2

Laga na Robercika
Jakiś geniusz taktyki to chyba wymyslil

0

Markowi nie przekazali że po ogłoszeniu Xaviego mają dawać z siebie więcej

0

@PiotrR @Rewolucja123
Tu już nawet nie chodzi mi o tą sytuację
Wcześniej np Cancelo taki trochę zagubiony w akcji

2

Ale sraka w obronie jak była tak jest

2

@FcPortoFan1999 powinien podawać się do dymisji tak co 2 tygodnie

2

Oo to było fajne

3

@MesQueUnClub96 niedzielny kierowca

4

0

@La Pulgaa z kontem premium wszystko działa jak należy

4

@szkodastrzepicryja bo tych kotów to jak mrówków

7

@A4ron A co Armstrong śpiewał z playbackiem?

2

@FcPortoFan1999 zawsze wierzyłem w Mateje i Bachlede

0

@FcPortoFan1999 ale sobie podwyższyli średnia bramek na.mecz xD

1

@Adran360 w zeszłym sezonie o tej porze to się.bili z Sevilla w strefie spadkowej więc nie jest z nimi tak źle teraz

1

@FcPortoFan1999 las palmowy coraz bliżej pucharów

1

Osama dem bele z asystay

3

Ale madrycioki z tej Girony

1

@Popitek12 a Ty jaką popierasz?

17

Marek z jedną ręką puściłby mniej bramek

1

@TR3YWAY visca el Girona

4

@Comentateiro po 160 latach znudziło Ci się sikanie na stojąco?

4

To co Romero teraz powinien dać te taśmy które obiecał, ta wielka petardę która okaże się kapiszonem pewnie

1

@tristan87 tu trzeba się cieszyć że nic nie dołożyli

4

@VeB 1899 pierw miał pecha że był w okresie panowania Xaviego i Imiesty w Barcelonie i grał ogony a jak odszedł to kontuzja za kontuzją
Szkoda chłopa bo super pomocnik z niego

12

@Luciano99 przekaz życzenia jowicie z okazji jej święta

0

@TR3YWAY tam jest handel obwoźny

26

@bartas97 fantastycznie

5

Też bym chciał pracować w FC Barcelonie

0

Juvenil odpada z LM po karnych z Mainz

6

O kurde Michał Żuk ma już 15 lat, jeszcze z 2 lata i będzie dźwigał masz środek pola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?