pustaka nie trafił
Marsylia - Monaco 2:2
Monaco kończyło w 9
0
@Emhyr tfu mecze mi się pomieszały bo oglądałem pierwsza połowę Marsylii z Monaco xD
Ale co do Bolonii to fajnie grają, widać pomysł na grę
0
@preemo nie rozumiesz? Ta kasa (jej część) może iść na pensje trenera jak Robercika odplay ale obniża mu pensję odpowiednio
0
@Emhyr Cisna Milan w 10
4
Karny dla Bolonii w 91 minucie
I 2:2
0
@SenoX pieniądz to pieniądz
0
@Bykunn z drugiej strony u Xaviego zawodnicy mieli sielanke, może teraz zaczną się bardziej starać żeby następca ich od razu nie odpalił
1
@SenoX niejaki Lewandowski zarabia 30 mln
0
Ty się postaraj żeby już teraz się poprawili chociaż trochę
1
@Katalończyk 99 tak, przeciągnie kontuzje do czerwca
0
Milan nie wykorzystuje drugiego karnego w meczu z Bilonią
0
Leao przebiegł 60 metrów z piłką minął z 3 rywali i wywalczył karnego
0
Xavi da sobie spokój z trenerka no chyba że wróci do kozolubców
0
@LM10GOAT czas na zmiany ale to może za pół roku
1
@FcPortoFan1999 jakiś funfel Laporty