0

@Bobo25
no nie do końca, bo Argentyna zagrała już dobry mecz z Meksykiem, ale on lepiej bronił

a Argentyna gdyby chciała i cisnęła dalej po wyniku 2-0 to pewnie i kolejne by strzeliła, taka niestety prawda

a czy my zagraliśmy najgorszy mecz, zagraliśmy z najlepszym zespołem od nas z grupy ale już Arabia mogła nam strzelić gola/gole

u nas turniej życia ma Szczęsny i chwała mu za to, ale obrona jest słaba

zobacz jak potrafi się organizować obrona Argentyny jak ma wynik i to z Meksykiem czy z nami wczoraj było widać, ma wynik i rywal nie ma nawet cienia szansy, coś niesamowitego

co do Francji będzie piekielnie ciężko, ale oby się udało dobrze zagrać z nimi:) tylko Wojtek musi mieć jeszcze lepszy dzień niż wczoraj a my chociaż musimy z jakąś kontrą potrafić wyjść

0

@FCB_dimiC
proszę przytocz to podaj cytat

0

@FCB_dimiC
i chyba beznadziejnie w defensywie, bo gdyby nie Wojtek i rozregulowane celowniki Argentyny byłoby z 4/5-0

0

@FCB_dimiC
koleś ale o co Ci chodzi? gdzie tak napisałem? nie kłam proszę bo to jest żałosne

1

@Deviler
ale zrozum też że taki nasz potencjał

jesteśmy dużo słabszymi zespołami niż
Brazylia, Argentyna, Francja, Hiszpania, Anglia, Niemcy, Portugalia, Holandia, Chorwacja i kadrowo również Belgia, Urugwaj mimo słabego turnieju - czyli 11 zespołów

Meksyk, USA, Senegal, Serbia, Szwajcaria, Ghana - to jest m.in nasza półka

czyli TOP8 to zdecydowanie za mocni, TOP 9-16 m.in. i tak to też wygląda na turnieju

1

super awans Holandii, Polski i Argentyny:)
teraz jeszcze tylko Hiszpania z 1 miejsca i Brazylia:)

ależ ćwierćfinały mogą być ciekawe dla mnie:)

0

@Bobo25 @ptrx @Kamilos84

nie będę się nad Wami pastwił ale chyba zbyt duży optymizm po zwycięstwie ze słabą Arabia był u Was, na szczęście awansowaliśmy, ale co by było gdyby nie Wojtek 4/5-0?
różnica klas chyba nadto wyraźna miedzy zespołami

teraz czas pokonać żabojadów:) Do boju Polsko:)

0

@Bagsik88
a kto z nimi gra Argentyna czy Polska?:)

0

@ptrx

karny dla Arabii ewidentny, naciągany to był dla nas w meczu z Meksykiem
i to jest fakt Cash nie powinien skończyć meczu

tak udało się nam, ale w meczu z Arabią mecz cały czas był na styku i gdybyśmy grali w 10 kto wie jakby się to skończyło

tak nie straciliśmy bramki do dziś, tylko to nie zasługa dobrej gry obronnej tylko Szczęsnego

ja nie widzę optymizmu w naszej grze po 2 meczach tylko masę szczęścia i wiem że kiedyś to szczęście niestety się od nas odwróci

narka

1

@ptrx
to tylko świadczy że Arabia miała dużo szans w tym meczu a to tylko Arabia

tak karny nasz z Meksykiem był za kapelusza masz rację

co do czerwonej kartki Casha już się nie odniesiesz bo niewygodna prawda?

1

@ptrx

karny z czapy? koleś zdejmij opaskę z oczu

z czapy to dostaliśmy karny z Meksykiem

a w meczu z Arabią po pierwszej połowie powinniśmy grać w 10 po drugiej żółtej Cash za łokieć na twarz i trzeba sobie to jasno powiedzieć, a nie przemazywac obraz

Arabia nie miała żadnej akcji xD dobre koleś jesteś takim fanatykiem że aż szkoda gadać, może obejrz sobie jeszcze raz setki Arabii z tego meczu i co Wojtek wybronił to pogadamy

na ten moment nie mamy o czym

3

@ptrx
ale chyba można nie czuć przywiązania do reprezentacji piłkarskiej?
rodzina to trochę inny temat, chyba za bardzo mylisz pojęcia

0

@ptrx
tak w polskiej Polonii w Ameryce, to by się zgadzało

koleś ochłoń my pokonaliśmy tylko Arabię gdzie i tak mogli nam wpierdzielić w tym meczu gdyby nie Wojtek

0

@jareksk100

prawdodpobnie nie zagra bo taki ci podały tu media

Lisandro -Manu, Romero Tottenham

u nas Benevento, Spezia:) - sorry ale Ty ich znasz ale dla reszty Europy to no name'y są

boki u nas Sampdoria, Aston

u nich -Sevilla, Villarreal

o różnicy w pomocy nie wspomnę

a ofensywa jedynie Lewy i Zieliński, Milik to przeciętny grajek

u nich Messi (PSG), Di Maria (juve), Latauro (Inter), Alvarez (City), Dybala (Roma), correa (atletico)

stary tu nawet nie ma co porówynywać

to że ty znasz milik, świderski, piatek - ale większość Europejczykow/kibiców ich nie kojarzy albo bardzo słabo i to są dla nich no name'y, może Milik trochę mniej bo jest w Juve, ale nie jest t o też tak gorące nazwisko jak te w Argentynie

0

@Faro
Argentyna rozwaliła Meksyk, Polska nie wygrała z Meksykiem
jakieś pytania?

0

@damian16161212
nie wygramy, ale awansujemy dalej

5

@jareksk100
boży ty tak serio znak równości atak?

obrona znak równości:) gdzie im do lisandro martinzez czy romero

sorry przypomnij mi gdzie gra kiwior i glik

dawno nikt mnie tak nie rozśmieszył:)

0

@masq
kibicowanie Argentynie to kibicowanie jednej z najlepszych reprezentacji na świecie historycznie i obecnie jednej z najlepszych + pięknie grającej

stąd też duzo na świecie kibiców takich reprezentacji jak Brazylia, Niemcy, Argentyna, Francja, Włochy, Hiszpania, Holandia

a Polska w świecie futbolu nie wiele znaczy i nie wiele znaczyła, możemy się oszukiwać, okłamywać ale taka jest prawda, poza tym stylem gry nie zachwyca, skąd wiec ktoś z obcego kraju miałby pomysł aby kibicować Polsce?

2

@Lionel_Messi10
Vamos:)

0

@usztafik @PatrykBarca
nawet mi Was nie żal że jesteście tacy ograniczeni
nara biedaki

0

@Deviler
stary ty tak serio? scenariusz nie możliwy do realizacji USA w 1/4:)

0

KIBICOWANIE

dlaczego nie kibicowanie Polsce nazywane jest odklejeniem i dziwnym czymś, ja wszystko rozumiem, sam osobiście kibicuje Polakom ale tak normalnie w sensie bez wielkich emocji bo są mi obojętni jako piłkarze, bo gramy po prostu kaszne a ja pokochałem piłkę dla piękna grania, ale kibicuje im tylko dlatego bo reprezentują nasz kraj

ale dla piekna grania kibicuje Hiszpanii, Brazylii, Argentynie, Holandii oczywiście z różną intensywnością bo różni piłakrze tam grają w różnych czasach

np. obecną Brazylię lubie zdecydowanie mniej niż tą z lat 1998-2002 gdzie grali Cafu, Ronaldinho, Ronaldo itd.

obecnie - Vinicius, Csameiro, Neymar obrzydzja mi tą reprezentację trochę ale za piekny styl ciągle im kibicuje

to samo Holandia, Argentyna i Hiszpania w róznym natęzneniu im kibicuje ale ogólnie kibicuje

Polsce natomiast kibicuje bo to nasza reprezentacja mimo tego że nasz styl od lat jest kasztanowaty a piłkarzy których jedynie lubiłem jest garstka- Piszczek, Blaszczykowski, Fabiański, Boruc, Klos

a z obecnej jedynie Lewandowski i tyle

rozumiem więc kibicowanie swojemu krajowi ale rozumiem też kibicowanie komuś dla ładnej piłki i nikt nikomu nie powinien nic narzucać

inaczej każdy z nas tu byłby na stronie Wisły, Legii, Lecha czy innego polskiego klubu a nie FC Barcelony- geograficznie jednak większości tu tak odleglej

1

@FCB_dimiC b
każdy kibicuje komu chce, ja nie widze w tym problemu

a ty kibicujesz FC Barcelonie czy jakimś polskim klubom?

ja nigdy nie kibicowałbym za polskim klubem w meczu z Barcelona lub Ajaxem i tyle

życie

pozwól każdemu żyć jak chce, bez wtrącania się w jego życie, a to właśnie typowo polskie niestety

0

@okiemtypera_lucaxx95
ja dziś kibicuje aby Argentyna wygrała ale nie dla Messi, tylko bo lubie tą reprezentacje od czasów Batistuta, Zanetti, Ortega, Crespo itd. ale też aby Polska awansowała po prostu

wiem że Argentynę stać na MŚ jak i zajście daleko, dla nas natomiast 1/8 to będzie już coś, a jakbyśmy tam pokonali Francuzów to byłbym już przeszczęśliwy

1

@arasz1819
i bardzo dobrze oby Holendrzy ich rozgromili:) ale szczerze w meczach na styk nawet takie rzeczy mają znaczenie

0

@arasz1819
nie oglądam o co chodzi?

0

@bartekvisca
ok, spoko tylko że tam jest taka cena to nie znaczy że jest to cena rynkowa:)

to np. jak ktoś ci podaje ceny za jakąś usługę i 5 osób poda ci cenę np. 100-200 PLN a ktoś Ci powie 500 PLN, to znaczy że ten ostatni to jakiś oszołom co szuka frajerów i to nie jest cena rynkowa

przy budowie domów, remontach sporo można znaleźć takich oszustów oderwanych od rzeczywistości

ja ci mogę podać taki przykład:

https://pizzahut.pl/produkt/2-x-duza-pizza-37-99-zl-szt-68005052#z-dostawa

u mnie w okolicy sporo takich przykładów a to sieciówka wiec u Ciebie pewnie też takie ceny


0

@bartekvisca
no to chyba ktoś cię robi w bambuko

u mnie dużo taniej

0

@borys27
to kupuj inny chleb gdzie indziej
prawo popytu i podaży jest w tym wszystkim najmocniejsze

0

@mekston
wg mnie było widać że po 1-0 odpuścili i chcieli wpuścić Meksyk aby się otworzyli i zamknąć mecz, co jest zupełnie logiczne

czy krucho to Twoja opinia, moja jest zupełnie inna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?