kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie ma w notesie sędziego to tak jakby nic nie było
5
teraz LEO będzie miał 500+
0
cały Ivan w ważnych meczach często coś ustrzeli
0
jak ono będzi startowało w konkurencjach dla kobiet i mężczyzn to tyle zdobędą
3
teraz znowu jest losowanie w LM?
Monaco na mistrza, oni na prawde mają szanse bo nie kalkulują i nie mają nic do stracenia
ale były by jaja trzymam za nich kciuki
0
Rambelki polecicie jająś w miare dobrą nawigacje do 250-300zł
0
97 chyba
0
no moze nie jest tak
od kiedy zaczęło się wystawianie na potencjalnie słabszych przeciwników rezerw wszystko zaczeło się piepzyć
pierwszy garnitur nie ma po prostu rytmu meczowego i zgrania
0
i Tata i Lucho jada na oparach po Tito i Pepie
Lucho tylko wprowadził swoją filozofie i widać jak gramy
1
tak sie dzieje jak co macz zmienia sie połe składu...
I wychodzi że poprzednie sukcesy pod wodzą Lucho były konsekwencją pracy poprzednich trenerów
0
na obrone przy rogach czy wolnych sie przyda bo po drugiej stronie mają specjalistów od walki w powietrzu
7
bawet my robimy wszystko zeby oni wygrali
0
mashe rudy gomes ... mielismy szanse a ten wystawia skład jak na sparing wiedzac ze Real zremisował ehh
0
kiedys było ze ma przyjsc jak bedzie miał 18 lat za darmo bo montrakt mu sie skonczy
0
przypomnij sobie ile razy juz tacilismy pkt bo ktos odrabiał 2 czy 3 bramki
1
i to jest nasz największy problem ;/
9
- Real Madryt był naszym klientem. Żądał od nas, byśmy kontrowali media, które piszą o nim źle - zeznał przed sądem Javier Iglesias, były redaktor naczelny portalu Diariobernabeu.com. "El Diario" ujawniło, że na działalność serwisu aż 300 tys. euro rocznie przekazywał Florentino Perez. Szef "Królewskich" dyktował dziennikarzom, co mają pisać
0
są chyba jeszcze matematyczne szanse że nie awansują ;p
2
Magda Ogórek :D
0
predkosc tez robi swoje
0
ale chyba już tyle wystarczy bo chłopaki sobie nogi porozwalają jak dalaj bedzie
0
faktycznie
nir byłem pewny czy Planice też przerabiali
0
pamiętam jak gadali ze 239m Roomorena to jest max
0
czo ten Kamil??
164
same chłopy :D
0
masarzysta by się nie wyrabiał ;/
9
Perez stwierdził że w tym roku są tak mocni że mogą grać z najlepszymi :D
0
Kraft skacze tyle ile musi nie ma mocnego dla niego teraz . nie ma szans na kryształową kulę już bo za dużo lotów zostało a Stefan jest w tym dużo lepszy od Kamila
0
23 bramki Leo w LM heh
0
ten Ronaldo to kto to jest bo Azmouna kojarzę