1

@fcbarcafan19 podobno najbardziej zbliżona do dzikiego wilka rasa psów

2

Bombwlw się popsuł?

0

@Fabik87 przecie wiem

1

Pewnie i tak to wyciągną ale ma razie beka z PSG

0

Mi to się wydaje że Perez chce ustąpić z fotela prezasa w markecie i musi za wszelką cenę coś wygrać, z pustymi rękoma nie odejdzie

1

@norbi77 gramy dopóki krew nie poleci

2

@Kapitan hawk a co to za różnica
Ktokolwiek to będzie , dostanie bojowe zadanie od Pereza

0

@Kapitan hawk Perez na to nie pozwoli

1

Jak oni nie zejdą w końcu z boiska po jakimś walku to nic się nie zmieni

1

Toc to Witsel ostrzej wjechał

1

Nawet gdyby nie skoczyłyl to by nie zaliczyli bo przecież absorbował bramkarza xD

2

Gdybym bym pewny że był faul to bym zszedł z tego boiska w cholerę

0

Eryk załóż maskę bo wyglądasz nieswojo

2

50 letni Ronaldinho gra na większej intensywności niż połowa naszego składu

1

@July_6_BcN @Stinger_
No tak to był przecież mixt , pomieszało mi się

0

Panie Ferdku afera jest
Ale jaja haha

0

@barcowy1899 drużynowy też jest

8

Holandia 12 medal , wszystkie na łyżwach
Ale oni są potężni

1

@severius herbate słodzę miodem a kawy nie pije

0

@AmigoBlancos jaki masz bilans w tym miesiącu?

3

Gdyby hipermarket Madryt miał startować na zimowych igrzyskach olimpijskich wybrałby biathlon bo tam za pudła na strzelnicy są karne rundy

27

Viniciusz - jeśli przestaną dawać penalty będę symulował 10 razy więcej

5

Oby Domen nie dał rady

2

@M_Kos musiałby wylądować na San Siro

Tak z 5m dalej

5

@mordini123 a za Trzaskowskiego nawet punktu nie zdobyli

1

@VegetaPolska ten zaś znowu

0

@AmigoBlancos i po co to getafe znowu punktuje? Tak ładnie wyglądało w strefie spadkowej

0

@July_6_BcN jeśli nie nasz to japońce dublecik najlepiej

0

Eapanyol już witał się z pierwszą wygraną w tym roku

2

Norweżka pogodziła Francuzki w biathlonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?