lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500
przegramy 0-1/2, ab był taki scenariusz musielibyśmy mieć masę szczęścia
0
@mekston
ale liczy się cały mecz czy jedna polowa?
ogólnie w tym meczu Argentyna zagrali bardzo dobrze i to co założyli osiągnęli
ale po co Argentyna miała wypracowywać sobie okazje po 1-0 jak mieli to co chcieli? oni nie grają aby cię czy widzów zadowolić tylko w tym momencie po skomplikowaniu sobie sytuacji grali o awans
strzelili bramkę, mieli dobry wynik to oddali pilkę Meksykowi aby ten się otworzył ale Meksyk i tak tego nie zrobił
Argentyna akurat od dłuższego czasu dobrze gra w obronie i to nie tylko kwestia tego meczu
w porównaniu np. z nami gdzie na razie więcej bylo szczęścia i Wojtka niż umiejętności w obronie
stąd też sądzę że z nami będą więcej mieli okazji i coś nam strzelą, zresztą nasze ostatnie mecze z dobrymi ekipami jak Belgia i Holandia nie napalają optymizmem
jedynie w Wojtku nadzieja w obronie Częstochowy i nasyzm dniu konia
mimo wszystko jednak sądzę że 0-1/2 przegramy
0
@mekston
a co mieli grać? nie rozumiem Meksyk bronił się w 10, strzelili gola na 1:0 to dali pograć Meksykowi aby kontrować a Meksyk i tak nie mógł nic zrobić z piłką
akurat z Meksykiem zagrali bardzo mądrze i dobrze, tego meczu nie mogli przegrać i wiec też nie szaleli od początku
akurat po korektach Argentyna zagrała bardzo dobrą drugą połowę i zasłużenie wygrała, powiedziałbym że zagrali bardzo turniejowo a że wyglądało to super w obronie to dobrze im wróży
0
@Gall
południowo amerykańskie drużyny pozostawiają niesmak? Ekwador na tych MŚ jak na siebie gra super, Urugwaj solidny ale bez fajerwerków, ale ogólnie Ameryka Płd. nieźle wygląda na MŚ
0
@SeWo77
oki dzięki
0
@Rewolucja123
dlatego w ciemno można obstawiać bramkę Argentyny w środę:)
1
@masq
Ja np. Argentynie kibicuje od czasów Crespo, Batistuty, Ortega, Zanetti, Killy Gonzalez
no nie wiem tak po prostu już mam
to samo dotyczy Hiszpanii, Holandii, Brazylii - też zamierzchle czasu, bo np Brazylii z Viniciusem, Richarlisonem, Casameiro nie wim czym bym zaczął kibicować
a co do meczu to kibicuje i Argentynie i naszym aby awansowali i tyle:)
0
odnowiła mu się kontuzja czy jakiś inny uraz?
0
@Bagsik88
bo chyba każdy przyzna że Dania to lepszy zespół niż Tunezja?
i co za znaczenie kto jest teraz drugi? liczy się chyba to co jest na koniec a nie po 2 kolejkach?
0
@michal26
zgadzam się choć wg mnie z Danią na 2 babka wróżyła, Australia jak najbardziej jesteśmy lepsi:)
0
@michal26
tylko my pewnie zajmiemy 2 miejsce w Grupie, a jesli rzeczywiście tak się stanie z Francją marne szanse
0
@Bagsik88
nie podałem najbardziej prawdopodobny scenariusz, a Ty raczej zyczeniowy
0
@FabianMrozek
Pedri nie robi liczb? zobacz ile asyst drugiego stopnia ma w tym sezonie
dziękuj i do widzenia
0
@Bagsik88
równie dobrze może być Australia- Arabia lub Australia- Meksyk
w środę się okaże
0
@michal26
rzebyśmy w ogóle awansowali do ćwierćfinału to musielibysmy pokonać Francję lub Danie? oba scenariusze bardzo ciężkie do zrealizowania
a wg mnie będzie to Francja w 1/8 jako wyjdziemy z drugiego miejsca
0
@Pawci023x
trudno się gra jak przeciwnik gra w 11 we własnym polu karnym
ale Argentyna próbowała próbowała i w końcu nagryzła Meksykanów, co to ma za znaczenie ze w drugiej połowie? gra się połowę czy cały mecz?
Trener Argentyny dokonał korekt w składzie przyśpieszyli strzelili na 1:0 a potem spokojnie pilnowali wyniku i dobili na 2;0
0
@Bobo25
no to my jeszcze 2 gole, Arabia też spokojnie mogła z 2-3 władować bramki,
a ja jestem pewny że przegramy ten mecz
0
@Pawci023x
ale jakie problemy mieli Argentyńczycy z Meksykanami w tym meczu? przecież Meksykanie nie mieli cienia szansy w tym meczu
ogólnie wg mnie Argentyna wyjdzie ostrożnie w tym meczu i tak mogą przez pierwsze 45 minut spokojnie budować akcje a dopiero potem się ewentualnei rzucą w zależności od wyników
0
@Kamilos84
u chłopie ale ześ teraz poleciał
Brazylia, Francja, Hiszpania, Anglia, Argentyna i pewnie jeszcze kilka innych ekip jak Portugalia, Urugwaj, Chorwacja itd. wyglada od nas lepiej na tym mundialu
spokojnie my tylko na rzie wygraliśmy z Arabią i to jeszcze po mękach
1
@Bobo25
obyś się nie zdziwił
w końcu nasze szczęście się skończy, już z Arabią mogliśmy stracić kilka bramek
no cóż mimo wszystko liczę że do 1/8 awansujemy bo aktualnie to nasz max i chociaż na to liczę bo to będzie sukces
1
@daniel32778
tak potrafimy:) 6-1 z Belgią:) czy on Holandii ciągle w plecy
2
@Bobo25
przeciętne?, z Meksykykiem strzelili bramkę i ustawili sobie grę jak chcieli
z nami będzie podobny mecz
0
@Janiama
dlatego obstawiam że wyjdziemy z drugiego miejsca:)
z Argentyna się zamkniemy jak Meksyk i pewnie 1 czy 2 bramki stracimy w końcu i przegramy 0-1 lub 0-2 ale wg mnie awansujemy dalej:)
0
@Pawci023x
serio niezły typ xD
a co do meczu MEX- ARG ciężko się gra jak przeciwnik borni się w 11, nie bez powodu Meksyk nie strzelił jeszcze gola na tym mundialu
ale Argentyna po strzeleniu gola kontrolowała całkowicie to spotkanie
czy zjemy Argentyńczyków fizycznie? wątpię, wg mnie będziemy się bronić jak Meksyk ale z podobnym skutkiem w końcu stracimy bramkę a może nawet 2, chyba że Wojtek znów będzie miał dzień konia
obstawiam 0-2 dla Argentyny ale równocześnie że obie jako obie ekipy awansujemy:)
2
@mrboom
kurde co za syf, współczuję, ja bym im ręki nie podawał, najpierw niech umyją
3
@Zoker
jak można nie myć rąk? kur..nie do pomyślenia ale niektórzy są prymitywni
1
@HighestInTheRoom
" Niemcy, Argentyna czy Dania też zaliczyły wpadki na tle słabszych zespołów i ten jeden mecz ma rzutować na postrzeganie tych drużyn w pozostałych spotkaniach?"
piszesz takie coś a wcześniej piszesz ze skoro Arabia strzeliła 2 gole i wygrala to i Meksyk może wygrać z Argentyną
no może, ale mało prawdopodobne, ale poziom dwubiegunowości niezły tu przedstawiłeś:)
0
@bartekvisca
jak najbardziej możemy wyjśc z 4 pkt. my i Arabia 4 i to my wychodzimy oi wg mnie najbardziej raelny
1. Argentyna - 6
2. Polska - 4
3. Arabia - 4
4. Meksyk - 2
1
@HighestInTheRoom
wygrana nasza i wygrana Argentyny:)
1
@Tomason
to zależy gdzie i zależy wszystko od sklepu, nie ma reguły ale tak jak mówisz nie wszystko uczciwie jest przecenione