28 września 2025, 20:11
0
Niepokazane czerwo :) elo
28 września 2025, 20:10
@Kgorecki2500 No dali i spoko, kiedyś lubili to sobie pominąć.
28 września 2025, 20:07
21
Pokażcie tutaj powtórkę bo nie wierzę. Tam będzie na żyletki.
28 września 2025, 20:06
1
Jak nawet De Jong idzie w drybling do przodu to wiedz, że coś się dzieje
28 września 2025, 20:02
Ale Blitzkrieg tu trwa :D
28 września 2025, 19:58
12
Barene po zmianie Yamala przesiadł się z karuzeli w wesołym miasteczku na Hyperiona
28 września 2025, 19:54
Jeszcze brameczka z dedykacją dla tej Fati co farmazony sieje :D
28 września 2025, 19:52
5
Chyba prócz Messiego nikt nie miał takiej aury jak wchodził z ławki, przecież ten stadion oszalał w tym momencie.
28 września 2025, 19:51
Chłop wszedł i pozamiatał :D Ale aura
28 września 2025, 19:49
4
@TR3YWAY AHA, OK, SPOKO
28 września 2025, 19:37
No i dobrze, Dro do bazy bo jeszcze trochę zesrany, a Roony druga najlepsza ocena po Kounde zasłużył, jeszcze coś ukłuje. -
28 września 2025, 19:26
@F3DO Więcej wnosi do gry niż ten komentarz do tej dyskusji.
28 września 2025, 19:24
@blakkudium Ładnie się tam bawią w PL
28 września 2025, 19:19
2
Pedri przed chwilą klej w nodze, a Lewemu chyba się guma z kropelki zrobiła i się piłka odbija. :D
28 września 2025, 19:18
@budel17 Ciężko nie obronić jak piłka leci w Niego, nawet się nie ruszał.
@joloskyy Szkoda nerwów na nich. Ja jeszcze rozumiem żeby nic nie grał, ale każda prawie akcja idzie Jego stroną i kończy się minięciem rywala i dośrodkowaniem. Nawet bramkę mógł zdobyć ale bramkarz w formie.
28 września 2025, 19:16
Gapisz mi się na dredy?!
Dziś za podobny faul Lech dostał karnego ;d
28 września 2025, 19:14
Rashford i Pedri marnują 200% sytuacje ale trzeba siąść na Roonyego który rozgrywa dobry mecz.
28 września 2025, 19:11
To już jest jakies fautm, bramka zaczarowana
28 września 2025, 19:10
16
Gdyby Yamal tak kręcił na skrzydle jak Roony to by się tu ludzie podniecali... Nie wiem co Wy chcecie od Niego?
28 września 2025, 19:08
To jest typowy mecz po zgubieniu punktów przez Real :d
28 września 2025, 19:05
I cyk, można murowac do końca
28 września 2025, 19:01
Ziomek, który grał w La Masii i dostaje szansę w pierwszym zespole ma się chować od piłki? Panie Mateuszu...
28 września 2025, 18:55
@Cules69 Przecież zrobił już dwie. Z jednej był rożny po którym Rashford powinien strzelić.
28 września 2025, 18:52
@Cules69 Co według Ciebie przemawia za zmianą Roonyego? Serio? Co?
28 września 2025, 18:43
I zaczynamy festiwal marnowania okazji.
28 września 2025, 18:30
Wojtula dziś podgrzeje nam atmosferę coś czuję :D
28 września 2025, 16:36
Serio Jagę zadowala remis że grają na czas?
28 września 2025, 16:30
Ciężko się tę eklapę ogląda, ojj ciężko :D człowiek od czasu do czasu odpali a potem ma dość na miesiąc
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Niepokazane czerwo :) elo
0
@Kgorecki2500 No dali i spoko, kiedyś lubili to sobie pominąć.
21
Pokażcie tutaj powtórkę bo nie wierzę. Tam będzie na żyletki.
1
Jak nawet De Jong idzie w drybling do przodu to wiedz, że coś się dzieje
1
Ale Blitzkrieg tu trwa :D
12
Barene po zmianie Yamala przesiadł się z karuzeli w wesołym miasteczku na Hyperiona
0
Jeszcze brameczka z dedykacją dla tej Fati co farmazony sieje :D
5
Chyba prócz Messiego nikt nie miał takiej aury jak wchodził z ławki, przecież ten stadion oszalał w tym momencie.
0
Chłop wszedł i pozamiatał :D Ale aura
4
@TR3YWAY AHA, OK, SPOKO
1
No i dobrze, Dro do bazy bo jeszcze trochę zesrany, a Roony druga najlepsza ocena po Kounde zasłużył, jeszcze coś ukłuje. -
12
@F3DO Więcej wnosi do gry niż ten komentarz do tej dyskusji.
1
@blakkudium Ładnie się tam bawią w PL
2
Pedri przed chwilą klej w nodze, a Lewemu chyba się guma z kropelki zrobiła i się piłka odbija. :D
0
@budel17 Ciężko nie obronić jak piłka leci w Niego, nawet się nie ruszał.
1
@joloskyy Szkoda nerwów na nich. Ja jeszcze rozumiem żeby nic nie grał, ale każda prawie akcja idzie Jego stroną i kończy się minięciem rywala i dośrodkowaniem. Nawet bramkę mógł zdobyć ale bramkarz w formie.
1
Gapisz mi się na dredy?!
1
Dziś za podobny faul Lech dostał karnego ;d
1
Rashford i Pedri marnują 200% sytuacje ale trzeba siąść na Roonyego który rozgrywa dobry mecz.
4
To już jest jakies fautm, bramka zaczarowana
16
Gdyby Yamal tak kręcił na skrzydle jak Roony to by się tu ludzie podniecali... Nie wiem co Wy chcecie od Niego?
2
To jest typowy mecz po zgubieniu punktów przez Real :d
2
I cyk, można murowac do końca
1
Ziomek, który grał w La Masii i dostaje szansę w pierwszym zespole ma się chować od piłki? Panie Mateuszu...
1
@Cules69 Przecież zrobił już dwie. Z jednej był rożny po którym Rashford powinien strzelić.
0
@Cules69 Co według Ciebie przemawia za zmianą Roonyego? Serio? Co?
0
I zaczynamy festiwal marnowania okazji.
1
Wojtula dziś podgrzeje nam atmosferę coś czuję :D
0
Serio Jagę zadowala remis że grają na czas?
0
Ciężko się tę eklapę ogląda, ojj ciężko :D człowiek od czasu do czasu odpali a potem ma dość na miesiąc