1

@Barcanajlepszyteam

a co ma budżet do cashu? najwyżej będzie trochę gorszy wynik finansowy za ten sezon i trochę mniej kasy z LM

i raczej nie na przyszły tylko ten sezon:) to raz

realizację porównuje się do budżetu na ten sezon

z drugiej strony na przyszły sezon szykują się ogromne oszczędności bo odpadają astronomiczne pensje Busi, Pique i pewnie Alba

suma summarum nie sądzę aby były problemy z kasa, finansami w przyszłym sezonie o ile zespół wygra np Ligę i jakiś inny puchar

1

@Kusco15
tak samo nie dostała kasy od kilku klubów, partolenie dla samego pitolenia

akurat kasy to na razie mamy i pewnie bez awansu do 1/4 LM

0

@JoeBlack

może trochę faktów w którym meczu opierał gre na Pique czy Alba? bo obaj są głębokimi rezerwowymi

a Pique gdyby nie plaga kontuzji pewnie by nie powąchał murawy w tym meczu, bo jest 5 do gry w kolejce

Alba to samo

co miał Xavi zrobić siłą ich wyrzucić z klubu? weź się stuknij w głowę bo takie farmazony aż się ciężko czyta

jedynym piłkarzem na jakim opiera grę to Busi i tyle

po sezonie pewnei odjedzie i Busi, Pique, Alba i nie będzie problemu również z ich pensjami

w tym sezonie nie można było kupić zastępstwa za Busi właśnie między innymi z powodu ich pensji

0

@Gruszeg

koleś może napisz jakieś treściwe wiadomości a nie farmazony i pobożne życzenie

bo dostaniecie w niedzielę w bęben i znów będziecie płakać:)

1

@LS
co ty pierdzielisz

zobacz ile daje nam w obronie Kounde, już nie mówiąc ile dawał nam w ataku od poczatku sezonu, to samo Araujo

0

@Survier
a co źle gra?

0

@Gruszeg

koleś doucz się albo skończ komentować, nikt nie zadłużył, klub sprzedał aktywa a to nie zadłużenie

co więcej w klubie kupili by jeszcze B.Silvę latem ale to nie kasa była problemem tylko limity wynagrodzeń

w lato odchodzi Busi, Pique, S. Roberto i pewnie Alba

gro kasy na pensje w klubie

a czy piłka to LM czy jeszcze mistrzostwo i puchary? mamy październik, co prawda w LM się skomplikowało ale każdy widział jak to wygląda w Monachium nieskuteczność, w Mediolanie sędzia przekręcił ich, a wczoraj błędy inwidulane

ale ogólny obraz w tych meczach zespołu jest pozytywny bo grali dobrze

wrócą kontuzjowani podstawowi obrońcy to i gra się poprawi w obronie

a ty jak masz pisać takie głupoty to sobie daruj, bo mamy październik i tytułów w tym miesiacu jeszcze nikt nie przyznaje

0

@Marcelinho99
bez żadnych sił a setka Pedriego z drugiej połowy?

1

@panczo
genu zwycięstwa i ogrania, połowa składu jest nowa albo kontuzjowana

jednak obstawiałem awans z grupy i 1/4 LM bo to na dziś jest w zasięgu tego zespołu kadrowo

powiem jednak jeśli wygramy z Bayernem i Pilznem i zakończymy grupę z 10 pkt. i nie awansujemy to jakoś to przeżyję a zespół może nabierze więcej pewności siebie po zwycięstwie z Bayernem

nie ma już takiego wrażenia bezsilności jak rok temu, i zgadzam sie z Xavim w Monachium zadecydował brak skuteczności, w Mediolanie sędzia a wczoraj błędy w obronie, przy odroinie większym szczęściu moglismy w tych meczach mieć o 3-4 pkt więcej i byłby zupełnie inny obraz a dostalismy najmniej na ile zasługiwaliśmy patrząc na grę

na ten moment nic nie jest stracone, zespół się rozwija i powinien walczyć o mistrzostwo Hiszpanii przede wszystkim

wszystko (mistrzostwo, puchar) jest do wygrania jeszcze w tym sezonie a zespołowi potrzeba czasu aby się zgrać i umocnić mentalnie

0

@JoeBlack
a kim miał wczoraj grać Kounde, Araujo, Christensen kontuzjowani

Pique był 5 do gry u Xaviego do momentu plagi kontuzji

0

w obronie gra 4 i 5 stoper w kadrze

no trudno takiego pecha na tej pozycji nie można przewidzieć, życie

ja mimo wszystko jestem dumny z zespołu bo walczyli a zadecydowały błędy w obronie które nie powinny mieć miejsca

nie nastawiałem się na LM w tym sezonie, sądzę że ten zespół potrzebuje jeszcze kilku wzmocnień i czasu, liczę jednak na La Ligę i krajowy puchar

a na LM dobry występ nastawiam się za rok, niech ten zespół okrzepnie i się zgra

teraz ważne zejście z pensji Pique, Alba, Busi, S.Roberto i po sezonie kupno 2 pomocników oraz prawego obrońcy

0

@KlonaZepan
Barcelona jak gra źle to też wygrywa:) więc to nie argument bo w lidze Barcelona jest pierwsza

może ale nie musi, nie wiem po co zakładać coś przedwcześnie szczególnie że dziś raczej Barcelona jest faworytem

a co do LM to zupełnie inna sytuacja, inny poziom grup i tu nawet nie ma co porównywac

0

@Gruszeg

czy Barcelona jest liderem la liga? jest:) czy gra dobrze:) większość meczy tak

no nie masz racji bo po Barcelonie jedzie gdzie 2 ostatnie mecze wygrała po 1-0 w lidze ale wygrała, a Real wg niego jest cacy i pod kontrolą gdzie 2 ostatnie mecze w lidze to 1-1 i 1-0 i strata prowadzenia w lidze

jak nie widzisz różnicy w jego narracji to widzę masz ciężko z obiektywizmem

powtarzalność- 3 mecze po przerwie czy to tak dużo? gdzie za chwilę masz całą serię meczy

nie sądzę że jesteśmy w gazie bo Barcelona jest liderem la Liga:)

0

@Gruszeg
kiedyś się go fajnie słuchało, ale widzę poszedł za modą kolegów jak Laboga i ostatnio coraz gorzej się go słucha, zresztą buduje narracje po ostatnim meczu, co jest bardzo słabe

bo budowanie opinie na zasadzie jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz to może amator budować

także tak wydaje mi się że jest mało obiektywny

0

@Gruszeg
koleś ale o co ci chodzi, Barcelona gra u siebie, ma lepszy skałd niż Inter więc coś powinni wygrać jeśli sędzia pozwoli

czy pisałem jakiś nierealny wynik? nie jak najbardziej realny

3

@pioz123
PRZECIEŻ TO KIBIC BIAŁYCH JEST

0

@Gruszeg
jaki kompleks

dla mnie to żenujące że polskie dziennikarstwo jest takie mało obiektywne

gdzie z jednej strony jest wybaczane dużo jeśli chodzi o grę- Real, a z drugiej jest czepianie się o wszystko - Barcelona

TROCHĘ TO TAKEI MAŁO PROFESJONALNE, NIE UWAŻASZ?

1

MATCH DAY

czuję dziś wygraną naszą 2-0:) i po jednej bramce w każdej z połów:)

Vamos Barcelono po awans:)

0

@AduŚ07
aż muszę to zobaczyć

1

ciekawe czy Ćwikała znów wyskoczy że Real miał mecz pod kontrolą:)

1

@Survier
a wiesz czemu xavi chce wyjśc 4 pomocników? wiesz jaki ma plan? a może zauwazył że w Interze jest 5 pomocników w tym 2 wahadłowych i ma plan jak to obejść

przypomnij kto ma więcej goli w lidze Barcelona czy Real?

nie słyszę?

1

@Jakchcesz
dokładnie:)

0

@Survier
krótkowzroczny to jest ktoś kto ocenia piłkarza po 8 kolejkach - Rapinha

rozumiem że z Coutinho byłeś wniebowzięty po pierwszych 8 kolejkach?:)

0

@Survier
rozumiem że jesteś tym niedzielnym ekspertem co mówi ze jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz?

to może Lewandowskiego też sprzedaj

0

@Peciak
a wyobrażasz teraz sobie pomoc bez de jonga? bo ja nie wg mnie środek z de jongiem i pderim lepiej funkcjonuje niż z gavim, a przede wszystkim przy tylu meczach trzeba rotować zawodnikami

ferran zeszły sezon w pół roku 4g i 4 a w samej lidze:) czy to zły wynik?

3

przestańcie się czepiac Ferrana na siłę, oceńmy go po sezonie, bo w tamtym dużo nam dał i miał fajne liczby, teraz widać ma dołek

to samo Raphinha, pierwszy sezon, teraz lekki dołek ale przez ekspertów la Rambli już skreślony na dobre

0

@Mezocyklon87
możliwe ja kojarzę ceny coś koło 2,7-2,9

a zasadniczo teraz widzę że cena mleka to ca. 3,8 -3,9 chyba

ale w takim wypadku jak mówisz no to rzeczywiście duży wzrost %

0

@Mezocyklon87
ale na mleku też to nie jest 100%, bo o ile dobrze kojarze rok temu to było ca. 3 zł, lekko poniżej a teraz prawie 4, wiec jakies 30%
2 zł to raczej na pewno nie kosztowało:) chyba że 2,7 czy 2,8 uznajesz za 2

ja w ogóle też patrzę na ceny w sieciówkach - biedronka, lewiatan, lidl, carrfour, kaufland itp.

w sklepikach osiedlowych nie patrzę bo tam zawsze jest drożej i raczej nie opłaca się tam kupować chyba że warzywa jak zalezy ci na jakości

2

Kessie, Kounde, Depay - oby chociaż ta trójka wróciła jak najszybciej i nawet jak nie zdążą na mecz z Interem czy Real to zaraz później też są nie mniej ważne mecze i rotacje będą potrzebne

2

@MESSIah16
City, Arsenal gra praktycznie 11-13 piłkarzami, ławki tam nie ma żadnej a i kadra dużo słabsza, mają swój moment ale wg mnie City zdobędzie mistrza

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?