2

@okiemtypera_lucaxx95 szczylanie pytardami to jest kompromitacja

1

@michal26 niektórzy to zrobili takie zapasy że do końca tygodnia będą strzelać

0

@FcPortoFan1999 pewnie tak tylko o Grzesiu by się mówiło " ten łysy" a nie "ten w okularach przeciwsłonecznych"

0

@FcPortoFan1999 bez okularów jest podobny zupełnie do nikogo

2

@VegetaPolska Skawiński

1

@Joe_Barbaro a to pijaki, nie potrafili poczekać do północy

0

Może i nie zarejestrujemy Olmo ale za to przerżneliśmy ostatnio sporo meczów w lidze, jeszcze jakieś pytania bo wódeczka u szwagra się chlodzi?

13

@RoberDzik David Silva

0

Pawełek na 1;1
Ale asysta dołbyka

1

@MesQueUnClub96 oo to tego nie mam
Kiedyś chyba na Eurosporcie pokazywali

1

@MesQueUnClub96 w tv gdzieś leci?

0

@gr175 co,s jest na rzeczy bo już podobno dom w Barcelonie kupił

2

@blakkudium ale co wypił to już mu nie zabiorą

1

@gumaz to ostatnia niedziela

0

@Popitek12 bo on tylko dla siebie przyniósł

0

@Rewolucja123 w pośredniaku

1

@mordini123 piñć złoty leżało, chciała podnieść

2

@Popitek12 do świąt to jeszcze zdążysz dokupić

0

@kanver_ dokładnie wtedy

0

Czemu nie było rożnego po dobitce Robercika jak Rapha trafił w poprzeczkę?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pedri 12.4 km zrobione

0

Temu zaś się Oblak włączył

1

Co ten gwizdek odwala?

3

@Kapitan hawk musiał oddać bezcenny argentyński kaktus

5

Co oni jeszcze większe pikniki chcą zrobić na trybunach?

8

90 minut za szybko ta bramka na 1:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?