Solo od ~3:30, MASTERPIECE! Dawno nie słyszałem takiego pięknego solo na live. Pan Neal Schon niedoceniany mega za całokształt według mnie. Chylę czoła, i polecam zamknąć oczy i odlecieć na chwilę podczas tego solo. @jacobFCB@Coutinho007@JimMorrisonFCB@Colon i reszta.
@MeMyselfAndI Ale tu chodzi o to, że oni krzyczą tylko jak stracą punkty. Jak awansują w pucharze po błędach, albo zdobywają punkty po błędach to jest git i siedzą cicho, nie chcą zmieniać systemu. Najlepiej to zmienić system tak żeby im pomagał, popełniał błędy tylko na ich korzyść, tak by było najlepiej. Hipokryci do kwadratu.
Szkoda, że na konferencji nikt nie zadał pytania o nagrania z VARu przy ataku Endricka na achillesa albo kolana prosto w jaja przeciwnika, ciekawe czy na nie też w Madrycie tak czekają? Carlo pewnie by wtedy udawał Dziwisza czyli nic nie widziałem, nic nie słyszałem.
Anczelot gada, że nie zauważył żeby Real Madryt wywierał jakąkolwiek presję na sędziach. To nie dziwne, bo nie zauważył jaką presję na nim Perez wywiera od długiego czasu żeby pier**lic takie głupoty i być takim odklejonym. Madryt pierze ludziom mózgi, dopiero po odejściu zaczynają znowu mówić z sensem.
Xavi grał idealne spotkanie ale przegrywał przez sędziów i złą murawę, Hansi wygrywa 5-0 z Valencią rozjeżdżając ich w każdym aspekcie, ale mówi, że mogą się poprawić. Detale.
@Encore Gdziekolwiek się nie spotkamy z nimi niszczymy ich mentalnie aktualnie. Ich obrona to zbieranina losowych ludzi, środek pola nie istnieje. Jedynie Mbappe złapał formę + przebłyski Valverde i Bellinghama wystarczają im na średniaki ligowe. Atleti ich wyjaśni w weekend, daje słowo.
Teraz zobaczycie jak Yamal będzie na siłę chciał strzelic bramkę xd nie lubię takiej wersji Yamala, a już parę razy tak miał, że przy wysokim wyniku wszystko sam kończył :D
Złodziej apeluje do służb, żeby bardziej pilnowali porządku bo skradziono mu spod domu rower. Służby organizują spotkanie na którym pokażą wszystkie nagrania kradzieży z ostatniego okresu. Na kilku z nich jest nagrany jak sam kradnie w sklepie, więc stwierdza, że jednak na spotkanie nie przyjdzie bo wstyd, ale nadal czuje się pokrzywdzony bo służby nie ukarały tego, który ukradł mu rower. Luźna historyjka, niepowiązana.
@cules100pro Już go uciszyli na śmietankowej: "Cóż, na jego miejscu siedziałbym cicho, bo ktoś może sobie przypomnieć ile razy w karierze z czerwoną powinien wylecieć Raul Garcia." Oni na wszystko mają odpowiedź, psychiatryk.
1
https://fb.watch/xD0qJOEo3k/
Podobno od września do końca grudnia podmienili Realowi Mbappe i to ten grał za Niego, teraz dopiero gra prawdziwy.
4
Solo od ~3:30, MASTERPIECE! Dawno nie słyszałem takiego pięknego solo na live. Pan Neal Schon niedoceniany mega za całokształt według mnie. Chylę czoła, i polecam zamknąć oczy i odlecieć na chwilę podczas tego solo.
@jacobFCB @Coutinho007 @JimMorrisonFCB @Colon i reszta.
0
@Cule2013 Spirit nie wygra z Navi :p
0
@MysticCat Śmiem twierdzić, że Atleti rozjedzie Real.
0
@MeMyselfAndI Ale tu chodzi o to, że oni krzyczą tylko jak stracą punkty. Jak awansują w pucharze po błędach, albo zdobywają punkty po błędach to jest git i siedzą cicho, nie chcą zmieniać systemu. Najlepiej to zmienić system tak żeby im pomagał, popełniał błędy tylko na ich korzyść, tak by było najlepiej. Hipokryci do kwadratu.
2
Szkoda, że na konferencji nikt nie zadał pytania o nagrania z VARu przy ataku Endricka na achillesa albo kolana prosto w jaja przeciwnika, ciekawe czy na nie też w Madrycie tak czekają? Carlo pewnie by wtedy udawał Dziwisza czyli nic nie widziałem, nic nie słyszałem.
3
Anczelot gada, że nie zauważył żeby Real Madryt wywierał jakąkolwiek presję na sędziach. To nie dziwne, bo nie zauważył jaką presję na nim Perez wywiera od długiego czasu żeby pier**lic takie głupoty i być takim odklejonym. Madryt pierze ludziom mózgi, dopiero po odejściu zaczynają znowu mówić z sensem.
4
@Messiah10 No właśnie widać w ich formie :) Na bank to się odbija, a ja mam wrażenie, ze to dopiero początek.
19
Xavi grał idealne spotkanie ale przegrywał przez sędziów i złą murawę, Hansi wygrywa 5-0 z Valencią rozjeżdżając ich w każdym aspekcie, ale mówi, że mogą się poprawić. Detale.
3
@Encore Gdziekolwiek się nie spotkamy z nimi niszczymy ich mentalnie aktualnie. Ich obrona to zbieranina losowych ludzi, środek pola nie istnieje. Jedynie Mbappe złapał formę + przebłyski Valverde i Bellinghama wystarczają im na średniaki ligowe. Atleti ich wyjaśni w weekend, daje słowo.
5
Komentatorzy to idioci? Serio nie widzieli że tam pokazał spalonego?
0
U chłopów już styki się palą xd Flick niech zmieni najlepszych na drugą połowę
1
Dopiero pierwsza kartka to jest hit :D
3
Teraz zobaczycie jak Yamal będzie na siłę chciał strzelic bramkę xd nie lubię takiej wersji Yamala, a już parę razy tak miał, że przy wysokim wyniku wszystko sam kończył :D
0
Mimo wszystko wychodzenie z meczu w 30 minucie to brak szacunku dla klubu i piłkarzy.
0
Ansu Fati, tak to się robi :P
37
Na notatniku padł już wyrok, Valencia nie chce wygrać i rozkłada nogi byle tylko nas przepchnąć dalej. Ktoś myślał, że jest inaczej?
0
Znowu ich rozsmarujemy :)
0
Komentarz usunięty
0
@escarabajo Chłopak w eklapie by się bawił tak stawiam.
0
@VeB 1899 To wiadomo od dawna, że C+ przejmuje całą PL. :P
0
@cules100pro Jechać z tymi hipokrytami!
1
@jacobFCB Nie znam :p kiedyś nie słuchałem takiej mocnej muzy, jakoś zamknięty byłem przy amerykańskim rocku, ale teraz mi się nawet podoba :D
0
Nie wyobrażam sobie innego wyniku jak kolejne rozsmarowanie cienkiej Valencii.
2
@Jakchcesz Koleś jest idiotą a myśli, że jest oświecony. Nowe, nie znałem...
0
Jakiś Jacobo, Endrick i Arda w składzie, czuję, że polecą dziś xD
8
Złodziej apeluje do służb, żeby bardziej pilnowali porządku bo skradziono mu spod domu rower. Służby organizują spotkanie na którym pokażą wszystkie nagrania kradzieży z ostatniego okresu. Na kilku z nich jest nagrany jak sam kradnie w sklepie, więc stwierdza, że jednak na spotkanie nie przyjdzie bo wstyd, ale nadal czuje się pokrzywdzony bo służby nie ukarały tego, który ukradł mu rower.
Luźna historyjka, niepowiązana.
2
@cules100pro Już go uciszyli na śmietankowej: "Cóż, na jego miejscu siedziałbym cicho, bo ktoś może sobie przypomnieć ile razy w karierze z czerwoną powinien wylecieć Raul Garcia."
Oni na wszystko mają odpowiedź, psychiatryk.
3
@Kapitan hawk Nie no, to jest żałosne w hoooy. :DDD
5
@Ojciec5tkidzieci To oni kupują? Przecież w 90% Rosjii alkohol robią sami, nawet nie wiedzą co to sklep.