kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Laporta jeszcze parę kursów do Arabii zrobi, złotych klamek na kradnie i będą pieniążki
0
Almeria ewidentnie opłacana jest przez Barcelone xD
0
@Herato FC Albatros
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten super bowl to takie dożynki bardziej niż wydarzenie sportowe co nie?
0
@Emhyr Jamal ma coś czego powinien się oduczyć
Czasem lubi trochę zanurkować
1
A może Xavi by objął repke Estoni i zrobił przysługe naszym
4
@LM10GOAT to jakiś madryciok przebrany
3
@Ambasador może mi się wydaję xD
2
@Ambasador co tu tak iskrzy?
1
@Krystian1588 pewnie że lepiej
Dowiedziałby się do czerwca czy wywalić prawie całą ekipę czy ktoś jednak się nada na następny sezon
0
@bartas97 za kabanosa to ojca Jamalka możecie ewentualnie dostać
9
U Jamalka widać już wkurw na drużynę
Oby miał dużą cierpliwość i został u nas aż ktoś ogarnie ten burdel
17
Chciałbym tylko powiedzieć że w następnym meczu poprzeczka winduje do góry
Gramy z 17 Celtą
Strach się bać
0
Xavi coś mądrego już powiedział?
2
@clyde na chusteczki
1
@mientusek1407 mamy problem wszedziey
1
@FcPortoFan1999 klątwa RSSS ewoluowała w klątwę Granady
8
Joga Raphinha wszedł i poza faulem to chyba nic nie zrobil
6
Odrobiliśmy punkt do Girony
Zyskaliśmy punkt nad Atletico
Xavi idź juz
0
@P33ck trzeba będzie za niego zadania domowe robić
0
Aż dziwne że faulu nie znaleźli
0
Jamal królu złoty
5
O kuźwa nie jestem gotowy na brazylijska sambę dziś
0
Jadyny co.moze coś zrobić to Jamalek ale w 2 połowie tak jakby o nim zapomnieli
0
Xavi z kartką? Nie może być
0
Spokojnie jeszcze chwila i podkręca obrotu na 15 minut
1
@MesQueUnClub96 Xavi był bystry i kupił sobie trenowanie do końca sezonu
5
Lewy złomowany za sytuację w której zrobił wszystko dobrze a obrońca akurat był tam gdzie powinien być i udało mu się wybronić
Niektórzy to chyba nigdy w.pilke nie grali
2
Laga na Robercika
Jakiś geniusz taktyki to chyba wymyslil