I tak nie było źle jak na mecz z najlepszym klubem na świecie. Gdyby Olmo potrafił zamienić setkę na gola a szczęście nam trochę bardziej sprzyjało to byśmy mogli mieć dobry rezultat i uspokoić grę. Oliver to też gałgan niezły, ale tego tematu już nawet nie chce się poruszać, w Eurpie po prostu musimy zagrać sezon idealny żeby wygrać cokolwiek.
Znowu narracja że PSG lepsze (no bo lepsze w drugiej połowie) a nikt nie wspomni, że karny + czerwo dla Mendesa by inaczej ten mecz ustawiło całkowicie. Po co o tym mówić?
Nie wygramy tego, nie ma szans. Większość decyzji jest na korzyść PSG, powinni grać już w 10, przegrywać 2-1 minimum, zero szczęścia, wszystko musimy wyszarpac.
0
@RoberDzik No i tu właśnie są rozdarte serca
4
@fart Jeżeli nie patrzysz po samej nazwie klubu a formie, to oni u Siebie stawiają serio ciężkie warunki.
3
I tak nie było źle jak na mecz z najlepszym klubem na świecie. Gdyby Olmo potrafił zamienić setkę na gola a szczęście nam trochę bardziej sprzyjało to byśmy mogli mieć dobry rezultat i uspokoić grę. Oliver to też gałgan niezły, ale tego tematu już nawet nie chce się poruszać, w Eurpie po prostu musimy zagrać sezon idealny żeby wygrać cokolwiek.
0
@Dankho94isback Karny za kopnięcie w Garcie w polu karnym, @Cobra303 Ty nawet nie wiesz o której sytuacji mowa
0
@sokot "małe" szczegóły które by ustawiły ten mecz zupełnie inaczej...
2
Znowu narracja że PSG lepsze (no bo lepsze w drugiej połowie) a nikt nie wspomni, że karny + czerwo dla Mendesa by inaczej ten mecz ustawiło całkowicie. Po co o tym mówić?
0
Nasz Ramos dziś wszedł a nawet chyba piłki nie powąchał :P
1
Wisiało w powietrzu od 45 minuty
0
To wymyślił Ferran xD
1
Siłowo chyba nie ma podjazdu do PSG, bo nasi już w szatni czekają na gwizdek.
4
Jak całą kampanię mają tak sędziować nam mecze "na szczycie" to mi się nie chce nawet tego oglądać.
0
@karci0 A widziałeś ten faul?
3
Nie wygramy tego, nie ma szans. Większość decyzji jest na korzyść PSG, powinni grać już w 10, przegrywać 2-1 minimum, zero szczęścia, wszystko musimy wyszarpac.
0
Normalna walka o piłkę @KrwawiaceoczyVEB
7
Serio kartka za pierwszy faul? No kuzwa weźcie tego pajaca z gwizdkiem z oczu...
0
@malypuzon w PL go nienawidzą
2
Jak oni się spuszczają nad każdym zagraniem PSG, rzadko na komentarz narzekam ale tego ciężko się słucha
2
Vitinha to jest zupełnie nie ten level co Pedri, o czym tu mowa w ogóle xD
1
Casado za Olmo i Pedri na 10
0
Ten niedosyt po tylu sytuacjach jest niesamowity...
2
Ile oni mają farta z tymi strzałami...Olmo też się podsumowalł
0
Olmo/De Jonga zaraz bez wahania wyrzuci
1
Jak my mamy wygrać LM jak zawsze przeciwko nam wszystkie decyzje?
1
Gościa już nie powinno być co to za klaun sędziuje? Dramat sędziowski.
4
A kartka gdzie?!
0
Może Pedri wyżej a Bernal za Olmo?
1
Typowy styl Enrique, szybkie skrzydła, on tu ma szybka autostradę na dwóch stronach na całej długości. Nawet MSN mu tego nie dawało.
0
Nie no Olmo teraz to już zjazd z tą żółtą
0
@bart_azz Jest, tylko nie dostrzegasz :)
4
Kounde jaki turbo powrót :D