1

tak a'propo to co z Miką i Nowakowskim

0

Cibicki o wyborze reprezentacji Szwecji

Popełniłem błąd, tak się po prostu nie powinno robić. Powinienem był przyjechać albo chociaż zadzwonić i swoją decyzję przekazać odpowiednim osobom, a ja tego nie zrobiłem. To było słabe i zdaję sobie z tego sprawę. Teraz krytykę muszę wziąć na siebie, rozumiem ją.

0

te kwoty odstepnego to jest u nas masakra w Realu by miał pewnie z 20 baniek

1

człowiek zastawka :D

0

ten jaki zgrywus ;p

1

jeszcze mu nie powiedzieli

0

a Bielik jest w tej reprezentacji?

0

za nazwisko niestety

0

Lipski-i wszystko jasne

7

0

Ramos nie chce go w Realu haha pewnie boi sie, ze przegra miejsce w 11 z Varanem heh co za typ

0

mimo że grał w Realu to go bardzo lubie zresztą tqk jak chyba wszystkich Brazylijczyków z ery Galactocos
głupio by było jakby teraz się okazało że te wszystkie jego spektakularne bramki były osiągnięte dzieki wspomagaczom

1

Roberto Carlos, jest podejrzany o stosowanie dopingu. Brazylijczyk w latach zawodowej kariery miał odwiedzać lekarza, któremu zarzucono przepisywanie sportowcom nielegalnych środków.
Carlos zaprzecza ale te uda to miał na prawde potężne

1

30 goli i 5 bramek tam było chyba

0

jak młodziaki nie dostają szansy w poważnym footballu to nie da się wyłowić najbardziej perspektywicznych

0

Morata ma do nich isc

5

Montoya miał pecha że był u nas za czasu Alvesa
jakby dostawał szanse to myśle że by dał rade

1

i Piszczu też

3

może Anita Włodarczyk dała by rade?

9

ale zdjęcie to mogli jakieś lepsze wybrać :D

1

w pucharze niemiec jakaś podrobiona niemka śpiewa
\edit
a ruska dlatego ładna :D

0

i Wrzosek

0

też Audi szukałem ale nie znalazłem
kupiłem BMW

0

opijał zdrowie Andresa od rana pewnie

2

fajnie mieć urodziny w ten sam dzień co DON ANDRESS
nie napisa,lem tego żebyście składali mi życzenia

1

nie ma takiej pozycji na boisku jak PiS ;p

4

R10 jakie piły dawał łoomatko
teraz by grał u nas w podstawie

21

pamiętam ten wolny w PK bodajże z około 30m

10

Pique


- Jestem przekonany, że gdy wróci do domu i zobaczy powtórkę zrozumie, że to była oczywista czerwona kartka - stwierdził obrońca Barcelony cytowany przez "AS".

- Wykonał wślizg dwoma nogami i nie sięgnął piłki, sytuacja jest oczywista. Nie ma co dyskutować na ten temat. Ludzie tutaj są przyzwyczajeni, że sędziowie na wiele im pozwalają, ale gdy jakiś arbiter postąpi inaczej... Widziałem, że Ramos wskazał na mnie po czerwonej kartce, ale będzie tego żałował, gdy zobaczy powtórkę. To była oczywista czerwona kartka.

0

chciał mieć jak Coman ale nie ma tyle włosów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?