2

Miała wygrać Czeszka i wygrała

1

Hah Ledecka.tez odpada

4

Ola z awansem do 1/4

1

@Safrani on czuje wilgoć na karku i cykanie szczurów

1

Kobieta na koniec kariery jeszcze na wózku skończy:/

3

@Rastafarnianin o 13 slalom na desce pań
Tutaj może być ciekawie

3

@Sulimo Sevilla Girona

2

@Pawlak1992 zimny

1

@blakkudium już od paru meczów słabiej gra

3

Szczena go nauczył

42

Oj tam, jutro się to nadrobi

1

Rabit 2 asysty .

0

@4drian0 może wygryzł Anke

5

Lamine zmieniany na La bambie czyli w 2 połowie gol i asysta

1

Araujo na lewe skrzydło

1

Mbappe by tam leżał o czekał na karnego

0

Brawo kapitan
Rabit jeszcze asysta xD

0

Aitana z gipsem na nodze by ogarnęła środek pola

0

@Matheu12 łyżwiarstwo szybkie robi z 2 - 3 medale

5

@draxidox bitwa na śnieżki

8

Cristiano takiego focha walną że na IO też nie pojechał

2

@Andi18 Marcelo, chociaż też mieliśmy w okresie jego gry gigantów na tej pozycji

1

Ol aj wont for kristmas zaraz wjedzie na San Siro

2

Sadiq tym razem do prawidłowej bramki

2

@Quahoo eleven archiwum

1

Guille Fernandez na 2:2 z karniaka w 91 minucie

5

@Cyzix im to Ferran na strzela

0

@Fffddddddx no nie wiem

6

Po wejściu Kounde zrobiło się bardzo nerwowo po jego stronie

0

@Barceloniarz987 z 2 nawet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?