@draxidox Oglądam tak sobie tę kompilację, stwierdziłem, że poszukam kompilacji Cristiano jak drybluje więcej niż dwóch zawodników, wchodzi w gąszcz przeciwników jak Messi i mija strzelając gola, o dziwo brak takich. Okraszany mianem jendego z najlepszych dryblerów Ronaldo mija w kompilacji max 2 gracz i to w większości na szybkość, prostym zwodem. Nie widać tam idealnej kontroli piłki jak to się w mediach kreuje. Ronaldo ma szybkość, strzał i ustawienie + drybling na DOBRYM poziomie. Do Messiego to lata świetlne a nawet do R9, Neymara, Maradony czy innych się nie umywa.
Neymar podpisze kontrakt z Santosem na pół roku, bo chce jeszcze wrócić do Europy. Także szykujmy się już na czerwcowe nagłówki z "last dance". xD Chyba nigdy nie przestaną grzać tego kotleta.
@Eklerek A co ja będę go rozbierał? On ma mi pokazać dobrze czas, nie będę w nim grzebał przecież :D Mam Gshocka za 800 zł i jest super, nigdy nie wydałbym więcej na zegarek.
1
@escarabajo To już wiadomo, że się boją przegrać :D
0
Ferencvaros co rozjechał AZ to nie mam pytań :D
0
@MichuZ44 A mi takie rzeczy nawet jak są baitem, podnoszą ciśnienie jakoś. Nie śmieszy mnie to ani trochę.
0
Nie dość, że mało goli to jeszcze VAR cofa :D EDIT. o Bilbao oddało co Var zabrał :D
1
@lithotripter Podobnie, ale mniej trochę :D I tak będzie dupa bo tu będzie 0:0 w połowie meczów.
1
@Eklerek Stypa jak uj, chyba mają w dupie awanse :D
0
Dziś 5 minut i zero goli :P Ciekawe, bo wczoraj padło już chyba z 6 :D
0
@Culer9002 Admin pijany
0
https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/475540169_555307217509116_3767299935999852623_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=g7Ovw8LVsckQ7kNvgH4JFOW&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&_nc_gid=AClDl-iJfyPoKR36yf_1BRg&oh=00_AYDElf2EPjOlQoiFnUcDVTDTjSzKnIdPEyjkfiC2MmwuwA&oe=67A126BC
Puchacz w samej kamizelce na jakimś weselu/bankiecie/imprezie. Patrząc na ubiór kolegów. Jaka to jest wieś chodząca. :D
0
@draxidox Oglądam tak sobie tę kompilację, stwierdziłem, że poszukam kompilacji Cristiano jak drybluje więcej niż dwóch zawodników, wchodzi w gąszcz przeciwników jak Messi i mija strzelając gola, o dziwo brak takich. Okraszany mianem jendego z najlepszych dryblerów Ronaldo mija w kompilacji max 2 gracz i to w większości na szybkość, prostym zwodem. Nie widać tam idealnej kontroli piłki jak to się w mediach kreuje. Ronaldo ma szybkość, strzał i ustawienie + drybling na DOBRYM poziomie. Do Messiego to lata świetlne a nawet do R9, Neymara, Maradony czy innych się nie umywa.
1
Widać, że już ręka była podnoszona haha.
3
@MesQueUnClub_87 Tragicznie. Nie tylko sobie zaszkodził tą decyzją odejścia do PSG a całemu piłkarskiemu światu, bo od tego transferu rynek oszalał.
3
Neymar podpisze kontrakt z Santosem na pół roku, bo chce jeszcze wrócić do Europy.
Także szykujmy się już na czerwcowe nagłówki z "last dance". xD Chyba nigdy nie przestaną grzać tego kotleta.
0
@mientusek1407 Za Raphinie, Raphe, Raphinhie* nie piszcie jak boty
2
@Nightraider Usłyszał by wszystko co się dzieje w szatni
0
@karolax10 Pytanie retoryczne :p
0
@poskus Fati chce burgera!!!
12
@clyde Jeszcze więcej patologicznego rodzenia dzieci na siłę, żeby tylko coś dostać/uciec od opłat. Na pewno wskaźnik poziomu życia wzrośnie.
0
@Eklerek A co ja będę go rozbierał? On ma mi pokazać dobrze czas, nie będę w nim grzebał przecież :D Mam Gshocka za 800 zł i jest super, nigdy nie wydałbym więcej na zegarek.
2
@Gronek Z tej samej fabryki w Chinach, tylko logo inne na tarczy ;p ba, oba pokazują ten sam czas
0
@MesQueUnClub96 kulka Celticu będzie ciepła
0
Hahah zaraz stracą na 2:3 i będzie 5 miejsce
5
Araujo ręką w górę cały mecz
0
Mozemy spaść jeszcze na 5 miejsce xd
0
Milan główni tasujący w tabeli xD
1
Piękne to jest że jeden gol tasuje połowę tabeli xD
4
Hahah Lewy jaskółkę robi
0
Nasz ex kapitan strzela dla PSG
0
Madrycioki tracą i cyk -1 do bilansu :P
1
@lithotripter Barca i Crvena :(