kuz

1

Nie ma mowy o spalonym! Jedziemy z nimi!

kuz

1

Rekin przeprasza bramką

kuz

2

Strzec się bramek z dupy i będzie dobrze, nic nie zagrażają póki co

kuz

0

A mógł Ferran dać do lewej

kuz

0

Idealna akcja i idealna obrona

kuz

0

@SinMistico Fani szukający problemów na siłę?

kuz

0

Teraz Nuno profesur, ale będzie pojedynek

kuz

2

@marcin62 Preszaaaa? What Preszaaaa?

kuz

3

@Ptasior Robił robił :) Realowi hattricka ładował, futbol się zmienia dlatego ciut starszy był. Gdyby dostał szansę w wieku Yamala to pewnie tak samo by kręcił albo jeszcze lepiej.

kuz

3

Nie no, Lamine sam dziś ich rozj*bie

kuz

0

Hahahahah Lamine jak kręci już xD

kuz

0

Wysyp zdziwionych tym rozpoczęciem za 3... 2... 1...

kuz

0

Szybkie strzały będą, do boju Panowie!

kuz

0

@Esteban_ Wszędzie na ten hymn gwiżdżą, na City, Napoli to samo jest :P

kuz

0

@CurryTheGoat30 Wtedy się bardziej obawialiśmy a nas pięknie zaskoczyli, dziś jesteśmy bardziej pewni swego, żeby to nas nie zgubiło.

kuz

0

@Pedri16Future Nie przekonuje mnie ten środek.

kuz

0

Nie no ten atak nie może nam zrobić krzywdy raczej, obrona też jakaś taka sobie, powinniśmy wykorzystać kontuzje i to wygrać.

kuz

0

@Hosh Ale wzięli tę Moniczkę co po Angielsku duka, mogli wziąć kogoś kto mówi lepiej. Do tego jest madryciokiem.

kuz

4

Julek co złapał formę w tym Atletico, aktualnie myślę, że jest lepszy od Mbappe.

kuz

1

Bayern sobie różnice bramek w tym meczu zrobi dla pewności :P

kuz

0

@krol211 Guardiola też się nigdy nie odciął, powiedział tylko, że rozdział trenera Barcy jest u Niego zamknięty. Proszę tutaj nie szkalować Pepuli.

kuz

2

@Encore Za bardzo się jarał Pedrim, teraz próbuje wyrównać siły żeby mniej polaryzować, nie ta droga Tomku ojjj nie ta droga...

kuz

1

Kuźwa oni nawet z amatorami muszą karnego strzelić xd co jes

kuz

1

@partymaker Straszna, na mecz Realu będę w robocie a po robocie nic ciekawego nie ma.

kuz

1

@Limaker No faktycznie, dlatego w trakcie meczu miałem takie WTF, to był gol. xd

kuz

0

@Colon Lamine to ucięli w momencie gdy nie doszedł do tej piłki, trochę na wyrost :P

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

9

@Eklerek Łysy Xavi - czekamy

kuz

0

Modric tym dotknięciem to tylko ją bardziej nakierował na słupek, tak to by pewnie wyszła :P

kuz

0

@norbi77 Nie no, oni akurat te linie dobrze rozrysowują :P Pomimo, że dalej według linii na boisku na oko widać, że nie ma, to po tym ich już widać, że jednak perspektywa ma znaczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?