1

@barcelonaLM "Dlaczego udaje pan patriotę, a jest pan zdrajcą Polski?" vol. 2 XD

0

@priest9999 A w tych wyborach głosowali przeciwko duopolowi, niestety ten wybór już się skończył i trzeba zdecydować, co dla kogo jest większym złem

2

@Toretto Chodzi mi o to, że w takim wypadku to już chyba nie jest ustawka. Bo nie była "ustawiona". Ale nie jestem zbyt obeznany w meandrach patusiarskich aktywności.

1

@MateS Na pewno Zandberg, Senyszyn, Jakubiak, Braun, Stanowski i Woch.

1

@Toretto Założenie ustawki chyba jest takie, że odbywa się w odosobnionym miejscu, nie powodując negatywnych skutków dla osób postronnych i mienia publicznego. Twierdzenie, że to imigranci oczywiście jest skrajnie obrzydliwe

0

@Ghandi A to prawda, formalnie masz rację. Obawiam się jednak, że sądom może zająć sporo czasu rozwiązanie tej tajemniczej sprawy z finansowaniem kampanii. Chyba nie mówiłem nic o nikotynie, ale nie mam problemu z tym, żeby prezydent palił fajki czy zażywał jakieś woreczki. O ile nie robi tego podczas publicznych wystąpień.

3

@Kismeth Dopiero dziś dowiedziałem się o istnieniu tego Żymiańskiego dostojnika, ale coraz bardziej wygląda na wygenerowanego przez AI w celu denerwowania Grzegorza Brauna XD

0

@Ghandi A Nawrocki dostał? Myślałem, że kierujemy się tymi samymi zasadami :D Braun jest chyba nawet "bliżej" wyroku

0

@Ghandi Wobec Brauna prokuratura prowadzi postępowanie, więc też dyskfalifikacja

0

@Roobo I wtedy wygrywa ten, który wygrał w 1 turze

1

@Sysia11 Ale on nic nie napisał o małżeństwach z tego co widzę

1

@MesQueUnClub96 Ja to wiem, osobiście akurat jestem zwolennikiem równości małżeńskiej wraz z możliwością adopcji dzieci. Ale, że rząd to wprowadzi, to uwierzę dopiero, gdy zobaczę. Na pewno nie w deklaracje :D

0

@D10SLEO No to tylko taka nazwa. To nie jest tak, że w resztę miesięcy jest zakazana. Przynajmniej na ten moment.

0

@MesQueUnClub96 Dla środowiska dzień pełen smutku, lub dzień pełen złudnej i naiwnej nadziei, że ten rząd jest w stanie się dogadać co do związków partnerskich

0

@Kozinho. No akurat ten chłop wygląda prawie jak żywcem z tego mema

https://www.adl.org/resources/hate-symbol/happy-merchant

0

@GTBTP Zanim prezydent zdąży przyjechać z Warszawy, myślę, że już może nie być czego zbierać

1

@Kozinho. To zawsze warto zakładać

1

@Kozinho. Tylko jedni nie popełniają zbrodni wojennych (oprócz tych lpg, którzy są członkami żymiańskich legionów)

0

@Deviler Myślę, że nikogo oficjalnie nie poprze. To chyba nie miałoby sensu dla Konfederacji. A komu "kibicuje", to już inna sprawa. Zgaduję, że Trzaskowskiemu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Trencaxarxes Tzn ja oryginalne zdanie, że "Mentzen ze wszystkimi może pogadać", zrozumiałem jako aluzję do piwa z Trzaskowskim. Może nie o to chodziło, w takim razie kolejne nieporozumienie :D

W każdym razie uważam, że kandydaci na prezydenta powinni się pojawić w największych telewizjach informacyjnych w Polsce. Jakie by one nie były.

0

@Eto'o9 R10 szalom

0

@Trencaxarxes Chyba to lekkie nieporozumienie. Miałem na myśli piwo u Mentzena. Politycy jak najbardziej ze sobą konkurują.
A rosyjska telewizja propagandowa stanowi główne źródło informacji dla kilku milionów Polaków? Uważam, że w takim miejscu wypada kandydatowi się pojawić, a w małych mediach niekoniecznie, wg uznania. Każdy może sobie to oceniać sam. Ja oczywiście rozumiem, dlaczego Trzaskowskiemu nie opłaca się tam iść i wcale mnie to nie dziwi. Ale mi się to nie podoba. Tak, wiem, jestem niepoprawnym idealistą jeśli o to chodzi :D

Nawiasem mówiąc, nie jest to dla mnie żadna kluczowa kwestia jeśli chodzi o wybór w 2 turze xd

0

@Prorokk No ja uważam, że honor w polityce, a chyba szczególnie polskiej, prawie nie występuje. Ale zależy, jak ktoś go rozumie. Dla mnie brak honoru to zdradzanie przez polityków wszystkich idei, z którymi idą do wyborów. I rozkradanie publicznych pieniędzy. Czyli praktycznie wszyscy.

Ja osobiście mam pozytywne zdanie o piwie Mentzena, a negatywne o Trzaskowskim i Republice. Hipokryzja już mnie nawet nie dziwi, tylko smuci.

0

@Lukasz999 Ma to sens, bo obaj kandydaci też ciągle zmieniają zdanie

1

@Ghandi Tzn ja mówiłem o politykach. Wyborcy to co innego

0

@Trencaxarxes Nie lubisz/nie zgadzasz się/konkurujesz. Cokolwiek.

9

0

@FcPortoFan1999 Baraż 1 ligi całodniowym świętem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?