2 października 2024, 23:17
0
@mordini123 Nie ma przecież szans że to się utrzyma tak :P
2 października 2024, 23:07
13
No to klasycznie! Z jednej strony dobrze, że Real przeje**ł, a z drugiej zaje**ście!
2 października 2024, 23:02
1
@Witekk10 Jutro protokół Jean Pierre Negreirois
2 października 2024, 22:58
18
Śmiali się z nas po Monaco a sami w papę z Lille dostali :)
2 października 2024, 22:56
2
Dibu można nie lubić ale to jest TOP bramkarz.
2 października 2024, 22:54
@AduŚ07 My walczyliśmy, zabrakło trochę szczęścia i precyzji.
2 października 2024, 22:51
Czy Lille złamie klątwę?
2 października 2024, 22:40
Nie taki ten Baja Munsia straszny jak go malują, jak nam nie sparaliżuje pośladków to powinniśmy dać radę.
2 października 2024, 22:37
Atleti dostało lekcje w Lizbonie jak my kiedyś :P
2 października 2024, 22:31
@escarabajo Zabierz Zagrzebiowi gracza w 10 minucie i by się skończyło 0-2
2 października 2024, 22:27
Stawiajcie na 1-2 dla Realu, kurs rośnie z każdą minutą. Tu nie chodzi o to czy wejdzie, tylko kto ustrzeli najlepszy.
2 października 2024, 22:20
Czerwo za takie coś :)
2 października 2024, 22:08
6
@Faro Niektórzy wodzowie plemion afrykańskich mają lepsze fryzury
2 października 2024, 21:47
Karny ewidentny. Rządowa TV już szuka Francesca Negreirois, żeby jutro wrzucić coś na ruszt w sprawie Lille.
2 października 2024, 21:25
A Madryt jak zwykle w końcówce zacznie strzelać? Ależ oni są potężni, rozgrywają rywala psychologicznie żeby się nie zmęczyć a potem i tak mają 3pkt.
2 października 2024, 17:03
Dobra to teraz tylko turbo dzbanix za Ferrana na flankę i można zamykać kadrę. Lewy działaj.
1 października 2024, 22:54
46
Rozje**lismy ich w 10 :D Torres ma szczęście, że mamy tak słaba kadrę i tyle kontuzji, bo by nie powąchał nawet murawy.
1 października 2024, 22:41
Drugi łakomy na Montjuic, pierwszy to Laporta z bebechem.
1 października 2024, 22:33
7
Wchodzi De Jong, będą kółeczka. Tęskniłem!
1 października 2024, 22:13
Ferran nawet na tle ulubionego klubu Jacksona jest słaby...
1 października 2024, 21:58
@Lisek Nawet powalczyć i remis ugrać, byle meczyk był wyrównany. Bez kolejnego oklepu.
1 października 2024, 21:55
@bart_azz Skoro potrafiliśmy ich w 10 utrzymać i przegrać tylko 2-1 to nie taki diabeł straszny.
1 października 2024, 21:54
20
Ale chłop co na łeb strzał Pedriego przyjął to pewnie zobaczył flashbacki z VHSA z komunii
1 października 2024, 21:53
Monaco by tak samo skończyło gdyby nie błąd Ter Stegena
1 października 2024, 12:34
@Arden Fajnie jest się znowu poczuć młodo! Zazdroszczę.
1 października 2024, 12:31
@siuuu Jeszcze w kartony po tymbarkach to włożyli xD nie no hit
1 października 2024, 12:28
Franklin i tak dziś pewnie nie zagra, a nie spodziewał bym się łatwego meczu, bo przecież to LM a tam naszych coś paraliżuje.
30 września 2024, 21:47
@Kgorecki2500 Ale przecież jest aż zbyt spokojnie :D
30 września 2024, 20:13
Nie ogłaszali transferu bo zarząd był zajęty sprawozdaniami finansowymi, mamy odpowiedź, nie ma co się martwić. :)
30 września 2024, 20:09
9
@Nazio_87 Laporta przyłapał Wojtka na szlugu i kazał mu wypalić przy nim całą paczkę.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@mordini123 Nie ma przecież szans że to się utrzyma tak :P
13
No to klasycznie! Z jednej strony dobrze, że Real przeje**ł, a z drugiej zaje**ście!
1
@Witekk10 Jutro protokół Jean Pierre Negreirois
18
Śmiali się z nas po Monaco a sami w papę z Lille dostali :)
2
Dibu można nie lubić ale to jest TOP bramkarz.
1
@AduŚ07 My walczyliśmy, zabrakło trochę szczęścia i precyzji.
1
Czy Lille złamie klątwę?
2
Nie taki ten Baja Munsia straszny jak go malują, jak nam nie sparaliżuje pośladków to powinniśmy dać radę.
0
Atleti dostało lekcje w Lizbonie jak my kiedyś :P
0
@escarabajo Zabierz Zagrzebiowi gracza w 10 minucie i by się skończyło 0-2
0
Stawiajcie na 1-2 dla Realu, kurs rośnie z każdą minutą. Tu nie chodzi o to czy wejdzie, tylko kto ustrzeli najlepszy.
0
Czerwo za takie coś :)
6
@Faro Niektórzy wodzowie plemion afrykańskich mają lepsze fryzury
0
Karny ewidentny. Rządowa TV już szuka Francesca Negreirois, żeby jutro wrzucić coś na ruszt w sprawie Lille.
0
A Madryt jak zwykle w końcówce zacznie strzelać? Ależ oni są potężni, rozgrywają rywala psychologicznie żeby się nie zmęczyć a potem i tak mają 3pkt.
0
Dobra to teraz tylko turbo dzbanix za Ferrana na flankę i można zamykać kadrę. Lewy działaj.
46
Rozje**lismy ich w 10 :D Torres ma szczęście, że mamy tak słaba kadrę i tyle kontuzji, bo by nie powąchał nawet murawy.
6
Drugi łakomy na Montjuic, pierwszy to Laporta z bebechem.
7
Wchodzi De Jong, będą kółeczka. Tęskniłem!
2
Ferran nawet na tle ulubionego klubu Jacksona jest słaby...
2
@Lisek Nawet powalczyć i remis ugrać, byle meczyk był wyrównany. Bez kolejnego oklepu.
1
@bart_azz Skoro potrafiliśmy ich w 10 utrzymać i przegrać tylko 2-1 to nie taki diabeł straszny.
20
Ale chłop co na łeb strzał Pedriego przyjął to pewnie zobaczył flashbacki z VHSA z komunii
2
Monaco by tak samo skończyło gdyby nie błąd Ter Stegena
1
@Arden Fajnie jest się znowu poczuć młodo! Zazdroszczę.
1
@siuuu Jeszcze w kartony po tymbarkach to włożyli xD nie no hit
0
Franklin i tak dziś pewnie nie zagra, a nie spodziewał bym się łatwego meczu, bo przecież to LM a tam naszych coś paraliżuje.
0
@Kgorecki2500 Ale przecież jest aż zbyt spokojnie :D
0
Nie ogłaszali transferu bo zarząd był zajęty sprawozdaniami finansowymi, mamy odpowiedź, nie ma co się martwić. :)
9
@Nazio_87 Laporta przyłapał Wojtka na szlugu i kazał mu wypalić przy nim całą paczkę.