kuz

0

Yamal w składzie, już rzeźnicy czekają... Mam nadzieję, że szybkie 2-0 i zejdzie.

kuz

0

@MesQueUnClub_87 Mecz z Getafe i relaks? :P

kuz

0

@AmigoBlancos Ktoś robi większą karierę od Niego i go boli. :)

kuz

0

To teraz przyzwyczajmy się, że Wojtek to będzie Tek! Tak jak w Juve. Szczęsny to za trudne.

kuz

61

Dwa dni od pierwszej plotki i już dopięte. Bez żadnej sagi, zwrotów akcji, pizzy pod biurami. Barcelono, nie poznaję...

kuz

1

@Hindus Polaczki wyjaśnieni, szczególnie Ci "hahający" na facebooku :P I to jak szybko!

kuz

1

To co, może szaman rzucił klątwę na Mareczka w Lidze Mistrzów i ze Szczeną będzie lepiej?

kuz

0

@Bunk420 Dostał szansę i jej nie wykorzystał. Jest po prostu za słaby. Nie można powiedzieć, że ma pecha bo miał czas się pokazać i wpuścił 35 bramek.

kuz

9

Mbappe nie zagra z Atleti? Ahhh ten Negreira ustalił derby Madrytu akurat pod kontuzję.

kuz

4

@Hubert102 Tak, było milion razy. Możemy zarejestrować 80% pensji Matsa.

kuz

3

Pomoc mocarna jest haha

kuz

5

Przecież to jest śmieszne, że kibice Barcy przed meczem boją sie najbardziej o zdrowie zawodników a nie o wynik, większość oddała by 3pkt za to żeby któryś z tych rzeźników nie uszkodził gracza. Szok.

kuz

0

@MOLESTA A to nie było w załączniku w CV do Madrytu? Przecież dlatego go wzięli, dla nich to atuty.

kuz

4

Jutro dobre chłopaki z Getafe będą nas przestawiać a sędzia zapomni kartek :)

kuz

1

Tak z minutkę doliczy

kuz

10

Real się rozpędza, ale mają metr do kibla :D

kuz

9

Endrick już zagrzane styki i tylko żółta, co za typ

kuz

8

@regatta52 Kupiłem Xiaomi Redmi Note 13 Pro i mam to samo, a zapłaciłem 1150 zł.

kuz

6

W ogóle zastanawialiście się też kiedyś co ten Endrick ma na głowie? Chłop ma 18 lat a wygląda jakby wyłysiał i miał perukę.

kuz

0

@Muevertigo ale oni nawet w ważnych meczach grają piach i niewiarygodny fart zawsze pomaga im wygrać. Ich opętanie nie spowodowało, że Neuer wypluł piłkę.

kuz

0

No to było ładne.

kuz

6

Alaves jest tragiczne a Real tylko 1-0 i cały mecz jakiś taki nijaki. Typowy styl, zero grania, 3 pkt i trofea na koniec.

kuz

2

@Kgorecki2500 Mnie się podoba

kuz

1

@norbi77 Same pewnie tam poszły za hajs, widać, że typiara trochę zażenowana, ale wzięła pitos to trzeba się zachować.

kuz

1

Ale siadł nowy Linkin Park, pierwszy singiel to petarda, drugi też ma ten vibe i jest świetny. Hype na płyte jest fest.

kuz

3

@xvcWinterSoldier tępa dzida jak była tak będzie i żaden "mamowy kontent" tego nie zmieni. Dziecko podrośnie i zobaczy jak cała Polska się śmiała z matki bez godności, to największa kara jaka czeka tych wszystkich pato influ.

kuz

3

@D10SLEO Rozlana coca-cola, wytarta mokrym i brudnym mopem, wyciśnięta i wlana do tej butelki. Tak to smakowało.

kuz

1

@NeroTFP1 Jeszcze kilka kontuzji i zaraz Flick będzie grał Barcą Atletic, będzie liderem La Liga bez porażki, niektórym wciąż za mało :D

kuz

1

@cules100pro Bierz Sony. Beatsy są przereklamowane i dopłaca się do marki. Noise cancelling w tych Sony jest świetny, dźwięk też. Ewentualnie w podobnej półce cenowej to tylko coś od BOSE, np. QuietComforty.

kuz

1

@TheNekro94 No jeszcze nikt nie napisał tego :D Swoją drogą fajną bekę mają Ci piłkarze. Napiszą cokolwiek dla żartu, a media jak pijawki podłapują i podniecają się przez tydzień tym, dodają clickbaity, przeinaczają... hit.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?