kuz

2

@KamQiX Sam Szczęsny powiedział że był jednak kontakt jak oglądał powtórkę . Jest na Twitterze powtórka gdzie widać , jak go zahaczył lekko.

kuz

4

Żeby Alvarez miał taką formę na Real

kuz

7

Z takich meczów kibice Realu cieszyli się jak głupi i skakali do sufitu z radości :P Przepychane kolanem, po błędach sędziego i bramkach z dupy. My nie możemy się cieszyć , nam nie wolno.

kuz

0

W Madrycie się zachwycają takimi meczami, a my czujemy się jak w cyrku xd detale

kuz

0

Przegramy to jeszcze :P

kuz

0

To teraz Benfica na 5:4 i mamy nasze naturalne środowisko

kuz

0

Dwa słabe mecze Raphy, znowu martwi

kuz

3

Pomyslcie że Real w taki sposób wygrywał 3 LM i wszyscy się jarali, teraz wiecie jak to jest

kuz

1

Sędzia jest ślepy , dyktuje padolino a braku faulu nie widzi

kuz

0

Tu nie ma mowy o karnym

kuz

1

Lewy oprócz karnego to w ogóle gra? Chłop jest tak mizerny. Anka znowu zaczęła tańczyć na kiełbasach Hiszpanów.

kuz

0

Piątka tu wleci jak nic xd

kuz

0

Haha ABSOLUTE CIEMNA

kuz

2

Bramka imienia Realu Madryt XDDD

kuz

0

@szkudi7 Wiem xD ja na Stawigude latam

kuz

0

Przerznieny to grubo

kuz

2

@Sulimo Prohibicja w Olsztynie nie pozwoliłaby tyle kupić

kuz

0

Znowu marnują wszystko na potęgę, tak się nie da wygrywać

kuz

0

Wątpię że się dzwigniemy tutaj, teraz Benfica taktyka Getafe

kuz

2

Mokra szmata na mordę w rundzie wiosennej? Stare, znałem, i nawet mnie to nie rusza, nastawiam drugi policzek. :D

kuz

0

I teraz wjazd na Szczęsnego jak pierw spier**lił Balde a potem nie było żadnego kontaktu. Super.

kuz

0

Jak tam nie było żadnego kontaktu on go przeskoczył i mógł grać dalejj... co do uja

kuz

2

Nie dotknął go Wojtek

kuz

0

Oj Wojtek teraz to już Twoja wina PS. on go nie dotknął

kuz

0

Ale to wszystko zapier**la

kuz

0

Wypiłem 5 piw i nie nadążam xD

kuz

0

Ale gniotą nas xddd

kuz

0

@kcule14 Oczywiście.

kuz

0

@Bilon87 Codziennie się uśmiecham niezależnie od opcji rządzącej bo mam ich w trąbce

kuz

0

Przewrotna może być ta Liga Mistrzów :D jak przegramy dziś i z Atalanta a Real wygra dwa mecze to zrównają się z nami punktami. Przegrają jeden to już bardzo gorąco będą mieli, nam wystarczy wygrać dziś i raczej mamy spokój, no i do tego różnice bramek na końcu będą kluczowe a u nas dobrze to wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?