0

ZIMA 2024/25

jeśli niektórzy piłakrze nie przedłużą umów to będzie na prawdę duża szansa do walki o podpisy takich piłakrzy jak
- Kimmnich
- TAA
- Tah
- Sane
- Davies
- Jonathan david

0

@Bobo25
też uważam że to jest dobry piłkarz

zobaczymy co zrobią

bo jesli umowa z Nike nadejdzie we wrzesniu lub październiku to widze tylko 3 opcje:
1) podpisanie Rabiota
2) testy de jong - o ile bedzie zdrowy na tej pozycji
3) zakup w zimę kogoś z klauzulą - Zubimendi?

4

Olmo

mam wrażenie że koleś w ostatnim roku strasznie urósł piłkarsko

fajnie go mieć w zespole:)

1

AJAX 2024

jeszcze okienko się zamyka ale chyba już wielkich zmian nie będzie

nowy trener Farioli

Pasveer

Rensch - Sutalo- Rugani-Hato

Berghuis-Henderson-Taylor

B. Traore -Brobbey-Bergweijn


troszkę mimo wszystko wzmocniono skład bo przyszedł: Rugani, Bertrand Traore oraz Weghourst czy utalentowany Mokio

ale mimo wszystko liczyłem na jeszcze z 2-3 nazwiska

była mowa o Pablo Rosario, Jonathan Ikone itp.

jeśli już nich z tych ważnych nie odejdzie to mimo wszystko kadra mocniejsza niż rok temu i chyba lepszy trener więc jest nadzieja na lepsze wyniki:)

jedynie co dziwi i martwi tak mało szans dostaje w tym roku Hlynsson pod wodzą Farioliego - absoluteni jeden z lepszych pilakrzy i objawień poprzedniego sezonu

0

TRANSFERY 2024

no cóż już pozamiatane nie wygląda kadra źle jak wrócą kontuzjowani

ale przydałyby się jeszcze z 2-3 wzmocnienia

może zimą uda się coś ogarnąć

0

Rabiot

czy to taki zły pomysł na DPŚ wg Was?

0

@AlexDark00
Przeciez kiedyś niektóre ligi były 16 zespołowe. Co to za problem. Ustalasz ze np za 2 lata liga bedzie 18 zespołową a za 3 16 zespolowa. Podspadaja odpowiednio najpierw 2 zespoły więcej potem kolejne 2.
Podniosłoby to tylko poziom bo te najsłabsze i tak nic nie dają.
Nie kumam gdzie masz problem?

0

@AlexDark00
Wiesz zawsze można by zmniejszyć ligi I zamiast 20 byłoby np 16 zespołowe ligi 8 meczów mniej. A zamiast tego np w LM zamiast 4 zespołowych grup grupy po 8 zespołów każdy z każdym i 14 meczów już w grupie a potem play off i ćwierćfinały.

1

Nowa LM

Podoba Wam się to?
Mi oprócz większej liczy meczów na razie średnio leży koncepcja.
Robienie jednej tabeli i porównywanie miejsc gdzie klub A gral z klubami B i C a klub D z E i F trochę takie średnie.
Już lepsze byłyby większe grupy z większą ilością meczy.

0

@MesQueUnClub_87
nie wiem czy Flick nie będzie z tyłu grał De Jongiem albo Christensem właśnie na DPŚ - któryś z tych 2

Pedri z tyłu dobrze wygląda bo super tempo reguluje, a Gavi wg mnie może fajnei wyglądać wyżej

przy takiej ilości meczów Raphinha na pewno dużo pogra i to będzie 12 zawodnik, bo chyba nie sądzisz że Yamal, Gavi czy Pedri czy Olmo bede grali wszystko od deski do deski

nie lubie de jong ale obstawiam że jego będzie pewnie ustawial na DPS

ale ogóleni marzy mi się aby zimą kupili kogoś na te pozycję

0

@esem91
dokładnie masz też news innego dziennikarza stwierdzajcy co innego
czyli nic nie wiadomo

0

ter Stegen

Kounde-Cubarsi-Christensen-Balde
de jong- Pedri
Yamal- Gavi- Olmo
Lewy

Pena, Inigo, Gerard Martin, Fort, Garcia, Fermin, Cassado, Raphinha, Ferran, Fati, Pau Victor

powiem tak mamy 15 zawodników na poziom Barcelony (11 + Inigo, Fermin, Raphinha + kontuzjowany Araujo) i reszta średnio
nie licze Bernal bo w tym sezonie nie zagra

zimą konieczne byłyby 2-3 wzmocnienia, pytanie czy to możliwe, na ten moment Laporta skopał okienko bo nie zmieniło się nic od zeszłego lata


0

@FcPortoFan1999
czemu na to liczysz? w sumie ja też chciałbym bo jest szansa się zrewanżować a TY?

0

@PatrykBarca
Duńczyk potrzebny choćby na DPŚ, a Tah w miejsce Garcia - który już dawno powinien być sprzedany

0

@normasubiektywna
zubimendi nie chciał odchodzić za granicę w Hiszpanii myślę że nie problem,
Nico to samo, a w europejksich pucharach juz teraz wiadomo że są bez szans:)

0

@tbas
Taki gdzie zapłacisz klazule i nara
Np. Zubimendi i Nico

0

@ShawnC
Po pierwsze to nie są pilkarze na poziom Barcelony.
Jeśli za nich bylby Tah i Bajcic na sezon- potem się zobaczy to ja bym w to wszedł.
Za rok i tak ich byśmy wypychali z klubu taka prawda. Co w tym nielogicznego?

0

po co w kadrze nam tacy piłakrze jak Gacia, Pablo Torre, Fati, Ferran - przecież to nie jest i nigdy nie bedzie ten poziom

już lepiej ich sprzedać i wziasc ten Bajcic na sezon, Tah

0

@cules100pro
sam sobie strzelił kulą w nogi mówiąc że stać go na Nico i że blisko umowa
teraz albo szybko podpisze na dobrych warunkach albo powinien kopnąć Nike po okienku i negocjować z Pumą, chyba że Nike nagle da miliony:)

a odnoszę się do tego że już w maju były przecieki że umowa jest na ukończeniu, mamy prawie wrzesień - gdzie tu widzisz pośpiech - takie coś powinien załatwić przed rozpoczęciem okienka - i tu do tego bije tu jego brak profesjonalizmu

0

@BorzyKrzys
czy ja wiem odszedł Chiesa i Szczęsny

a kupili masę piłkarzy średnich, raczej nie widzę ich ze scudetto chyba ze Motta potwierdzi że jest fachurą

0

LAPORTA to się nadaje do dymisji

1. umowa z Nike - ile zostało do końca okienka a on tego nie załatwił i nie może teraz nawet Bajcecic czy jak mu tam zarejestrować jak to brzmi w ogóle

tyle miesięcy aby nie zapewnić normalnego działania w które swoje okienko letnie jako Prezes 3?

2. de jong - serio koleś doznał kontuzji w kwietniu, a dziś info o możliwej operacji, serio? co robili te 4 miesiące, modlili się że się wyleczy?

3. obstawianie klubu szwagrami i kolesiami - deco itp.

4. nico - jeśli to prawda że chciał przyjść ale mu rejestracji nie mogli zapewnić to kłania się pkt 1 i żenada

0

@PatrykBarca
Ale się sprawdzał. A skoro Flick uzna że Gavi I de jong mu wystarcza to nie ma sensu kupować.
Pogłoski są sprzeczne

0

@PatrykBarca
No nie. Gavi De Jong Pedri Olmo Raphinha
Kto wg ciebie usiądźcie na ławce aby Bijatic mógł grac? No żaden z nich.
Jeśli DPS to ktoś porządny albo nikt

0

Bajcetic
Dla mnie no name.
Jeśli będzie opcja wykupu to jeszcze oki bo jak się sprawdzi to zakup.

Ale ogólnie jak zaraz wraca De Jong potem Gavi to nie widzę sensu. Bo oni zawsze mogą tam grac z Pedrim i sadze ze bedzie to wyglądać oko.
Skrzydłowy odpuszczony wiec pewnie czekają na umowę z Nike i zima Nico:)

1

Komentarz usunięty

2

@Rust_Cohle
Jak nie będzie miał kontuzji to Pedri. Poza tym co to jest potencjal Bojan niby miał a gdzie jest?
Pedri na ten moment udowadnia swoją wartość w poważnym futbolu a Guler? Nawet sezonu nie zagrał

9

@DonCarletto
Koles weź się nie ośmieszaj bo zakonny jesteś
Gdzie Pedri a gdzie Ceballos który nigdy nie był nawet blisko takiego poziomu jak Pedri
Jedno wielkie xD

1

@kanver_
z 1 koszyka Lipsk i PSG
z 2 Benfica, Brugge
z 3 Feyenoord i Celtic
z 4 Monaco i Stum Graz

taka grupa dosyć lekka ale szansa na kilka rewanży

0

@FCBparasiempre
to tylko jeden mecz był

jestem pewien że Olmo będzie grał a Torres ławka, tu nawet nie ma co dyskutować że tak Flick zrobi

0

a tu ciach Deco poleciał do Porto po Galeno

ale byłby szok:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?