Z takich meczów kibice Realu cieszyli się jak głupi i skakali do sufitu z radości :P Przepychane kolanem, po błędach sędziego i bramkach z dupy. My nie możemy się cieszyć , nam nie wolno.
Przewrotna może być ta Liga Mistrzów :D jak przegramy dziś i z Atalanta a Real wygra dwa mecze to zrównają się z nami punktami. Przegrają jeden to już bardzo gorąco będą mieli, nam wystarczy wygrać dziś i raczej mamy spokój, no i do tego różnice bramek na końcu będą kluczowe a u nas dobrze to wygląda.
2
@KamQiX Sam Szczęsny powiedział że był jednak kontakt jak oglądał powtórkę . Jest na Twitterze powtórka gdzie widać , jak go zahaczył lekko.
4
Żeby Alvarez miał taką formę na Real
7
Z takich meczów kibice Realu cieszyli się jak głupi i skakali do sufitu z radości :P Przepychane kolanem, po błędach sędziego i bramkach z dupy. My nie możemy się cieszyć , nam nie wolno.
0
W Madrycie się zachwycają takimi meczami, a my czujemy się jak w cyrku xd detale
0
Przegramy to jeszcze :P
0
To teraz Benfica na 5:4 i mamy nasze naturalne środowisko
0
Dwa słabe mecze Raphy, znowu martwi
3
Pomyslcie że Real w taki sposób wygrywał 3 LM i wszyscy się jarali, teraz wiecie jak to jest
1
Sędzia jest ślepy , dyktuje padolino a braku faulu nie widzi
0
Tu nie ma mowy o karnym
1
Lewy oprócz karnego to w ogóle gra? Chłop jest tak mizerny. Anka znowu zaczęła tańczyć na kiełbasach Hiszpanów.
0
Piątka tu wleci jak nic xd
0
Haha ABSOLUTE CIEMNA
2
Bramka imienia Realu Madryt XDDD
0
@szkudi7 Wiem xD ja na Stawigude latam
0
Przerznieny to grubo
2
@Sulimo Prohibicja w Olsztynie nie pozwoliłaby tyle kupić
0
Znowu marnują wszystko na potęgę, tak się nie da wygrywać
0
Wątpię że się dzwigniemy tutaj, teraz Benfica taktyka Getafe
2
Mokra szmata na mordę w rundzie wiosennej? Stare, znałem, i nawet mnie to nie rusza, nastawiam drugi policzek. :D
0
I teraz wjazd na Szczęsnego jak pierw spier**lił Balde a potem nie było żadnego kontaktu. Super.
0
Jak tam nie było żadnego kontaktu on go przeskoczył i mógł grać dalejj... co do uja
2
Nie dotknął go Wojtek
0
Oj Wojtek teraz to już Twoja wina PS. on go nie dotknął
0
Ale to wszystko zapier**la
0
Wypiłem 5 piw i nie nadążam xD
0
Ale gniotą nas xddd
0
@kcule14 Oczywiście.
0
@Bilon87 Codziennie się uśmiecham niezależnie od opcji rządzącej bo mam ich w trąbce
0
Przewrotna może być ta Liga Mistrzów :D jak przegramy dziś i z Atalanta a Real wygra dwa mecze to zrównają się z nami punktami. Przegrają jeden to już bardzo gorąco będą mieli, nam wystarczy wygrać dziś i raczej mamy spokój, no i do tego różnice bramek na końcu będą kluczowe a u nas dobrze to wygląda.