Przecież to jest śmieszne, że kibice Barcy przed meczem boją sie najbardziej o zdrowie zawodników a nie o wynik, większość oddała by 3pkt za to żeby któryś z tych rzeźników nie uszkodził gracza. Szok.
@Muevertigo ale oni nawet w ważnych meczach grają piach i niewiarygodny fart zawsze pomaga im wygrać. Ich opętanie nie spowodowało, że Neuer wypluł piłkę.
@xvcWinterSoldier tępa dzida jak była tak będzie i żaden "mamowy kontent" tego nie zmieni. Dziecko podrośnie i zobaczy jak cała Polska się śmiała z matki bez godności, to największa kara jaka czeka tych wszystkich pato influ.
@cules100pro Bierz Sony. Beatsy są przereklamowane i dopłaca się do marki. Noise cancelling w tych Sony jest świetny, dźwięk też. Ewentualnie w podobnej półce cenowej to tylko coś od BOSE, np. QuietComforty.
@TheNekro94 No jeszcze nikt nie napisał tego :D Swoją drogą fajną bekę mają Ci piłkarze. Napiszą cokolwiek dla żartu, a media jak pijawki podłapują i podniecają się przez tydzień tym, dodają clickbaity, przeinaczają... hit.
0
Yamal w składzie, już rzeźnicy czekają... Mam nadzieję, że szybkie 2-0 i zejdzie.
0
@MesQueUnClub_87 Mecz z Getafe i relaks? :P
0
@AmigoBlancos Ktoś robi większą karierę od Niego i go boli. :)
0
To teraz przyzwyczajmy się, że Wojtek to będzie Tek! Tak jak w Juve. Szczęsny to za trudne.
61
Dwa dni od pierwszej plotki i już dopięte. Bez żadnej sagi, zwrotów akcji, pizzy pod biurami. Barcelono, nie poznaję...
1
@Hindus Polaczki wyjaśnieni, szczególnie Ci "hahający" na facebooku :P I to jak szybko!
1
To co, może szaman rzucił klątwę na Mareczka w Lidze Mistrzów i ze Szczeną będzie lepiej?
0
@Bunk420 Dostał szansę i jej nie wykorzystał. Jest po prostu za słaby. Nie można powiedzieć, że ma pecha bo miał czas się pokazać i wpuścił 35 bramek.
9
Mbappe nie zagra z Atleti? Ahhh ten Negreira ustalił derby Madrytu akurat pod kontuzję.
4
@Hubert102 Tak, było milion razy. Możemy zarejestrować 80% pensji Matsa.
3
Pomoc mocarna jest haha
5
Przecież to jest śmieszne, że kibice Barcy przed meczem boją sie najbardziej o zdrowie zawodników a nie o wynik, większość oddała by 3pkt za to żeby któryś z tych rzeźników nie uszkodził gracza. Szok.
0
@MOLESTA A to nie było w załączniku w CV do Madrytu? Przecież dlatego go wzięli, dla nich to atuty.
4
Jutro dobre chłopaki z Getafe będą nas przestawiać a sędzia zapomni kartek :)
1
Tak z minutkę doliczy
10
Real się rozpędza, ale mają metr do kibla :D
9
Endrick już zagrzane styki i tylko żółta, co za typ
8
@regatta52 Kupiłem Xiaomi Redmi Note 13 Pro i mam to samo, a zapłaciłem 1150 zł.
6
W ogóle zastanawialiście się też kiedyś co ten Endrick ma na głowie? Chłop ma 18 lat a wygląda jakby wyłysiał i miał perukę.
0
@Muevertigo ale oni nawet w ważnych meczach grają piach i niewiarygodny fart zawsze pomaga im wygrać. Ich opętanie nie spowodowało, że Neuer wypluł piłkę.
0
No to było ładne.
6
Alaves jest tragiczne a Real tylko 1-0 i cały mecz jakiś taki nijaki. Typowy styl, zero grania, 3 pkt i trofea na koniec.
2
@Kgorecki2500 Mnie się podoba
1
@norbi77 Same pewnie tam poszły za hajs, widać, że typiara trochę zażenowana, ale wzięła pitos to trzeba się zachować.
1
Ale siadł nowy Linkin Park, pierwszy singiel to petarda, drugi też ma ten vibe i jest świetny. Hype na płyte jest fest.
3
@xvcWinterSoldier tępa dzida jak była tak będzie i żaden "mamowy kontent" tego nie zmieni. Dziecko podrośnie i zobaczy jak cała Polska się śmiała z matki bez godności, to największa kara jaka czeka tych wszystkich pato influ.
3
@D10SLEO Rozlana coca-cola, wytarta mokrym i brudnym mopem, wyciśnięta i wlana do tej butelki. Tak to smakowało.
1
@NeroTFP1 Jeszcze kilka kontuzji i zaraz Flick będzie grał Barcą Atletic, będzie liderem La Liga bez porażki, niektórym wciąż za mało :D
1
@cules100pro Bierz Sony. Beatsy są przereklamowane i dopłaca się do marki. Noise cancelling w tych Sony jest świetny, dźwięk też. Ewentualnie w podobnej półce cenowej to tylko coś od BOSE, np. QuietComforty.
1
@TheNekro94 No jeszcze nikt nie napisał tego :D Swoją drogą fajną bekę mają Ci piłkarze. Napiszą cokolwiek dla żartu, a media jak pijawki podłapują i podniecają się przez tydzień tym, dodają clickbaity, przeinaczają... hit.