lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalonbar
ostatnio też grali z Atalanta na Anfield a wyglądało to jak wyglądało
zobaczymy i tak mecz o awans to bedzie za tydzień Atalanta Ajax
4
@Dzemix111
nie:)
0
@Janiama
wydaje mi się że ma szanse na takie liczby
zauważ że dużo użytkowników tej strony ceni Griezmanna w tym ja i uważam go za piłkarza lepszego niż coutinho
a trzeba przyznać że mamy za dużo podobnych piłkarzy cou, messi, griezmann i brazylijczyk chyba odjedzie aby uzupełnić inne pozycje 9
a gdzie ty widzisz griezmanna na boisku? bo wg mnie najlepiej wygląda on jak jest na pozycji 10 z typową 9 przed nim
0
tutaj kolejna wypowiedź dr Paweł Basiukiewicz krytykująca sposób walki z covid
0
@LuisSalvano
czyli to działa:) spoko:)
0
@KrystianR
hotel: hotel cram w dzielnicy eixample, hotel spoko w centum Barcelony, piekne widoki z restauracji hotelowej
restauracje: bellavista del jardin del notre (restauracja messiego) blisko hotelu, restauracja Angle (w hotelu z gwiazdkami Michelin)
zwiedzanie: wszystko to co w przewodniku piszą sagrada familia, camp nou, park guell, la rambla, la bouqeria, casa mila, wzgórze montujic itd itp., ZOO
a koszty to zależy na co masz kasę tak naprawdę każdy ma inny standard życia, dla jednych jedzenie za 5-8 EUR to max co mogą a inni za obiad zapłacą 20-30 a jeszcze inni 50+ EUR od osoby, w samym camp nou za zwiedzanei sporo cię szczeszą - tu zdjecia, tam album tu pamiątka, bilet:)
ja byłem chyba 4 dni i wszyło coś koło 10k, bez meczu bo grali wtedy na wyjeździe
i najlepiej wyjazd organizuj sobie sam:) biura podróży dobre są jak jedziesz na wczasy na jakieś wyspy a tu masz duże miasto gdzie sam możesz sobie wszystko zorganizować - dojazd z lotniska, hotel itp. - sam zdecydujesz kiedy i co zobaczysz
1
@TheGoldenEleven
pamiętam, bo to fajny cykl:)
mamy za rok sprawdzić które też z tych reprezentacji zrobiły największy postęp pod względem wyceny rynkowej
1
@TheGoldenEleven
kiedy wrócisz z cyklem o reprezentacjach u 23 albo klubach:)?
u nas młodzież jednak całkiem ładnie się rozwija:)
0
@LuisSalvano
to gratulacje, w której częsci warszawy?
teraz chyba fajny okres na kupowanie bo w euro chyba jest ta promocja 20% na drugą rzecz, 30% na trzecia itd.:)
ja jak bede niedługo wyprowadzał się pod miasto to też bee czyhał na taki okres bo jednak sporo sprzetu sie kupuje
0
@LuisSalvano
w ogóle ten pomysł to głupota 2 rodziców + 2 dzieci z rodzinami (3+4)
teoretycznie mowią że moze być domownicy + 5 osób czyli do rodziców już dzieci się nie mogliby udać na świeta bo 2 rodziny łacznie 7 osób:) ale już do dziecka tam gdzie 4 osobowe gospodarstwo już tak (2+3)
paranoja
0
@HERORICH2
wg mnie będzie remis
0
@DaPi
Ajax:) moja druga milosc:)
Benfica i porto:) obie lubię:)
1
@MarFan
Nie powiedziałbym mam dużo rzeczy Bosch i jestem zadowolony:)
0
@LuisSalvano
Przepriwadzasz się?
4
@Coutinho007
bramka/asysta co 100 min. - szczerze jak na jego klasę nie jest źle. 2 rzeczy trzeba mu przyznać - bardzo się stara i jakiś tam instynkt strzelecki ma
ważne że absorbuje obronę robiąc trochę miejsca innym:)
1
ale trzeba być zrąbanym
wchodzę na wikipedie bo chciałem sobie sprawdzić naszego martina ale oczywiście ludzkie bezmógi muszą trolować
https://en.wikipedia.org/wiki/Martin_Braithwaite
no cóż sprawdzę na transfermarket:)
1
@fcbarcafan19
szczerze też marzy mi się Halaand, kane i chyba tyle
6
jedna ważna kwestia jaka mi się nasunęła po ostatnich meczach, my musimy grać z prawdziwą 9 w składzie, i choćby to był duńczyk to brawa że gra, bo pomaga nie tylko sobie ale i zespołowi
szkoda tylko że mamy tylko jedna taką 9 w składzie, choć może Fati też - poprawcie mnie ale coś kojarzę że on grał w juniorach też na 9 często
chodzi mi o to że jak tam grał griezmann albo messi to często pole karne było puste, ponieważ oni naturalnie uciekali trochę do tyłu, natomiast martin jaki jest taki jest ale ma te naturalne nawyki i często bywa w polu karnym nawet absorbując uwagę obrońców, co daje więcej miejsca z tułu dla messi, griezmann
griezmann musi grać na 10, a messi bliżej prawej, tylko musi go wtedy ktoś dobrze zabezpieczać z tyłu (pijanić, alena?)
0
@Fawrf
a greizmann i messi gdzie w tym ustawieniu? i coutinho? tak opytam z ciekawosci bo na róznych stronach róznie piszą włąśnei wczoraj ustawienie
0
właściwie to w jakim ustawieniu my wczoraj graliśmy?
6
@Barca1992
oczywiście można oceniać na ten moment ale ja z ocenami poczekałbym jak ci piłkarz zakończą u nas kariery, bo ocenianie teraz jest bez sensu
przykład właśnie umititi - jeszcze 2 sezony temu byłby to transfer mega, skała itp. a teraz jest po kontuzjach i tak na prawdę nie wiadomo co z jego kolanem, i jak tu ocenić, jak jeszcze będzie grał i grał dobrze to na plus, a jak już nie, to chyba tak +/- bo cena nieduża i trochę radości nam dał
griezmann- jest dopiero drugi sezon
dembele- to zależy jak będzie z jego kontuzjami
takze wstrzymałbym się z osądami:)
0
@BarcaInfo
to dobrze ze araujo wróci już, teraz jest jego sznasa na wypromowanie się:) i mimo formy w kratkę dobrze ze przerwa lenglet też krótka
ominie go na pewno ferencvaros i cadiz, juve? tu ciekawe, ale chyba na pewno na levante już wróci:)
1
@TheGoldenEleven
ten Griezmann jednak nie taki zły:) oby utrzymał co najmniej formę z ostatnich meczów to będzie duża wartość dodana dla zespołu i on jednak musi grać na tej 10:)
2
@Yosemite
obok Buffona mój ulubiony bramkarz i jeden z najlepszych w historii:)
na dodatek legenda Ajaxu:)
0
@socha @Rewolucja123 @Max112
dzięki, trincao minimalnie chyba tak, ale też przydałyby sie linie gdzies na zdjeciu:)
1
ktoś ma anulowaną bramkę dembele z liniami, na pewno tam był spalony?
bo tak na moje oko to cięzko tam o spalony
20
cieszy coraz wyższa forma Griezmanna:) bo to klucz do naszych sukcesów:)
3
@PatrykBarca
chyba ty oszukujesz:) griezmann ma 3 bramki+2 asysty czyli 5
coutinho ma 2+2 czyli 4
ogólnie cieszy coraz lepsza forma francuza, oby bo to klucz do naszych sukcesów:)
0
@Colon
Tylko miele kosztuje duzo
1
Pedro goncalves że sporting:) kto nie zna polecam pooglądać może z niego być nowy Bruno fernandes. Fajny piłkarz na już z golem:)