@Ptasior Robił robił :) Realowi hattricka ładował, futbol się zmienia dlatego ciut starszy był. Gdyby dostał szansę w wieku Yamala to pewnie tak samo by kręcił albo jeszcze lepiej.
@norbi77 Nie no, oni akurat te linie dobrze rozrysowują :P Pomimo, że dalej według linii na boisku na oko widać, że nie ma, to po tym ich już widać, że jednak perspektywa ma znaczenie.
1
Nie ma mowy o spalonym! Jedziemy z nimi!
1
Rekin przeprasza bramką
2
Strzec się bramek z dupy i będzie dobrze, nic nie zagrażają póki co
0
A mógł Ferran dać do lewej
0
Idealna akcja i idealna obrona
0
@SinMistico Fani szukający problemów na siłę?
0
Teraz Nuno profesur, ale będzie pojedynek
2
@marcin62 Preszaaaa? What Preszaaaa?
3
@Ptasior Robił robił :) Realowi hattricka ładował, futbol się zmienia dlatego ciut starszy był. Gdyby dostał szansę w wieku Yamala to pewnie tak samo by kręcił albo jeszcze lepiej.
3
Nie no, Lamine sam dziś ich rozj*bie
0
Hahahahah Lamine jak kręci już xD
0
Wysyp zdziwionych tym rozpoczęciem za 3... 2... 1...
0
Szybkie strzały będą, do boju Panowie!
0
@Esteban_ Wszędzie na ten hymn gwiżdżą, na City, Napoli to samo jest :P
0
@CurryTheGoat30 Wtedy się bardziej obawialiśmy a nas pięknie zaskoczyli, dziś jesteśmy bardziej pewni swego, żeby to nas nie zgubiło.
0
@Pedri16Future Nie przekonuje mnie ten środek.
0
Nie no ten atak nie może nam zrobić krzywdy raczej, obrona też jakaś taka sobie, powinniśmy wykorzystać kontuzje i to wygrać.
0
@Hosh Ale wzięli tę Moniczkę co po Angielsku duka, mogli wziąć kogoś kto mówi lepiej. Do tego jest madryciokiem.
4
Julek co złapał formę w tym Atletico, aktualnie myślę, że jest lepszy od Mbappe.
1
Bayern sobie różnice bramek w tym meczu zrobi dla pewności :P
0
@krol211 Guardiola też się nigdy nie odciął, powiedział tylko, że rozdział trenera Barcy jest u Niego zamknięty. Proszę tutaj nie szkalować Pepuli.
2
@Encore Za bardzo się jarał Pedrim, teraz próbuje wyrównać siły żeby mniej polaryzować, nie ta droga Tomku ojjj nie ta droga...
1
Kuźwa oni nawet z amatorami muszą karnego strzelić xd co jes
1
@partymaker Straszna, na mecz Realu będę w robocie a po robocie nic ciekawego nie ma.
1
@Limaker No faktycznie, dlatego w trakcie meczu miałem takie WTF, to był gol. xd
0
@Colon Lamine to ucięli w momencie gdy nie doszedł do tej piłki, trochę na wyrost :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Eklerek Łysy Xavi - czekamy
0
Modric tym dotknięciem to tylko ją bardziej nakierował na słupek, tak to by pewnie wyszła :P
0
@norbi77 Nie no, oni akurat te linie dobrze rozrysowują :P Pomimo, że dalej według linii na boisku na oko widać, że nie ma, to po tym ich już widać, że jednak perspektywa ma znaczenie.