kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Laga na Robercika
Jakiś geniusz taktyki to chyba wymyslil
0
Markowi nie przekazali że po ogłoszeniu Xaviego mają dawać z siebie więcej
0
@PiotrR @Rewolucja123
Tu już nawet nie chodzi mi o tą sytuację
Wcześniej np Cancelo taki trochę zagubiony w akcji
2
Ale sraka w obronie jak była tak jest
2
@FcPortoFan1999 powinien podawać się do dymisji tak co 2 tygodnie
2
Oo to było fajne
3
@MesQueUnClub96 niedzielny kierowca
4
Ekipa @Luciano99 w formie
https://www.facebook.com/share/r/5bdGq8uppzg6Cz5T/
0
@La Pulgaa z kontem premium wszystko działa jak należy
4
@szkodastrzepicryja bo tych kotów to jak mrówków
7
@A4ron A co Armstrong śpiewał z playbackiem?
2
@FcPortoFan1999 zawsze wierzyłem w Mateje i Bachlede
0
@FcPortoFan1999 ale sobie podwyższyli średnia bramek na.mecz xD
1
@Adran360 w zeszłym sezonie o tej porze to się.bili z Sevilla w strefie spadkowej więc nie jest z nimi tak źle teraz
1
@FcPortoFan1999 las palmowy coraz bliżej pucharów
1
Osama dem bele z asystay
3
Ale madrycioki z tej Girony
1
@Popitek12 a Ty jaką popierasz?
17
Marek z jedną ręką puściłby mniej bramek
1
@TR3YWAY visca el Girona
4
@Comentateiro po 160 latach znudziło Ci się sikanie na stojąco?
4
To co Romero teraz powinien dać te taśmy które obiecał, ta wielka petardę która okaże się kapiszonem pewnie
1
@tristan87 tu trzeba się cieszyć że nic nie dołożyli
4
@VeB 1899 pierw miał pecha że był w okresie panowania Xaviego i Imiesty w Barcelonie i grał ogony a jak odszedł to kontuzja za kontuzją
Szkoda chłopa bo super pomocnik z niego
12
@Luciano99 przekaz życzenia jowicie z okazji jej święta
0
@TR3YWAY tam jest handel obwoźny
26
@bartas97 fantastycznie
5
Też bym chciał pracować w FC Barcelonie
0
Juvenil odpada z LM po karnych z Mainz
6
O kurde Michał Żuk ma już 15 lat, jeszcze z 2 lata i będzie dźwigał masz środek pola