kuz

0

@RoberDzik No i tu właśnie są rozdarte serca

kuz

4

@fart Jeżeli nie patrzysz po samej nazwie klubu a formie, to oni u Siebie stawiają serio ciężkie warunki.

kuz

3

I tak nie było źle jak na mecz z najlepszym klubem na świecie. Gdyby Olmo potrafił zamienić setkę na gola a szczęście nam trochę bardziej sprzyjało to byśmy mogli mieć dobry rezultat i uspokoić grę. Oliver to też gałgan niezły, ale tego tematu już nawet nie chce się poruszać, w Eurpie po prostu musimy zagrać sezon idealny żeby wygrać cokolwiek.

kuz

0

@Dankho94isback Karny za kopnięcie w Garcie w polu karnym, @Cobra303 Ty nawet nie wiesz o której sytuacji mowa

kuz

0

@sokot "małe" szczegóły które by ustawiły ten mecz zupełnie inaczej...

kuz

2

Znowu narracja że PSG lepsze (no bo lepsze w drugiej połowie) a nikt nie wspomni, że karny + czerwo dla Mendesa by inaczej ten mecz ustawiło całkowicie. Po co o tym mówić?

kuz

0

Nasz Ramos dziś wszedł a nawet chyba piłki nie powąchał :P

kuz

1

Wisiało w powietrzu od 45 minuty

kuz

0

To wymyślił Ferran xD

kuz

1

Siłowo chyba nie ma podjazdu do PSG, bo nasi już w szatni czekają na gwizdek.

kuz

4

Jak całą kampanię mają tak sędziować nam mecze "na szczycie" to mi się nie chce nawet tego oglądać.

kuz

0

@karci0 A widziałeś ten faul?

kuz

3

Nie wygramy tego, nie ma szans. Większość decyzji jest na korzyść PSG, powinni grać już w 10, przegrywać 2-1 minimum, zero szczęścia, wszystko musimy wyszarpac.

kuz

0

Normalna walka o piłkę @KrwawiaceoczyVEB

kuz

7

Serio kartka za pierwszy faul? No kuzwa weźcie tego pajaca z gwizdkiem z oczu...

kuz

0

@malypuzon w PL go nienawidzą

kuz

2

Jak oni się spuszczają nad każdym zagraniem PSG, rzadko na komentarz narzekam ale tego ciężko się słucha

kuz

2

Vitinha to jest zupełnie nie ten level co Pedri, o czym tu mowa w ogóle xD

kuz

1

Casado za Olmo i Pedri na 10

kuz

0

Ten niedosyt po tylu sytuacjach jest niesamowity...

kuz

2

Ile oni mają farta z tymi strzałami...Olmo też się podsumowalł

kuz

0

Olmo/De Jonga zaraz bez wahania wyrzuci

kuz

1

Jak my mamy wygrać LM jak zawsze przeciwko nam wszystkie decyzje?

kuz

1

Gościa już nie powinno być co to za klaun sędziuje? Dramat sędziowski.

kuz

4

A kartka gdzie?!

kuz

0

Może Pedri wyżej a Bernal za Olmo?

kuz

1

Typowy styl Enrique, szybkie skrzydła, on tu ma szybka autostradę na dwóch stronach na całej długości. Nawet MSN mu tego nie dawało.

kuz

0

Nie no Olmo teraz to już zjazd z tą żółtą

kuz

0

@bart_azz Jest, tylko nie dostrzegasz :)

kuz

4

Kounde jaki turbo powrót :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?