kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dlatego wycinają zanim sie obali żeby miało jeszcze jakąs wartośc
0
łłooo cię pierun jak ona to zrobiła?
0
drewno opałowe też swoje kosztuje
1
for many ;/
0
rakieta to chociaż może z bliska popatrzeć jak się inni bawią a arda i gomes tylko z ławki albo trybun
0
Ney jak bedzie w dołku i nie będzie miał na boisku kogoś kto go pociągnie za uszy tak jak Leo czy Luis to stanie śię zwykłym grajkiem
5
Polacy ze złotem na żużlu w WG!!! Zmarzlik Janowski Dudek I profesor Cieślak
brawo pany!!! 5:1 w finale !!
7
Neya ta cała sytuacja przerasta, jest słaby psychicznie dlatego ta sytacja z Semedoi i jego milczenie co do transferu bądz pozostania
z jednej strony tatuś z workiem pieniedzy a z drugiej marzenia przyjaciele i gra w najlepszm ataku na świecie
4
wole żeby Ney został
4
oj Leo, podstwy... :D
https://www.meczyki.pl/obrazki,63599
10
jak możesz nie znać przecież to syn starego trapagi i starej trapagowej
1
najpierw qatar sprawił że wyłysiał a rakuten sprawi,ł że włosy odrosły ale nie z tej strony głowy
4
Neymar Neymar Neymar ... tu cichaczem Iniesta nam się wymknął
https://www.meczyki.pl/obrazki,63541
0
Costa i Sandro to zbyt wiele szybkości ba jednej stronie
0
zauważ że paru zawodników 1 składu nie ma a poza tym to jest sparing
0
poza debiutem LEO to był chyba najlepszy dzień dla Barcy
https://www.meczyki.pl/obrazki,63453
0
znając ojca Neya to możliwe że on sam na boku kręci jakiś deal z PSG a Neymar dostanie tylko papiery do podpisania a czy podpisze to zależy tylko od niego
0
wiecznie rezerwowy :D
https://www.meczyki.pl/obrazki,63424
1
chyba najbardziej naturalna ze wszystkich żon naszych piłkarzy
0
lepiej żone Iniesty ;p
6
a co jesli PSG mści się jeszcze za to że kiedyś wykupiliśmy od nich największego magika piłki nożnej R10 heh
1
ciekawe jakby to sie potoczyło gdyby nie zamkneli dachu heh
0
gdzieś widziałem wypowiedz jego brata, który mówił że nawet jak Nouri się wybudzi będzie przykuty do łóżka ;/
0
te mecze 6vs6 legend to jest jakiś turniej? bo dużo filmikow sie pojawia
było z Rivaldo, Puyolem teraz widziałem bramke Abidala
0
dostał kolanem w głowe
jedzie do szpitala
0
reszte zwiedzi podczas sezonu :D
1
jak dostanie powołanie za nazwisko to zwątpię w Adama
1
Jarosław będzie wydawał wyroki bo jak do tej pory nikt mu nie wierzy
0
ściema to była
10
Nelson Semedo: „Myślę, że jestem zawodnikiem, który nie uznaje żadnej piłki za straconą. Mecz się kończy wtedy, kiedy sędzia gwiżdże po raz ostatni. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby zasłużyć na tę koszulkę”.