4

@Gaucho olmoty były

0

@MesQueUnClub96 ładna dziś pogoda

0

@Ptasior to że uciekali do Ameryki południowej to jasne i że coś tam kombinowali też ale kto z tych najważniejszych się tam dostał w 100% nikt nie potwierdzi

Program ciekawy bo też oglądam,
sprawa Bormana który miał tam uciec bardzo ciekawa

6

@AmigoBlancos po co te śmieci tu wstawiasz?

2

@Ptasior ktoś tu chyba polowanie na Hitlera ogląda
gdyby do bunkra weszli alianci pewnie by było więcej wiadomo a że weszla czerwona hołota to jest jak jest
Prawdy nigdy nie poznamy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Derby Mediolanu w supercamelu Italii

1

@Comfortable_ się chłop Peni na oglądał i wyszedł na spacer

2

@Criss18Barca Ekstraklasowiec

1

Hahaha Milan 2:1
Ale piękny swojak xD

0

Penalty dla Milanu
Pulisik na 1:1

1

@Kgorecki2500 gdyby tak były prowadzone lekscje w szkole to z chęcią by się chodziło

0

Mallorca odpada z PK, Rayo gra dalej a Getafe zagra dogrywkę z Granadą

0

Zaś śnieżyca taka że łopatę trzeba będzie odszukać
No powaliło ta pogodę tej zimy

1

@Kessie znasz już regulamin na pamięć?

0

No to teraz presją.na Tebasie

1

@El Plutoninho cały czas liczyli że jakiś bezdomny podrzuci im worek pieniędzy

2

Nie zarejestrowanie Olmo i Victoria kwestią godzin?

1

Lautaro miał meczowke na nodze a tu zrobiło się 2:1

A jednak spalony na żyletki

2

Denzel drugie golazzo

0

@wpwelement byśmy czekali na siłę wyższą

4

3

@Keson Ale to już było - chór Pepa Guardioli

0

@Culer9002 niech on się o swoją dupę martwi bo do lata może nie wytrzymać jak gruby będzie chciał kozła ofiarnego znaleźć

0

@Faro według źródeł z Madrytu i tak nic to nie da

1

Coraz bliżej święta

1

@tbas w końcu musieli ludzi do domu puścić, gruby wziął ich na przytrzymanie

2

@okiemtypera_lucaxx95 szczylanie pytardami to jest kompromitacja

1

@michal26 niektórzy to zrobili takie zapasy że do końca tygodnia będą strzelać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?