0

@Ghandi Ja zawsze odnosiłem wrażenie, że dla pisu ta krzykliwa wiara to tylko narzędzie kampanijne, by odróżnić siebie od PO i pokazywać siebie jako "tych dobrych". Tak zwani faryzeusze. A w ich działaniach w życiu prywatnym jak i publicznym, jakoś kierowania się wiarą nie widać.

4

@Prorokk Jeśli honor miałby polegać na tym, że unikasz rozmów ze wszystkimi, których nie lubisz, to jest w polityce zbędny

0

@July_6_BcN Identyfikuję się jako byk XD Wg internetu mam bardziej bykowy charakter. A tak serio, to nie wierzę w te rzeczy haha. Ale fajnie mieć urodziny o ciepłej porze roku, zawsze można zrobić jakieś ognisko czy grilla

1

@July_6_BcN Dokładnie tak
@RafiVeB bardzo dziękuję :D
@lajcior prawie bez różnicy, tylko do roboty trzeba chodzić :/

1

@RafiVeB Ja 28 za 4 dni
@July_6_BcN najwyraźniej tak, chyba wzięło się z grupek facebookowych, z których zrezygnowałem parę lat temu xd

5

@priest9999 Wierzę w oba

1

@RafiVeB @July_6_BcN Ja jestem starszy, a znam. Nie wiem, czy to dobrze. rel byczku +1.

How do you do fellow kids?

8

@July_6_BcN Szczególnie ta kokosowa w białej czekoladzie

0

@RafiVeB A, no to całe szczęście i zwracam honor :D

0

@Ghandi Ani jedno, ani drugie. Chyba, że o pierwszym tak zadecydują wyborcy, a o drugim czytelnicy i przestaną dawać pieniądze

10

@MesQueUnClub96 „Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz”

1

@RafiVeB To chyba bardziej rozsądnie nie wierzyć ani jednemu, ani drugiemu

0

@AlwaysBlaugrana Niech się lepiej izraelem zajmą

0

@nabial ku*wa, teraz ja też

0

@lucca87 Goncalo Feio

5

@Toretto Trust me bro

0

@Kozinho. Jak Kevin, ale sam w domu po odwyku

0

@mordini123 Gdyby tylko Nawrocki i Tusk tam byli, to by wygrali ze wszystkimi

1

@July_6_BcN Byłem we Włoszech 2 razy, i bardzo mi się podobało. Ale za dzieciaka/nastolatka i nie miałem tam za bardzo kontaktu z miejscowymi. Do Hiszpanii jeszcze nie było okazji się udać. Póki co chyba najfajniejsi miejscowi byli w Chorwacji z miejsc, w których byłem. Bardzo sympatyczni i wyluzowani ludzie.

0

@July_6_BcN Oj nie, strasznie mnie denerwuje, jak ktoś się drze xd Nie mam na to siły

1

Komentarz usunięty

0

@MessiSuarezNeymar To prawda, u mnie zyskał tym piwem, a go nie lubiłem. Co prawda nadal go nie lubię, ale trochę mniej

0

@Roobo na 6 w totka większe szanse, grajcie rodacy i obstawiajcie mecze :D

0

@van Baster No taki mam zamiar. Tak tylko mówię, że nie mam za bardzo jak stwierdzić, by "nikogo się nie bał i nie cofnął się przed niczym". Bo dowiedziałem się o istnieniu tego gościa dopiero, gdy został ogłoszony kandydatem.

1

@CLS63AMG Też chciałbym zobaczyć. Ale nawet, jeśli nie było to nielegalne, ja uważam to za niemoralne. I sprawa jest bardzo śmierdząca. Ja akurat nic nie mówiłem o sutenerstwie, to uważam za mało wiarygodne. A sprawa i tak już się przedawniła, więc wyroku nie będzie

0

@CLS63AMG W jakim sensie walczący z komunizmem po jego upadku?

3

@CLS63AMG Kurczę, kwestia punktu widzenia jest niesamowita. A na moje mamy taki wybór:

Patusa, walczącego w lesie z innymi patusami o zwycięstwo swojego plemienia kiboli, wyciągającego przekrętem mieszkanie od starszego człowieka, będącego na pasku kościoła i Trumpa, niepotrafiącego się zachować podczas wydarzeń publicznych, reprezentującego tragiczną partię oderwanych od rzeczywistości populistów i krzykaczy, czy prezydenta siędzącego w kieszeni lobbystów LGBT, deweloperów, ostatniego pokolenia i co najgorsze, wspieranego przez obcy kapitał.

Drugą część się zgadza.

0

@van Baster Ja nadal nie wiem o Nawrockim praktycznie niczego, zbyt niedawno się dowiedziałem w ogóle o jego istnieniu a informacje, które pojawiają się podczas kampani są mało wiarygodne. Zarówno z jednej strony, jak i z drugiej

0

@Goralkov To chyba była Nowoczesna przez chwilę

0

@PatrychoO #ByleNieTrzaskowskiNawrockiMentzenBraun

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?