3

Czyli co bieremy ta LM jednak?

1

Jedyne czego zabrakło to czerwonych kartek xD

2

Tymczasem Juve po cichu robi kolejny remis

0

Dziś takie cuda się dzieją że nawet Bologna wygrywa

0

@agaFCB no to po 15

0

@agaFCB no to państwo na S
-Francja

0

@agaFCB a może w państwa miasta?

0

A Barca B nie dość że dostała bramkę od gości co od 2 minuty grali w osłabieniu to sama się osłabiła w doliczonym czasie pierwszej połowy

2

O nie nie , tym razem się nie nabiore

4

Czyli co w poniedziałek losują nam Getafe?

1

@Sulimo patrzcie burżuja

1

@KamQiX dziwne nie

0

@Sulimo za niewinność smakuje najlepiej

0

Będą świętować remis jak wygranie LM

2

Ale Balde ma moc w łapie

1

Co ten Alena ze sobą zrobił xD

0

Araujo pokazuje im gdzie pieprz zimuje

0

@ViscaBarca123 co z młodym Kluivertem?
Kiedyś go bardzo chwali

4

Christensen z zielonym światłem od lekarzy

0

@Blanco16 a weź się pan
Na 2 zmianę idę

0

@MesQueUnClub96 samemu też można iść i się dobrze bawić

0

@MesQueUnClub96 nie od dziś je pamiętamy

0

@bartekvisca losowanie jest znowu to może i w następnej rondzie jak Real awansuje

2

Roque to nasz zawodnik powinno być 6:0

5

Szkoda że Forta nie dał
Kounde też by mógł odpocząć

0

Cofną do poprzedniej akcji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

33

Victor Valdes obchodzi dziś 43 urodziny!

2

@MesQueUnClub96 jesteś u pani

1

@abram3k zapłacili za 5:2 to było 5:2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?