kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Gaucho olmoty były
0
@MesQueUnClub96 ładna dziś pogoda
0
@Ptasior to że uciekali do Ameryki południowej to jasne i że coś tam kombinowali też ale kto z tych najważniejszych się tam dostał w 100% nikt nie potwierdzi
Program ciekawy bo też oglądam,
sprawa Bormana który miał tam uciec bardzo ciekawa
6
@AmigoBlancos po co te śmieci tu wstawiasz?
2
@Ptasior ktoś tu chyba polowanie na Hitlera ogląda
gdyby do bunkra weszli alianci pewnie by było więcej wiadomo a że weszla czerwona hołota to jest jak jest
Prawdy nigdy nie poznamy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Derby Mediolanu w supercamelu Italii
1
@Comfortable_ się chłop Peni na oglądał i wyszedł na spacer
2
@Criss18Barca Ekstraklasowiec
1
Hahaha Milan 2:1
Ale piękny swojak xD
0
Penalty dla Milanu
Pulisik na 1:1
1
@Kgorecki2500 gdyby tak były prowadzone lekscje w szkole to z chęcią by się chodziło
0
Mallorca odpada z PK, Rayo gra dalej a Getafe zagra dogrywkę z Granadą
0
Zaś śnieżyca taka że łopatę trzeba będzie odszukać
No powaliło ta pogodę tej zimy
1
@Kessie znasz już regulamin na pamięć?
0
No to teraz presją.na Tebasie
1
Tymczasem Laporta
https://www.blasty.pl/m/upload/images/large/2021/04/coo-blikiem_2021-04-21_22-11-07.jpg
1
@El Plutoninho cały czas liczyli że jakiś bezdomny podrzuci im worek pieniędzy
2
Nie zarejestrowanie Olmo i Victoria kwestią godzin?
1
Lautaro miał meczowke na nodze a tu zrobiło się 2:1
A jednak spalony na żyletki
2
Denzel drugie golazzo
0
@wpwelement byśmy czekali na siłę wyższą
4
@KamQiX znalazłem trop w sprawie jego zaginięcia
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15147327#comment-15147340
3
@Keson Ale to już było - chór Pepa Guardioli
0
@Culer9002 niech on się o swoją dupę martwi bo do lata może nie wytrzymać jak gruby będzie chciał kozła ofiarnego znaleźć
0
@Faro według źródeł z Madrytu i tak nic to nie da
1
Coraz bliżej święta
1
@tbas w końcu musieli ludzi do domu puścić, gruby wziął ich na przytrzymanie
2
@okiemtypera_lucaxx95 szczylanie pytardami to jest kompromitacja
1
@michal26 niektórzy to zrobili takie zapasy że do końca tygodnia będą strzelać