lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Tomo1989
ale o czym ty gadasz
koleś pisze że jak ktoś się nie szczepi to ma się nie leczyć - totalny abstrakcja
ja piszę że skoro ktoś płaci składki ZUS to ma prawo się leczyć a czemu niby nie
kilka kawałków przez kilka lat to niestety kilkaset tysięcy w moim wypadku:) więc akurat chyba dosyć dużo:)
zresztą malcinho już napisał jakie to abstrakcyjne i odjechane myślenie
rozumiem że dla ciebie odpowiednie zachowanie to tylko zaszczepianie się - boże co za ludzie, niedługo będą chcieli dyktować innym co ma pić albo jeść
bez odbioru
0
@FinNin
ten WHO sponsorowany przez firmy farmaceutyczne?
0
@Tomo1989
co to za argument, a to ludzie nie płaca co miesiąc daniny na ZUS? często kilka kawałków
0
@chosenone
głupkowate argumenty?
podaje ci argumenty lekarzy, często znanych, ale rozumiem że ileś tam lekarzy się nie zna tylko twoi lekarze są mądrzy
szkoda z Tobą gadać bo nie przyjmujesz do wiadomości argumentów medycznych które ci podałem - ale jak stwierdziłeś moi lekarze i źródła są mądrzejsze od Twoich, to jak rozmowa z Pawlakiem
rozumiem że argumentu o szczepionce na świńska grypę czy jak jej tam było około 2009 i wadliwości szczepionek co kupiła prawie całą Europa też nie skomentujesz, bo nie pasuje do Twojej teorii
póki oglądałem TV, nie wiem czy przypadkowo ale ogłosili że Francuzi mieli pierwszy przypadek Algierczyka w grudniu 2019, do marca 2020 cała Europa normalnie funkcjonowała przy takiej zaraźliwości to aż straszne jak to się stało:)
ja nie neguje wirusa bo jest, ale śmieszą mnie ludzie ufający ślepo politykom i telewizji (którzy niezłe manipulacje odwalają vide wczorajszy rekord - ponad 3 tys. przy uwaga ponad 44 tys. testów, dzień wcześniej 2 300 czy jakoś tak przy 24 tys. testów), ale każdy ma własny rozum
bez odbioru
2
@chosenone
koleś wyzywasz mnie od głupków to podaj swoje dokonania życiowe - no proszę śmiało napisz kim jesteś czego dokonałeś w życiu, jakie masz wykształcenie
widzę łatwo ci idzie obrażanie innych bez argumentów
rozumiem że naukowcy ze znanych uczelni to też dla ciebie głupki jak ja
poniżej masz proszę artykuł do wymyślonej przez nich metodzie walki z covid
https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,epidemiolodzy-proponuja-inna-strategie-walki-z-pandemia-koronawirusa,artykul,02218514.html?utm_source=t.co_viasg_medonet&utm_medium=social&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
rozumiem że belgijscy lekarze też głupki jak ja
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/1400-belgijskich-lekarzy-i-pracownikow-sluzby-zdrowia-bije-na-alarm-nie-ma-czegos-takiego-jak-zabojczy-wirus-2020-09
jak ktoś się chce szczepić niech się szczepi, ale zmuszanie kogoś do szczepienia + obrażanie takiej osoby to szczyt ignorancji, chamstwa, bezczelności
jak będziecie ciężko chorzy - nie ty o tym decydujesz i tylko ja który i tak pewnie płaci więcej na ZUS niż ty więc prawo mam takie same jak każdy inny obywatel po prostu uważam że rozwiązaniem jest odporność zbiorowa, ochrona osób starszych i leki, a nie koniecznie robione na prędko szczepionki dla zysku korporacji
już raz były szczepionki last minute - na szczescie my ich nie kupiliśmy wtedy - ale widzę historia niczego cie nie uczy
0
@chosenone
dokładnie tobiasson92 już mnie wyprzedził i ci odpisał, ale widzę ty próbujesz być mądrzejszy od lekarzy i naukowców
5
@chosenone
Ale kumasz że szczepionka nie zapewni Ci 100 odporności na covid? Czy tego nie skumala?
To tak samo jak szczepienia na grypę co roku- trochę bezsensowne
0
@LucaBrasi
A widzisz różnice między czymś przebadanym A nie przebadanym. Jedna firma już zatrzymała proces bo skutki uboczne u jednego testera były dramatyczne
0
@Encore
a czy rozporządzenie ja wprowadzające jest zgodne z prawem?
otóż nie- koniec rozmowy
1
@wojtekjoe
na zewnątrz żaden:) szczególnie jak idziesz sam z rodziną itp.
ale wiesz jak to jest w powietrzu wydechowym jest ok. 4% CO2, natomiast we wdychanym ok. 0,04% CO2, jakby nie patrzeć troszkę maseczkami się podtruwamy i obniżamy ogólną odporność organizmu
to samo jak zabronili wychodzenia - brak wit. D też osłabiał odporność ludzi
1
@DonMatteo901
widocznie taki przekaz miał być:) to chyba rekord dziennej ilosci testów:)
ale tego w tv ci nie powiedzą że zrobili prawie 2 razy więcej testów
MANIPULANCI !!!
19
@justfootball
debilizm w czystek postaci, rozumiem w pomieszczeniach zamkniętych, ale na zewnątrz, jeszcze jak ktoś sam spaceruje
ja na zewnątrz nie będę nosił i tyle:)
1
@th@les
ja pierdziele co się na tym świecie wyprawia, ludzie są coraz gorsi, coraz bardziej zakłamani, coraz bardziej dochodzimy do absurdów gdzie dobro i prawda nie ma znaczenia a liczy się ideologia, mniejszość i często złe zachowania
nie będzie na tym świecie dobrze skoro takie osoby są kryte przez media, portale internetowe
to już chyba granica absurdu, smutna historia
1
@Colon
aż parsknąłem:-p
0
@ViscaBarca123
oby obaj się zapisali w historii Barcelony, został zatrudniony specjalnie nowy lekarz, aby miedzy innymi dbać o zdrowie Francuza więc liczę na to że będzie z tym oki, w końcu w BVB nie miał tylu kontuzji - wydaje mi się więc że to kwestia naszego słabego przygotowania fizycznego, braku odpowiedniej opieki lekarskiej
w końcu w większości to były kontuzje mięśniowe - więc w odpowiedni sposób pewnie można je zminimalizować, ale koeman musi też zacząć na niego stawiać:)
0
@ViscaBarca123
oki:) wszystko jasne. tak z ciekawości w kogo bardziej wierzysz trincao czy dembele, jeśli chodzi o karierę u nas i ogólnie, kto wg Ciebie zrobi większą karierę
0
@ViscaBarca123
też tak uważam, ale jak kiedyś wyraziłem tutaj taką opinię to zostałem zjechany że np. Real ma lepsza młodzież
dembele nie podałeś bo nie wierzysz że jesteś ciekawy do obserwacji i coś zwojuje w tym roku? w sumie rocznik 1997, wg mnie nie powinno mieć znaczenia czy ktoś urodził sie w maju jak on czy listopadzie
w tym sezonie będzie ciężko ale licze ze za rok fati, dest i araujo to będzie pierwszy skład a trincao i pedri powalczą o 12,13 zawodnika zespołu
0
@Yosemite
no dobry jest:)
0
@tbas
w milionach? stary o czym ty gadasz?
to pogadamy dla mnie nie ma problemu, zdaje sobie sprawę że każdy z mojej rodziny może zachorować - podobnie jak na inne choroby i takie jest życie
mimo wszystko osoby poniżej 50 roku to ułamek a nawet promil w porównaniu z tym ile osób umarło od początku roku na covid i z innych powodów
chronić to trzeba starsze osoby w domach opieki i w domach we własnym zakresie
rozumiem że ty weźmiesz odpowiedzialność za tych co umarli lub umrą z powodu braku leczenia, za tych co tracą pracy z powodu obostrzeń
widzę wybiórczą masz empatię
szkoda gadać z Tobą bo kolejny mądrzejszy od naukowców
0
@tbas
a inaczej nie umrą?
przecież wyraźnie napisane jest chronić najbardziej zarażonych a reszta niech nabiera odporności stadnej - jaki procent zgonów to osoby poniżej 50 roku życia? ułamek a jak są chorzy to i tak powinni być bardziej chronieni z definicji przez swoich najbliższych
0
@tobiasson92
wow, że onet to wrzucił
ale zaraz ci się zbiorą osoby uważajace się za mądrzejsze od osób ze Standford i Oxford:)
0
@Rust_Cohle
dokładnie:)
2
@Majsteer
no i gitara:)
2
@DonMatteo901
ten rzad to zło, debile i hipokryci
4
ja to tylko tutaj tak zostawię
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/1400-belgijskich-lekarzy-i-pracownikow-sluzby-zdrowia-bije-na-alarm-nie-ma-czegos-takiego-jak-zabojczy-wirus-2020-09
0
@clyde
oki, tak tylko pytam
pozdro
0
@tobiasson92
daj spokój nikt nie bada też jaka była przyczyna zgonu, tylko była ta osoba zarażona to wpisuje się COVID i tyle
zresztą jak podają te statystyki jak u mnie szwagra sąsiadka umarła to pytali się czy mogą wpisać covid rodziny
Francuzi przyznali się że mieli pierwszy przypadek w grudniu 2019 - co uwaga nawet przypadkowo w tv pokazali i rozumiem że do marca 2020 w Europie był spokój:-p
w "warto rozmawiać" był profesor co podawał wyniki badań francuzów że ten koronawirus nie jest widocznie, diametralnie bardziej śmiertelny niż pozostałe koronawirusy, coś podobnego udowodnił chyba nawet instytut Kocha
szczepionka coraz bliżej to trzeba nastraszyć ludzi aby kasa się zgadzała, a kto wierzy politykom i mediom to współczuję, nawet jak nie ma nic ciekawego to i tak szukają rekordów i nagłówków na siłę - rekord tego, rekord tamtego, za chwilę będzie rekordowo dużo zgonów osób o rudych włosach itp.
bo tak jak mówisz szczepionka to nie rozwiązanie tylko kasa dla koncernów
bo niby czemu teraz tak dużo tego? wakacje, wesela to głównie lipiec, sierpień
normalne życie to jest rozwiązanie i tyle
4
@Chakalaka
no i?
dziś w Polsce umrze uwaga statystycznie 1000 osób, 8 osób bez chorób współistniejących to tylko 0,8%
ale widzę propaganda wchodzi za mocno do główki
4
@FC1899Barca
straszą bo chodzi o kasę i tyle
ja mam to w nosie i widzę coraz więcej ludzi też, choroba jak każda inna
trzeba być ostrożnym i tyle
13
@tobiasson92
pomysł oki, ale to powinni zrobić pod gmachem sejmu a nie na ulicy gdzie jezdza niewinni im nic ludzie