lithotripter
Dołączył/a: kwiecień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@CLS63AMG Mój z ziołem może, o ile nie pali podczas debaty. Może by nawet coś zadziałał w sprawie legalizacji
1
@CLS63AMG O kurde, palenie zioła na studiach argumentem przeciw któremukolwiek kandydatowi. Tego się nie spodziewałem na LR XD
8
@Majkel34 Jedno mieszkanie to tragedia, 10 000 to statystyka
0
@Ghandi Po piwie Mentzen sam napisał, że przez całą kampanię "oszczędzał" Nawrockiego. To chyba bardziej pokazuje, do kogo mu bliżej niż jakieś piwo.
2
@Riol Ja np nie mam problemu, że jakieś patusy się leją po mordach w lesie, jeśli to z własnej woli. Mam problem z tym, że taki patus miałby być prezydentem mojego kraju :D
1
@Pawel13sz No i właśnie jest tu pokazane, co się dzieje jak szefem orkiestry zostaje ktoś bez doświadczenia.
3
@RoberDzik Bernal zamiast FDJ
1
@MessiForeverTheBest Na Euro 2012 całkiem nieźle to hulało z tego co pamiętam
0
@gadzian ekran padł po 1,5 roku użytkowania. Dotyk reagował w innych miejscach, niż się wciskało. Amazon oddał mi pieniądze i kupiłem Poco X6 Pro 12/512 za 1200 zł z aliexpress. Też polecam, stosunek ceny do jakości rewelacja.
27
@Majkel34 Bardzo cenny wkład w proces wyborczy
1
@gadzian Miałem OnePlus Nord CE 2, fantastyczny był, ale niestety się zepsuł
3
@Jakchcesz Kierowca zobaczył, jak typ pajacuje
0
@lajcior Myślę, że poziom jest zbliżony
0
@gontex Ja mam telewizor Sharp 50 cali, kupiony chyba 3 lata temu za 1549 zł. Google TV, Dolby Atmos Więc chyba coś podobnego. Nie polecam. Wolno chodzi i ma duże problemy z połączeniem przez wifi. Używam chromecasta do niego, bo działa lepiej xd Ostatnio rodzice kupili TCL i jest dużo lepszy, co prawda to droższy model bo za 3000, ale też 65 cali.
7
@Lukasz999 Lewandowski to jeden z najlepszych piłkarzy w historii. Niewielu na świecie będzie w stanie dojść do takiego formatu, a co dopiero Zalewski
8
@barcelonaLM Niech zwolnią Holecką na 3 miesiące
1
@JBgomeS Słuszna decyzja, świetna gra
1
@Comentateiro O polityce rozmawia tu pewnie kilkadziesiąt osób, a głosowało 350 :D pozory mylą
1
@Luciano99 Nigdy się nie poddawaj. Można to rozważyć dopiero po sądowym zakazie zbliżania się. Ale nadal tylko rozważyć
0
@Kubsoleon To drugie
0
@Tom0VeB W to wątpię, ale nadal bardziej prawdopodobne
1
@Tom0VeB Korale z całą pewnością istnieją, ma to jakiś sens.
0
@pluszek Podział jest taki jaki ktoś chce, jedni dzielą na Polskę A i B, drudzy na patriotów i eurokołchoźników, trzeci na katolików i antychrystów bezbożników, czwarci na wolnorynkowców i komunistów, jeszcze inni na wolnościowców i zamordystów. A racji nie ma nikt, bo świat nie jest czarno-biały.
0
@Alex1995 Niektórym jako zapłata wystarcza poczucie wyższości nad fanatykami innych partii
0
@Karzel Trzaskowski i Sikorski "płakali o rozpijanie ludzi"?
2
@turhiay Bardzo szybko przeprowadziłeś te badania nastrojów, jaka próba?
1
@Toretto Bo antywolnościowe partie generalnie nie chcą łączyć ludzi, tylko narzucać wszystkim swoje poglądy
1
@AlwaysBlaugrana Może jednak ludzie mają rację, że lepiej głosować na tego, który ma pieniądze. Bosak, który w oświadczeniu majątkowym nie ma żadnych nieruchomości, a w oszczędnościach 1,52 euro coraz bardziej wygląda na takiego, który jak najszybciej chce się dorwać do koryta razem z pisem XD
1
@Destroyer_of_Worlds Uważam, że to szybko doprowadziłoby do dyktatury bogaczy
1
@Tabaluga37 Może Trzaskowski zaproponował wyjście na piwo, a Mentzen wtedy zaproponował, że do jego knajpy