lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ToWinaSedziego
krzywdy nikomu nie robi ale o braku inteligencji czyjeś to świadczy
0
@clyde
długo była chora?
0
@Danger204
W sumie tak ale Garcia nie wiem co może.a camavinga to mus
0
@czółkovsky
A ile on ma klazuli?
3
Camavinga, depay, kounde + LO:)
Ależ by to było okno w grudniu i lato 2021:) tyle brakuje nam do mega składu.
Jakie wasze opinie?
0
@PrinceDamon
Lockdownu nie będzie
0
@LucaBrasi
Mimo wszystko to i tak sporo mniejsze pieniądze niż w biznesie;)
1
@BarcaInfo
u nas takie coś jak lista płac to hierarchia to fikcja, koleś który u nas gra 3 mecze na krzyż w kilka lat więcej zarabia niż etatowy piłkarz pierwszej 11
już nie mówiąc o tym że często ktoś nowy, młody jeszcze niedoświadczony bez sukcesów przychodzi i zarabia więcej niż zasłużeni starsi piłkarze
to przede wszystkim jest do naprawienia w tym klubie, bo to leży i kwiczy
1
@Hosh
ale właściwie co ty zgłosiłeś? bo on nie napisał nic złego? Boże co za ludzie
0
@Janiama
ter stegen (neto)
dest(s.roberto)-pique(araujo)-lenglet-alba(firpo)
de jong - pijanic (busi)
dembele (trincao)- coutinho(griezmann)-fati(pedri)
messi (griezmann)
19 piłkarzy prezentujących ciekawy poziom, może ten firpo nad wyrost + puig którego nie wiedziałem gdzie umieścic na 22 piłkarzy (2 jedenastki)
jakaby ustawić zespół masz 5 młodych piłkarzy (liczac lenglet ) w podstawie + sporo młodosci z ławki
ale są też doświadczeni jak pijanic, pique, messi, alba - taka mieszanka jest chyba wg mnie idealna
chcieliście odmłodzenia kadry, chcieliście nowych piłkarzy - wg mnie w 11 pojawią się już niedługo tez dest i pijanić
wg mnie w Europie nie ma teraz jednego wyjadacza, poczekajmy aż ten skład się zgra- początek jest obiecujący
0
już po okienku transferowym, od razu nasuwa się kilka pytań
jak widzicie optymalne ustawienie ataku?
griezmann jaka pozycja?
pijanić pierwszy skład w dłuższej perspektywie?
dest pierwszy skład w dłuższej perspektywie?
0
Komentarz usunięty
0
@ObywatelPL
dokładnie tak jest:)
0
@LucaBrasi
no to gratulacje że jesteś magistrem:) jak pewnie 50% społeczeństwa teraz:)
jakbyś był takim kozakiem umysłowym z przedmiotów ścisłych to nie trafiłbyś do więziennictwa tylko do biznesu, ale spoko buduj swojego ego tytułem magister
a ty umniejszasz inaczej myślącym ludziom, że nie są wykształceni sam nie posiadając dyplomy z "Yale", zresztą jakby to miało jakiekolwiek znaczenie
1
@LucaBrasi
nie jestem mistrzem polskiego, ale bardzo dobry z matmy i logiki i to mi wystarczy aby w życiu wygodnie żyć:)
a poucza mnie Pan mega wykszatłcony służby więzienne czy tam konwój jeden pies:-p
1
@Arkon
nubel, choupa, suele i kilka jeszcze innych - zatrważające nazwiska - jakbym czytał skałd herthy berlin
0
@Arkon
chelsea oki, everton wg mnie też udane okienko
bayern - stracili perisic, coutinho, thiago? - a pzoyskali d.costa i przecietniaków - wg mnie się osłabili
liverpool - oni chyba tylko thiago pozyskali
tottenham-nie kojarze nikogo pozyskanego
mu- van den beek, cavani - wg mnie całkiem oki
barcelona- trincao, pedri, pijanić, coutinho, dest - wg mnie bardzo oki
oczywiście można mieć żal o brak tranferu 9, ale trudno
transfery out od nas też oki poza suarezem, ale kwoty już są bardzo słabe, niektóre załosne
ogólnie okienko było dosyc ciche i spokojne
0
@LucaBrasi
karzą od rozkazywać
1
@MaFCB
żeby to zauważyć trzeba pomyśleć dłużej
im szybciej nauczymy się z tym żyć w miarę normalnie tym lepiej dla nas
2
@FC1899Barca
dokładnie, ale widzę na większość działa przekaz podprogowy czy to telewizyjny czy internetowy i fama się szerzy
a najlepszy jest tekst że gdyby nie covid te osoby które mają choroby współistniejące by żyły - widzę mamy tutaj wróżbitów
0
@Jacob94
ale czy wy umiecie czytać? a co ci dadzą znaki i sygnalizacja świetlna jak jakiś wariat wpadnie na ciebie? no chyba nie wiele
i o to tu chodzi, ograniczenia niewiele zmienią bo wirus nie zniknie od nich, i pewnie jedynym rozwiązaniem jest łapanie odporności przez społeczeństwo tak jak to robią Szwedzi
0
@NGTRX
tak porównuje bo statystycznie większe szanse masz umrzeć na drodze niż na wirusa
poczytaj sobie o przypadkach jak ludziom nie udzielono pomocy z powodu paranoi - vide młoda kobieta w ciąży która umarła bo nie przyjęto jej w 3 szpitalach - to jest kur...dramat i deb.. ludzki
mój kolega (32 lata) umarł na niewydolność nerek też nie dostał się do lekarza, nie wiem czy by pomogło ale niesmak duży zostaje
i pewnie setki innych przypadków- nawet kiedyś ktoś tu podawał z forum kilka przypadków
ale rozumiem że ich życie jest mniej ważne- dlatego jak słucham takich paranoików to mi się niedobrze robi
0
@NGTRX
a czy ja coś pisałem o maseczkach? nie piszę o paranoi ludzi która jest groźniejsza od samego wirusa
2
@JimMorrisonFCB
to może cię oświecę ale obecnie na świecie panoszy się miliony innych wirusów, bakterii itp.
na całym świecie z powodu różnych chorób zakaźnych w tym roku umarło już ponad 9 mln ludzi, także nie tylko z powodu tego wirusa umierają ludzie
zresztą wiarygodność tych danych jest wątpliwa, na codzień nie straszą cię ile osób umiera na HIV i inne choroby to się tym nie przejmujesz
a i jeszcze ciekawostka- francuzi przyznali się że pierwszy przypadek mieli w grudniu 2019 - rozumiem że to tego czasu skoro to takie groźne do marca jakoś ludzie mogli żyć normalnie w Europie i im to nie przeszkadzało
ostrożność tak jak najbardziej, ale tak jak na każdą chorobę w życiu, ale paranoja ludzi jest już momentami śmieszna i widzę sami się nakręcacie
1
@JimMorrisonFCB
a jadac samochodem nie czujesz zagrożenia - że na przykład ktoś na ciebie najedzie samochodem? prawdopodobieństwo chyba nawet wyższe, ludzie umierają i będą umierali
3
@LucaBrasi
mam pomysł pozamykajmy siew jaskiniach albo schronach:)
0
@masq
mamy 4 obrońców ŚO nominalnie więc nie jest źle, ewentualnie cuenca może tam
zagrać
Rafinha - żenada to już Celta nie mogła dać więcej? serio 5 mln za niego to było minimum i to stałych
w ataku oprócz tego że nie mamy 9 jest mimo wszystko dużo możliwości i każdy może to rozpisać jak chce, mimo wszystko strzeliliśmy 8 bramek w 3 meczach i trzeba poczekać aż ten zespół się dotrze
jeśli dest będzie grał w pierwszym składzie to ja nawet zostawiłbym griezmanna bo jednak zabezpiecza tyły z tej strony a jak bedzie w formie to coś postrzela- musi się tylko odblokować
a jak nie to może?
griezmann (messi)
coutinho (dembele, fati)-messi(pedri,coutinho)-fati (trincao, dembele)
opcji jest na prawdę dużo, nie wiem tylko czy Fati poradzi sobie na prawej stronie?
0
@HERORICH2
mistrz świata, zdobywca kilku pucharów:) no ciekawe masz teorie, torreiro co osiągnął?
boli cię tyłek że wybrał lepszy klub:)
1
@HERORICH2
Ja wiem torreiro to przecietniak
0
@Jacu327
NIE prawda