0

To już bym wolał Araujo na 9

0

@Vegeta88 ile płacisz?

3

@Kozinho. Może i zapłaci sam ale pieniądze ukradnie

4

Oblak w 2 serii, chyba nie zdąży na mecz z Sociedad

2

Zofia zje resztę w licytacji coś mi się wydaję

0

@tomek8756 mam kierownika i innych zwykłych pracowników
Kiedyś dostałem zaproszenie ( nie przyjąłem) od jakieś babki( wtedy nie wiedziałem kim jest - duża firma, kilka budynków) , później zostala wiceszefową mojego działu

Ale Facebooka to i tak nie używam

1

@clyde i po co spalalas kalorię na rowerze jak teraz zjesz ich 2 razy tyle?

1

Muriqi jest niesamowity
Bez niego Mallorca by szorowała po dnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sulimo szkoda nerwów na karalucha

16

@AmigoBlancos wstydu nie masz?

1

@Popitek12 minuta ciszy

0

@ZuczekFCB1899 dzisiaj z dopingiem

3

@Bernard777 a czemu tak wcześnie grają? Przecież piłkarze Avii są jeszcze w pracy

4

A więc karniaczki między Zawisza a Chojniczanką

0

@bartekvisca u mnie na jednej stacji 6,99
A.na Orlenie 6,25
Benzyna 95

0

Pete Hegseth: "Iran jest jak drużyna piłkarska która straciła 20 podstawkowych piłkarzy i nie wie kogo może jeszcze powołać"

15

@CLS63AMG Lewy na oko to tak dziś 0 bramek

4

@blakkudium oby Baba miał więcej oleju w głowie niż jego brat

1

@Luciano99 jutro tylko jeden Garcia

0

@Hosh trump: amerykańskie systemy patriot sprawdzają się w wojnie w zatoce perskiej

11

@gumaz chodź, znam skrót

14

@Hosh nie mógł wcześniej powiedzieć? Bym na nockę nie przyjeżdżał do roboty

0

Abde co rozdaje wow

1

@Rastafarnianin powinna starzeć się wolniej

5

@Comentateiro gratulacje za wygranie ligi w tym , następnym i jeszcze kolejnym sezonie

5

PO CO????????????

1

Gdzie sędzia ma psa przewodnika?

0

Jakiś wielki to nie był spalony bo tam jeden obronca mocno w rozkroku stal

1

@Comentateiro jak to mówią " gorszy nie będzie"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?