kuz

1

@escarabajo To już wiadomo, że się boją przegrać :D

kuz

0

Ferencvaros co rozjechał AZ to nie mam pytań :D

kuz

0

@MichuZ44 A mi takie rzeczy nawet jak są baitem, podnoszą ciśnienie jakoś. Nie śmieszy mnie to ani trochę.

kuz

0

Nie dość, że mało goli to jeszcze VAR cofa :D EDIT. o Bilbao oddało co Var zabrał :D

kuz

1

@lithotripter Podobnie, ale mniej trochę :D I tak będzie dupa bo tu będzie 0:0 w połowie meczów.

kuz

1

@Eklerek Stypa jak uj, chyba mają w dupie awanse :D

kuz

0

Dziś 5 minut i zero goli :P Ciekawe, bo wczoraj padło już chyba z 6 :D

kuz

0

@Culer9002 Admin pijany

kuz

0

@draxidox Oglądam tak sobie tę kompilację, stwierdziłem, że poszukam kompilacji Cristiano jak drybluje więcej niż dwóch zawodników, wchodzi w gąszcz przeciwników jak Messi i mija strzelając gola, o dziwo brak takich. Okraszany mianem jendego z najlepszych dryblerów Ronaldo mija w kompilacji max 2 gracz i to w większości na szybkość, prostym zwodem. Nie widać tam idealnej kontroli piłki jak to się w mediach kreuje. Ronaldo ma szybkość, strzał i ustawienie + drybling na DOBRYM poziomie. Do Messiego to lata świetlne a nawet do R9, Neymara, Maradony czy innych się nie umywa.

kuz

1


Widać, że już ręka była podnoszona haha.

kuz

3

@MesQueUnClub_87 Tragicznie. Nie tylko sobie zaszkodził tą decyzją odejścia do PSG a całemu piłkarskiemu światu, bo od tego transferu rynek oszalał.

kuz

3

Neymar podpisze kontrakt z Santosem na pół roku, bo chce jeszcze wrócić do Europy.
Także szykujmy się już na czerwcowe nagłówki z "last dance". xD Chyba nigdy nie przestaną grzać tego kotleta.

kuz

0

@mientusek1407 Za Raphinie, Raphe, Raphinhie* nie piszcie jak boty

kuz

2

@Nightraider Usłyszał by wszystko co się dzieje w szatni

kuz

0

@karolax10 Pytanie retoryczne :p

kuz

0

@poskus Fati chce burgera!!!

kuz

12

@clyde Jeszcze więcej patologicznego rodzenia dzieci na siłę, żeby tylko coś dostać/uciec od opłat. Na pewno wskaźnik poziomu życia wzrośnie.

kuz

0

@Eklerek A co ja będę go rozbierał? On ma mi pokazać dobrze czas, nie będę w nim grzebał przecież :D Mam Gshocka za 800 zł i jest super, nigdy nie wydałbym więcej na zegarek.

kuz

2

@Gronek Z tej samej fabryki w Chinach, tylko logo inne na tarczy ;p ba, oba pokazują ten sam czas

kuz

0

@MesQueUnClub96 kulka Celticu będzie ciepła

kuz

0

Hahah zaraz stracą na 2:3 i będzie 5 miejsce

kuz

5

Araujo ręką w górę cały mecz

kuz

0

Mozemy spaść jeszcze na 5 miejsce xd

kuz

0

Milan główni tasujący w tabeli xD

kuz

1

Piękne to jest że jeden gol tasuje połowę tabeli xD

kuz

4

Hahah Lewy jaskółkę robi

kuz

0

Nasz ex kapitan strzela dla PSG

kuz

0

Madrycioki tracą i cyk -1 do bilansu :P

kuz

1

@lithotripter Barca i Crvena :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?