lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
DPŚ
czemu nie nastawią się na szukanie DPŚ?
Ter Stegen
Kounde-Christensen-Cubarsi-Balde
DPŚ-Gavi
Yamal-Pedri-Olmo
Lewy
częste rotacje: Araujo (od wiosny już pewnie będzie dostępny), Raphinha, Gundogan
to jest całkiem ciekawy skład, Bernal oki ale niech powoli wchodzi do kadry i skoro nie Nico to może zamiast na LS fajnie byłoby się skupić na DPŚ
1
@Kamiloza91
ter stegen
Kounde-Christensen-Cubarsi-Balde
Gavi- Gundogan
Yamal-Pedri-Olmo
Lewy
patrząc obiektywnie jest to dobry skład: gdzie jest jeszcze Araujo (na wiosnę będzie dostępny), Raphinha
jeśli w zeszłym roku byliśmy w ćwierćfinale LM i blisko półfinału to i w tym z taką kadrą jest to możliwe
1
@kuz
może i tak:)
tak na prawdę jak BS będzie załatwione do końca i będzie nowa umowa na koszulki to będzie można normalnie działać na rynku, ale dziś mamy 14.08 a te rzeczy nie są w 100% załatwione - tutaj duża szpila do ogródka Laporty bo to powinno być załatwione dawno temu, a takto teraz zaczynają się kombinacje i mam wrażenie pod presją czasu gorsze warunki
0
@Gaz
z drugiej strony jak Font mówił o braku kupowaniu piłkarzy to zastanawiam się w którym miejscu bylibyśmy dziś bez LM co rok, bo chyba nie chcesz mi wmówić że tym skaldem co był dałoby co roku być w LM albo nawet w ćwierćfinale LM
mimo kilku wpadek skład został ostro wzmocniony - Kounde, Christensen, Raphinha, Gundogan, Lewy, Olmo
mimo wszystko nie wyobrażam sobie dziś zespołu bez tych piłkarzy
co może martwić słabe sprzedaże - Lenglet, Fati, de jong, ferran, pablo torre - wciąż są w klubie
niektóre niepotrzebne transfery - alonso, vitor roque (tu mam nadziej odzyskają kasę), romeu
transfery - tutaj też bije w oczy tak późne załatwianie spraw
najlepiej więc chyba aby Laporta zamknął do końca tą sprawe z BS, sprzedał część tych piłkarzy a już za rok prezydentem był ktoś inny ale nie Font
0
@MesQueUnClub_87
i co roku niestety wraca jak bumerang, oby już na stałe odszedł i oby jego temat już powrócił
0
Lenglet
ale to będzie piękny dzień kiedy pozbędziemy się go na dobre:)
jeszcze tylko Torre, Garcia, Ferran i De Jong
1
@Safrani
koleś ale co mnie obchodzi co uważasz - szczerze mam to w nosie
a argumentów nie masz żadnych - chyba że próba obrażanie kogoś że jest 8 czy 10 latkiem jest dla Ciebie argumentem to spoko ja nie mam pytań
wyraziłem swoją opinię o Nike a ty zacząłeś jakieś chore najazdy na moją osobę - szczerze kto tu zachowuje się jak 10 latek i kto jest odrealniony
tak jak mówiłem nie masz nic mądrego to powiedzenia to nie pisz lepiej bo się pogrążasz z każdym wpisem
0
@Safrani
odezwał się wielki Pan
ale tak to jest jak się nie ma argumentów tylko próbuje obrazić
nara
0
@Aragorn33
to czemu jeszcze nie ma przedłużenia umowy skoro wszystko miało być dogadane? i mówi się o mniejszych kwotach za koszulki?
i koleś ja w żadnym miejscu nie pisałem że coś jest faktem więc sorki ale nie wciskaj mi tu tego
wniosek mój był taki że jak nie będzie kasy w to okienko to umowa z Nike, które rzekomo daje mniej niż Puma nie ma sensu i tyle
jak widzisz sens dostawać mniej kasy to oki, twoje dziwne zdanie ale twoje
0
@Aragorn33
prosty wniosek
za koszulki miało być 115 teraz mówi się o 95 i nagle wejście w BS:)
zasadniczo nigdy nic nie wiadomo ale na ten moment współpraca z Nike nie ma sensu na kolejne lata patrząc na:
- inni dawali podobno znacznie więcej za koszulki
- problemy z numerami, produkcją itd.
0
@Aragorn33
fajne zaangażowanie danie np. 20 mln na BS i obniżeniem o tyle sponsorigu na koszulki:) gdzie z drugiej strony mówiło się o kwotach ca. 150 mln od pumy za rok a Nike 115, a ostatnio 95:)
i uwaga zaangażowanie na które ciągle czekamy a mamy już 14.08, 2 tygodnie i koniec okienka
0
@Safrani
koleś nie chce mi się tu pisać przy czym robię bo nie chce cię ośmieszać ani się przechwalać
sam też nic nie wiesz o umowach a też dyskutujesz:) powiem ci że masz argument niezły
ale jak wiekszosc gazet pisała że jest premai za podpis i jest ona wazan dla transferów w to lato to skoro nie ma takiej umowy a ktoś da więcej kasy, czytaj Puma to jesli rzeczywiscie dadza więcej kasy to chyba logiczne jest wybranie oferty lepszego
1
@Aragorn33
takie ustabilizowanie że jest bonus za podpis - który miał być kluczem do transferów latem
ustabilizowanie klubu w dłuższej perspektywie to jest decyzja kto da więcej - podobno więcej daje Puma, odpowiedz wiec sobie o jakiej stabilizacji mówimy tu
0
@Safrani
koleś pracuje w dużych biznesach i na często też negocjuje
na ten moment tylko wiadomo że miała być już dawno umowa z Nike i bonus a jakoś wszystko się to przedłuża kiedy jest najbardziej to potrzebne
na dziś nie ma żadnych podstaw logicznych ani wydaje się finansowych aby po 1 września przedłużać umowę z Nike
i nie jest to obrażanie się ale właśnie biznes
3
@Safrani
a co w tym widzisz nie realnego bo nie kumam
umowa kończy się w 2026 roku i wg mnie nie powinni przedłużać jej z Nike i tyle
jak nie masz nic mądrego do napisania do mnie to lepiej nie pisz
1
@Zoker
Laporta powinien ostro zagrać, bo na dziś ja nie widzę sensu wchodzenia we współpracę z Nike
po co poczuli się pewnie i podobno obniżają warunki, trudno przetrwać ten okres, przygotować umowę z Pumą i podziękować Nike za niewspółpracę i tyle
0
@Katalonbar
Kounde Christensen Cubarsi Balde - to solidna obrona
grajac 4-2-3-1 - z tyłu jak będą zdrowi to będą grali pewnie Gavi Gundogan
wyżej Yamal- Pedri-Olmo
i przed nimi Lewy
ławka: Inigo, Fort, De Jong, Fermin, Ferran, Raphinha, Pau Victor
i pewnie jeszcze ktoś dojdzie a la Cancelo na ostatni dzień
to ciągle kadra na mistrza lub 2 miejsce w lidze spokojnie
11
NIKE
Jeśli tak potrzebna umowa i bonus nie wpadnie w to okienko transferowe to ja na miejscu Barcelony bym podziękował Nike i od 2026 zaczął współpracę z Puma
sorki ale umowa potrzebna była na już a nie listopad czy grudzień
chcieli przycwaniakować to bym im pokazał jak się cwaniakuje
2 lata i nara
1
@Kinginiesta
Nike pewnie się wycwaniło a ja miejscu Barcelony jakbym nie dopiął umowy do siepania to też bym się wycwanił i podziękował Nike za współpracę i od 2026 wybrał PUMA
umowa potrzebna na już a nie w listopadzie czy grudniu także za opieszałość bym im podziekował
0
znalezione na Twitter
@nicorodrigz
: "Barça can easily be out of the Champions League places. Athletic Club have a better project than them."
ale się pośmieje z niektórych na koniec sezonu:)
co roku ta sama śpiewka paj... a potem Barcelona 1 albo 2 miejsce w lidze:)
0
@AlwaysBlaugrana
uważam podobnie że teraz jak Nike zawiodło w najważniejszym momencie to powinni z Puma podpisać kontrakt od 2026 roku i tyle
0
@partymaker
to nam daje że jak Nike by zobaczyło że podpisujemy umowę z Pumą od 2026 roku i jest to poważne to może by się zmobilizowało, szczerze na miejscu Laporty jeśli NIke by nie zorganizowało się do powiedzy 20 sierpnai z tym to bym tak zrobił - najważniejszy moment w sezonie a oni zawiedli bo przedłużają negocjacje
7
Abstrahując od tego 1:1 zasady bo różne źródła różnie piszą.
Przed okienkiem wiedzieli że trzeba dopiąć sprawę z Nike. Jeśli rzeczywiście nie dopną i przez to nie będzie kolejnych transferów to Laporta jest do odwołania.
Nie Nike to powinni dogadać się z Puma i mieć w dopiero opieszałość Nike. Najważniejszy okres przed sezonem a ci w tej sprawie nic
0
@Dankho94isback
Alez owszem że jest średnim obrońca. Świetny z taką ilością bramek straconych przez Girona. Wolę dać szansę Faye niż Garcia
4
Jak czytam że przeciętniak Torre ma zacząć z Valencia a Olmo ławka to nóż się w kieszeni otwiera.
To samo że zostaje Garcia- po co nam on? Sredni obrońca. Kiedy jak nie terazniby przetestować Faye jako 4 obrońca przy kontuzji Araujo.
Jeszcze nie powalczą o tego Merino.
3
Garcia, Lenglet, Pablo Torre, Ferran, De Jong, Fati
Marzenie wszystkich sprzedać w jedno okno to przecietniacy i ich miejsce jest gdzie indziej.
Za nich kupić LS i DPS
0
@BORO_12
to ty się nie kompromituj
nara
0
@BORO_12
a mnie śmieszą takie propozycje
koleś nawet w lidze belgijskiej nie wyróżnia się szczególnie
nie jest to talent miary Mbappe, Neymar, Yamal itp.
nie jest to piłkarz który by zbawił nasz atak, na dziś równie dobrze może skończyć jak Etienne, Kakuta itd. itp.
taki transfer do takiego klubu jak Barcelona ma sens jeśli jest to typowy back-up a nie pierwszy wybór, zbawiciel lewego skrzydła bo na dziś to kot w worku i loteria
talent może i ma ale po pierwsze nie tak wielki a po drugie przykład wielu piłkarzy mówi że talent to za mało
ale ty chyba nie kumasz sensu tej wypowiedzi dalej
0
@D10SLEO
o niebo lepsze niż ten Nusa i to w o niebo lepszej lidze
0
@PatrykBarca
albo bedzie kosztował 5 mln EUR
na ten moment to wróżenie z fusów a nie ktoś kto ma nas zbawić