0

@Homeopata8989
uczniowei 16-18 lat:) reszta normalnie chodzi, nie wprowadzaj dezinformacji

0

@Max112
ale że liczba zgonów jest niższa to już nie napisze bo po co:) na pocatku popelnili blad z domami opieki, teraz sa zamkniete i maja spokój gdy w europie działa panikarze:-p

0

@Homeopata8989
koleś to albo jesteś slepy albo nie umiesz czytac wykresów:)
w każdym wypadku brawo za brak umiejetnosci:)

0

@Max112
brawo widzę są osoby co potrafią myśleć a nie powtarzać fake newsy z polskich portali

0

@Homeopata8989
straszne obostrzenia:) weź sie nie pogrążaj, w szwecji nawet nei nosza masek

widze propagadna jak na onet co w którymś artykułów pomnożyli liczbę zgonów:-p

0

0

0

@Bagsik88
ale de jong ma potencjał, z młodych fati, dest, dembele, pedri, puig jak dostaej szanse

araujo tez bym zostawil, musia grac i jest po kontuzji

najlepiej gra stary busi?- nie bede tego komentował bo aż żal

messi - tez gra po prostu słabo i nei ma co tu ukrywać, nie bez powodu ma chyba tylko 2 bramki z gry po pandemi to o czymś swiadczy

a co ma za znaczenie jaka średnia wieku miał Bayern to dyskusji?
bayern to ma przede wszystkim zespół, czego nie można powiedziec o nas, maja kolektyw, kazdy wie co ma robic, a wcale nie maja mocarnego skałdu z sule na śo na czele:) ale maja zespół, my mamy zlepek a nie zespół

poza tym chcesz budowac zespoł na messi, busi, pijanic to powodzenia

trzeba połaczenia starych i młodych ale przyszłosc jest w młodych dlatego trzon musz tworzyc de jong, dest, dembele, fati, puig/pedri


0

@Pawel1980
szczepionka na świńska grype co nie kupiła kopacz mówi ci to cos:)

jak nie radze poczytac, także dzięki mi jest to i tak obojętne bo ze szczepionka czy bez zyje normalnie:)

0

@klemens100
ja na grype sie nie szczepiłem nie bede szczepil i zyje:)

0

@Pawel1980
no nie jak ktoś umiera to nie jest zdrowy, wirus przede wszystkim atakuje osłabione organizmy, u tych zdrowych nawet sie nie aktywuje

tego nie wiadomo, Szwecja jakos funkcjonuje bez wiekszych obostrzeń, poza tym do marca jakos potrafilismy zyc i nikt nie zwracał uwagi na wirusa, a on w naszym kraju był już zapewne dawno

na razie to umierja tez ludzie non-covid właśnie przez obostrzenia i nadmierna panikę i to jest głupota ludzka

jakie duże powikłania po covid, przestań może przekleiać niepotwierdzonych rzeczy z portali

jakiś czas temu tu na stronie udowodniłem jak kłamią polskie media choćby w kwestii Szwecji gdzie śmiertelność z jednego dnia pomnożyli im razy 3 aby dodać grozy i stwierdzić ze ich droga jest zła

1

@Fawrf
to fakt kluczowe czy messi zostanie, jeśli odejdzie zostawiłbym griezmann, jesli zostanie to wg mie we 2 chyba nie moga razem grac

na pewno atak oparłbym o fati i dembele

0

@Fawrf
garcia, depay, alaba - 3 transfery za darmo

skupiłbym sie na ŚO - tutaj mamy największy brak i ŚP

tak ze trzeba na dobra sprawe oagrnac 2 transfery

bez napastnika jakos jeszcze przezylibysmy jeden sezon, bo nie wszystko na raz a zespół trzeba budowac od tylu

przeciez my te bramki tracimu kuriozalne- juve nie strzelilo bramek z mega akcji itp.

0

@Bagsik88
nie zdrowy balast dlatego pisalem o pozostaniu kilku wyjadaczy
ale jacy to młodzi jak ich jakośc? - mingueza, araujo (jego akurat bym zostawil), trincao, lenglet - my przede wszystkim mamy braki w obronie i to straszne stad potrzeba wzmocnieniia tej pozycji

0

@Fawrf

czepiasz sie ze taktyka kupowania i sprzedawania ale z drugiej strony piszesz ze nowy trener nic nie da bo pilkarzom sie nie chce - logiczne:)

to pozostaje nam tylko rozwiazac klub:)

i to nie taktyka kupowania, sprzedawania wszystkich tylko postawienia na swoich - puig, balde, pena, moriba + dokupienia wyjadaczy tam gdzie mamy największe braki czyli obrona

0

@baczmus
jak chcesz kupic cos w maire porzadnego to kolo 3 kola za 43-43 cale trzeba wydac

1

@dawo17
dybala sie tak smieje a pilkarsko w porównaniu do koeman jest nikim

0

Griezmann: "brakuje chęci, nastawienia, biegania, obrony, ataku... wszystko źle"

to ja się pytam o co chodzi, przychodzi kolejny trener i znowu nie widzę zespołu, co się stało z tym zespołem który tak dobrze zaczął lige - przypomne 4-0 z villarreal, 03- z celta na wyjezdzie i 1-1 z sevilla póżniej lawina słabych meczów, a ja knie meczów to wyników
czemu wczoraj nie mogli zagrać jak w pierwszym meczu z juve gdzie 0-2 to był najmniejszy wymiar kary, wczoraj juve nie zagrało nic extra oprócz dobrego ustawiania się

ale jak oglądałem ten zespół to za duże dziury miedzy formacjami widziałem, za mało ruchu, wyglądali jak zgraja przypadkowych ludzi, a jższczytem byłojak messi strzelal a któryś z naszych zalokował strzał

mamy dosłownie ZERO zespołu i trzeba to otwarcie napisać, czemu nie wiem, widocznie jednak na linii trener piłkarze nie zgrzyta, albo jest rozłam w zespole

co to może zmienić nowy trener? pytanie tylko kto

może czas wykopac te primadony co dostają mnóstwo kasy a nie graja nic i postawic na wychowanków i młodych jak balde, araujo, dest, puig, pedri, ilaix moriba, fati, dembele, trincao, de jong, pena + kilku doświadczonych jak pijanic, ter stegen, messi, braithwaite, s.roberto, umititi,? - zobczyc jak z jego kolanem do konca sezonu

reszte wykopac i kupic
1) upamecano/kounde
2) merino
3) alaba - koniecznie podpisac za darmo
4) garcia - za darmo
5) depay - za darmo
6) napastnik?

a przede wszystkim jakiś dobry trener

0

@skelert
koleś ale co ty pierd..to na świecie nie ma innych chorób na które można umrzec?
dotychczas ludzie nie umierali? w Polsce srednio ponad 1000 osób dziennie umiera

jasne ze lepiej nie być tak samo jak lepiej nie mieć raka, nie zgniać w wypadku samochodowym itp.

boże co za myślenie prezentujesz

2

a generalnie to chyba kij z prawie wszystkimi w tym sezonie.
Do końca sezonu grac
Ter stegen
Dest/s.roberto-umititi-araujo-balde
Pijanic/moriba-de jong
Puig/pedri
Dembele- messi-fati/depay

A resztę niestety sprzedac- kupić porządnego SO, Garcia, LO, SP(typu box to box), napastnik

5

O ile wcześniej miałem wątpliwości dałbym szanse puig w pierwszej 11. Chyba jako jedyny przypomina inieste i xaviego ciągle pod gra brawo:) myliłem się co do niego

0

Jak to możliwe że zespol który tak super zaczął w lidze teraz wygląda tak jak zlepeknkokesi co nie znają się w ogóle. Brak chemii z tego z tym renerem niestety juz nic nie będzie. Pierdz..czuje się jakby ktoś mnie rzucił kupa i powiedział będzie dobrze nic się nie stało.

0

Komentarz usunięty

0

@parpe
Aktualne szanse zgonu są dużo mniejsze bo od 0,3-0,6%. Dużo osób z grupy ryzyka i każdy żyje. Umierają tylko osoby o słabym zdrowiu o to fakt.

1

@viscajasiek
Haha z podatkow tez was zwolnia:) stary ja teraz żyje normalnie i chodzę bez maski na dworze jak coraz więcej ludzi wiec ochlon:)

2

@viscajasiek
Ponoszą 8dpoeiedzialnosc a to noeosc:-p za dużo TVP się ogląda:) szczep się jak chcesz ja tam żyje normalnie na codzień bez strachu:)

0

Oki sklad:) do boju Barca:)

9

Komentarz usunięty

0

@Bobo25
to nie tylko 2 lekarzy podałem ci pierwszy lepszy przykład z brzegu:)
poczytaj o metodzie walki z pandemia naukowców z Oxford, Stanford - rozumiem że dla ciebie to też nie tęgie głowy:)

tutaj masz artykuł
https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,epidemiolodzy-proponuja-inna-strategie-walki-z-pandemia-koronawirusa,artykul,02218514.html?utm_source=t.co_viasg_medonet&utm_medium=social&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

tu inny film

https://mail.google.com/mail/u/0/#search/koronawi/KtbxLwHDkCxbLDCxwFMFvcNcpfQjkCLljq?projector=1

zresztą dr Basiukiewicz jest na pierwszej linii i otwarcie mówi że większość zgonów jest spowodowane przez inne choroby ale skoro mieli wynik pozytywny dopisywany jest covid

prof. Bhakdi - kolejny - wywiad z nim jakimś trafem zniknął już nawet z YT- całkiem przypadkowo

ale na czym zależy przywództwom państw- czy to ich pieniadze? otóż nie oni mają to w nosie, a na pandemii mają zarobić kasę i tyle

wynik testu na covid masz obecnie już w 15 minut:)

gubisz się w zeznaniach:) to jak to jest jest jest to groźne czy nie jest groźne i zaraźliwe:-p

bo skoro już dawno to było i jakoś każdy to pomijał to raczej można z tym normalnie było żyć do marca 2020, a potem nagle panika - pytanie tylko po co - jak zwykle chodzi o kasę, przecież nie o nasze dobro

czytam obie strony ale analizuje dane, rzeczywistość i dzięki temu się nie przejmuję tym

tobie też radzę pomyśleć bo widzę jesteś z ludzi co myślą że oficjalnie w Polsce zakaziło się lekko ponad 1 mln ludzi a pierwszy przypadku był w marcu 2020:)

bez odbioru bo szkoda czasu


0

@SiSenior
a guardiola nie mial przypadkiem 25 - pamietam ze chyba pierwszy mecz przegrał a drugi zremisował - santander i numancia bodajże

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?