kuz

6

@Borneo Spokojnie, Yamal pokazuje tylko złość sportową i póki co to nic złego. Kounde za spóźnienie wyleciał ze składu więc Flick tam króciutko z nimi, oby tylko nie zaczęło to im przeszkadzać.

kuz

18

The relationship between Gündogan and the rest of Barça dressing room was never the same after the midfielder's comments on Araújo after the defeat against PSG. [Diario Sport]

Wychodzi szydło z worka, klepane po plecach gwiazdki się obraziły bo Gundo pierwszy raz od lat powiedział prawdę i śmiał skrytykować krytyczny błąd. Dobrze, że Flick wpaja im od początku bardzo krytyczne podejście i nawet po wysokich wygranych wspomina, że czegoś tam zabrakło, może coś się zmieni w końcu.

kuz

15

@AnsuLamine Bezdomni też dostają, ale za wyjątkiem tych co chodzą ciągle naje**ni bo takich nie wpuszczają do przytulisk. W więzieniu też nie chleją codziennie.

kuz

1

@Sau_Ron xD prychłem

kuz

4

Serio Aguero wytoczył sprawę Barcelonie za zaległe 3M€ kontraktu?

"In Barça's financial accounts, It was announced that Agüero filed a lawsuit against Barça in the Social Court, demanding compensation estimated at 3 million euros.


Barça believe that it has fulfilled all its financial obligations towards Agüero."

To brzmi co najmniej śmiesznie, gdy on sam go zerwał i odpuścił resztę wynagrodzenia.

kuz

0

@ObiwanKenobi Albo organy prawne gasić takie zachowania w zarodku i zabraniać chorym psychicznie ludziom uczyć takich zachowań innych? To chyba łatwiejsze niż upilnowanie każdego dziecka?

kuz

0

Robert tam już zażenowany siedzi fest :D ma ochotę wstać i wyjść

kuz

0

Głupie pytania jak zwykle, ah Ci nasi dzienniakrze

kuz

2

https://dziendobry.tvn.pl/parenting/jak-kontrowersyjny-jelly-frucik-wplywa-na-dzieci-prezentuje-wiele-postaw-ktore-sa-spolecznie-nieakceptowalne-st8120114

Ja pie**ole, chyba inaczej się nie da skomentować tego materiału. Jeszcze ta ynteligentna mamuśka z córunią. Jakiekolwiek dywagacje na temat czy to jest dobre czy złe już mówią, w jakim my świecie żyjemy.

kuz

0

@Danzo23 Szczerze to ciężki wybór, ale chyba Rodrygo. Gość teraz jest tam w cieniu gwiazd a zawsze w kluczowych momentach nie zawodził. Byłby dla nas takim Pedro 2.

kuz

0

@Baros1990 No niestety, albo wybierasz lojalność albo karierę. Z Bilbao nie wygra większych trofeów i nie będzie tak medialny jak byłby w Realu czy Barcelonie. Jego wybór, szacunek za lojalność, ale realia są jakie są.

kuz

0

@Prorokk Włodar by z dupy tak se takie info podawał? Nie wiem :) Zobaczymy

kuz

12

@cules100pro Karierę zniszczył sobie sam, zostając w Bilbao, tym bardziej, że zapowiada już też następny sezon w Athleticu. :) Nie mówię tu, że mógł iść do nas, ale to był najlepszy moment żeby iść gdziekolwiek.

kuz

0

@kanver_ Co im z dobrych wyników w Europie jak w następnym sezonie przy takiej grze na własnym podwórku nie powąchają pucharów?

kuz

0

Feio dziś poleci? Kogo w Jego miejsce? Chyba aktualnie na rynku nie ma normalnego trenera, żeby nie był jakimś wynalazkiem z dupy na siłę?

kuz

0

@ProMILs Inigo wskoczył na taki poziom, że nie czuć braku Araujo.

kuz

1

Komentarz usunięty

kuz

1

@draxidox Piła najważniejsza a nie tam pajacowanie w wywiadach. Podziękował, odebrał, odszedł. W tych czasach jak ktoś nie odpier**la pajacerki w mediach to jest dziwny. :D

kuz

12

@macio_944 Koleś jest chory. Już nie mogę się doczekać co on zacznie pier**lić jak będzie już starszy, i zaproszą go do jakiejś telewizji jako eksperta. Przecież on będzie gadał, że był we wszystkim najlepszy, że ZP to była kradzież i został oszukany. Mu się odklei gorzej niż innym ex piłkarzom i to na 100%, bo już się zaczyna bawić w dzieciaka na Youtubie. Potem się dziwić, że jakieś Gale i inne El Jarki są upośledzeni, skoro ich Idol nie jest lepszy. :DDD

kuz

1

@Gibbon_FCB Ta spuścizna to już dawno została zbezczeszczona. Odkąd Fergie odszedł to wszystko przestało tam funkcjonować, od trenerów po zaplecze i organizacje.

kuz

0

@Matt921 Na tle drużyny z ekstraklasy? Tragicznie się zaprezentował, nic mu nie wyszło wartego uwagi.

kuz

1

@Matt921 dosłownie :)

kuz

0

@AnsuLamine @Stinger_ Zamiast Jagielloni wstaw dowolny klub z ekstraklasy, to samo :P

kuz

3

1-0 z Betisem a w niedzielę 0-2 w dupę z Jagiellonią, taki obraz ekstraklasy

kuz

1

Bożydar cały mecz źle wymawia nazwisko a kumpel nawet mu nie podpowie, bo sam pewnie nie wie. Poziom TOP!

kuz

0

@messi33 Nigdy się tak nie stanie bo Real jest za słaby, nie mają stylu

kuz

1

Nie no to jest tragiczne, że dwie klasy lepsza drużyna jaką jest Betis przegrywa w takim stylu z drużyną z ekstraklasy. Betis w formie załatwia sprawę w pierwszej połowie...

kuz

1

20 minut bez gola, wstyd dla Betisu

kuz

5

Już półgłówki z Legii odpalili race i super się będzie oglądało. Gratulacje.

kuz

15

@Pedri16Future Hahaha, pompują go jak mogą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?