0

dlatego wycinają zanim sie obali żeby miało jeszcze jakąs wartośc

0

łłooo cię pierun jak ona to zrobiła?

0

drewno opałowe też swoje kosztuje

1

for many ;/

0

rakieta to chociaż może z bliska popatrzeć jak się inni bawią a arda i gomes tylko z ławki albo trybun

0

Ney jak bedzie w dołku i nie będzie miał na boisku kogoś kto go pociągnie za uszy tak jak Leo czy Luis to stanie śię zwykłym grajkiem

5

Polacy ze złotem na żużlu w WG!!! Zmarzlik Janowski Dudek I profesor Cieślak
brawo pany!!! 5:1 w finale !!

7

Neya ta cała sytuacja przerasta, jest słaby psychicznie dlatego ta sytacja z Semedoi i jego milczenie co do transferu bądz pozostania
z jednej strony tatuś z workiem pieniedzy a z drugiej marzenia przyjaciele i gra w najlepszm ataku na świecie

4

wole żeby Ney został

4

oj Leo, podstwy... :D
https://www.meczyki.pl/obrazki,63599

10

jak możesz nie znać przecież to syn starego trapagi i starej trapagowej

1

najpierw qatar sprawił że wyłysiał a rakuten sprawi,ł że włosy odrosły ale nie z tej strony głowy

4

Neymar Neymar Neymar ... tu cichaczem Iniesta nam się wymknął

https://www.meczyki.pl/obrazki,63541

0

Costa i Sandro to zbyt wiele szybkości ba jednej stronie

0

zauważ że paru zawodników 1 składu nie ma a poza tym to jest sparing

0

poza debiutem LEO to był chyba najlepszy dzień dla Barcy

https://www.meczyki.pl/obrazki,63453

0

znając ojca Neya to możliwe że on sam na boku kręci jakiś deal z PSG a Neymar dostanie tylko papiery do podpisania a czy podpisze to zależy tylko od niego

0

wiecznie rezerwowy :D

https://www.meczyki.pl/obrazki,63424

1

chyba najbardziej naturalna ze wszystkich żon naszych piłkarzy

0

lepiej żone Iniesty ;p

6

a co jesli PSG mści się jeszcze za to że kiedyś wykupiliśmy od nich największego magika piłki nożnej R10 heh

1

ciekawe jakby to sie potoczyło gdyby nie zamkneli dachu heh

0

gdzieś widziałem wypowiedz jego brata, który mówił że nawet jak Nouri się wybudzi będzie przykuty do łóżka ;/

0

te mecze 6vs6 legend to jest jakiś turniej? bo dużo filmikow sie pojawia

było z Rivaldo, Puyolem teraz widziałem bramke Abidala

0

dostał kolanem w głowe
jedzie do szpitala

0

reszte zwiedzi podczas sezonu :D

1

jak dostanie powołanie za nazwisko to zwątpię w Adama

1

Jarosław będzie wydawał wyroki bo jak do tej pory nikt mu nie wierzy

0

ściema to była

10

Nelson Semedo: „Myślę, że jestem zawodnikiem, który nie uznaje żadnej piłki za straconą. Mecz się kończy wtedy, kiedy sędzia gwiżdże po raz ostatni. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby zasłużyć na tę koszulkę”.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?