0

Cieszę się że Iker wrócił do swojego zwyczajowego zachowania. Do przyjazdu Jose był genialnym zawodnikiem, też pod względem sportowym, ale to zachowania pozaboiskowe ukazały jak świetnym jest człowiekiem. Ale gdzieś po drodze zgubił się. Pozwolił by inni mówili że nie jest wystarczająco dobry w wspieraniu działań Mourinho.

Iker to naprawdę genialny człowiek.

0

Macie link do strony z meczem w internecie z komentarzem w języku angielskim?

0

kamil9040

A zakładamy się że poprawnie wytypuję liczbę kolejek które zostaną przełożone?

0

Wypowiedź Laviezziego jest konkretna, jednak dziwi mnie to, jak dobrze piłkarze czują się w tym mieście. Napoli (jako miasto, nie klub) jest śmietnikiem Włoch. Mafie właśnie na nielegalnych wysypiskach śmieci zarabiają teraz we Włoszech największe pieniądze, a nie na tym co widzimy w Hollywoodzkich super-mega-hiper produkcjach. Mimo wszystko z drużyn z Serie A najbardziej podoba mi się gra Napoli. Pamiętam gdy na dosłownie kilka minut włączyłem na ich mecz (nie pamiętam z kim grali) i padły 3 bramki po fenomenalnych kontratakach. Brawo, liczę na świetny mecz.

0

Artykuł to chyba puszczony przez translator googla

0

89roberto

Milito wrócił do swojego macierzystego klubu.

SEBA1899

Wyobrażasz sobie wyjście Barcy z UEFA? Bo ja nie. Bez pieniędzy z organizacji, bez meczy w Lidze oraz w Lidze Mistrzów. Barca nie mogła by grać w ogóle! W takim razie jaki jest sens istnienia klubu?

Osobiście mam nadzieję że selekcjonerzy będą postępować tak jak jest to obecnie. Kontrastem jest sytuacja z NBA, gdzie klub może się nie zgodzić na występ swojego zawodnika w reprezentacji narodowej, co jest dla mnie komedio-dramatem.

Mimo wszystko jednak nie jest dobrym to, że w reprezentacji Hiszpanii w meczach towarzyskich gra od 7 do 10 graczy jednego klubu. Nie może tak być. Obecnie większość z nich organizowana jest tylko dla pieniędzy, nie po to by zgrać zespół. Jaki jest sens grania meczy w terminach FIFA na dwóch końcach świata? Są zespoły które potrzebują zgrania; Argentyna, Brazylia, Francja, Włochy, ale z Hiszpanią to już lekka przesada.

0

A mieli pozostać w klubie wszyscy. Odszedł Villas-Boass, odeszli też piłkarze...

0

Może to i dobrze że Barca zacznie sezon nieco później, lepsze przygotowanie etc. ale pamiętajmy że jeśli druga kolejka zostanie również odwołana to będziemy zmuszeni zagrać 3 mecze w przeciągu 7 dni!

0

peppers

Tu nie ma jednej takiej akcji. Na przestrzeni całego meczu, wszystkie ataki Ronaldo odpierali na zmianę Alves i Mascherano. Ściągnij sobie cały mecz :p

0

Hubert102

Pierwsza kolejka nie odbędzie się 99% ponieważ w piątek po południu jest zebranie na którym zostanie przedstawione oficjalne powiadomienie, ale tego samego dnia (wieczorem) rozgrywany jest mecz w Secunda Division więc bardzo mało prawdopodobne by pierwsza kolejka jednak się odbyła.

0

PaczQ

Ja tak miałem gdy mi internet bardzo wolno chodził. Może dlatego?

0

Gratulacje dla Realu za świetny mecz. Dawno nie oglądałem tak wyrównanego klasyku. Szkoda że mecz nie zakończył się w 92 min.

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=35475

Ogromna część komentarzy pod tym newseem budzi we mnie podziw i szacunek dla sprawiedliwych kibiców. Dziękuję!

0

Martwi mnie to że mamy tylko jednego napastnika jako zmiennika. Myślę że po wyleczeniu kontuzji, król strzelców Secunda Division będzie często gościł w pierwszym składzie i jednak przedłuży kontrakt.

0

Wiem że to nie bardzo legalne na tym serwisie, ale czy może ktoś podać mi link do filmu na YT z momentem wręczania Pucharu Ligi Mistrzów z sezonu 2010/2011? Najlepiej z polskim komentarzem.

0

1. Aż łezka się w oku kręci oglądając film prezentujący Cesca w młodzieżowych sekcjach Barcelony.

2. Mam nadzieję że Cesc nie da mi tęsknić za tą całą tą otczką medialną. I nie piszę tego w prześmiewczym tonie, ale (i tu przydałoby się słowo pomiędzy -polubiłem, a -przywykłem) do spekulacji na temat największego powrotu w dziejach.

3. Co to za piosenka w filmie nr. 2 (o młodym Cescu)? Czy to nie jest cover jakiejś piosenki, bo melodię kojarzę...

0

Dzięki, wiedziałem że na redakcję można liczyć :)

0

Dzięki, wiedziałem że na redakcję można liczyć :)

0

IceMan

Liczę na Ciebie! Nie dodaj trzeciej części felietonu w czasie meczu bo ciężko będzie kogoś oderwać od widowiska.

0

Szkutnik91

Stary, pod.gym newseem prowadzona jest spokojna dyskusja, ale Ty musiales wyskoczyc z takin tekstem... Real jest teraz bardzo silny I muskets zr bedziemy mieli co odrabiac na Camp Nou..

0

IceMan

A takie częściowe wrzucanie felietonu jeszcze wzmaga apetyt :)

Pep ma to w sobie, że nawet w internecie nie można znaleźć wiele konkretów na Jego temat.

0

Bartuś

Nie, nawet tyle mnie na świecie nie ma :) Ale w najbliższym czasie na łamach fcbarca.com możemy wręcz spodziewać się nowych, od zawsze kibicujących Barcelonie kibiców. Którzy nadal będą się upierać że dołączają do naszej ekipy nie dlatego że Cesc do nas przechodzi...

0

No to jak nowi kibice, loginy z użyciem 'Cesc' i 'Fabregas' zajęliście już sobie?

0

Ras White Nigga

Przykład niegospodarności (który dotyczy również piłkarzy którzy mniej zarabiają- słabszych) to Afryka. W ten kontynent wpompowano już tak wiele miliardów dolarów, a czy poprawiło się coś? I lepiej nie będzie. Dlaczego? Ponieważ Afryka nie prezentuje takiego rokowania jak choćby Europa czy państwa jak Stany Zjednoczone, Chiny lub Niemcy. Na takiej samej zasadzie działa wypłacanie pensji. To wszystko zależy od rokowania zawodnika. Jak myślisz, kto dostanie większą pensje, młody (powiedzmy 20-to letni) piłkarz grający w klubie który zdobył już 2 razy puchar Ligi Mistrzów, czy starsza gwiazda (uznajmy 30-to letnia) zespołu występującego na boiskach Czech?

I jeszcze jedno. Jakim prawem gracze tacy jak Puyol, Xabi Alonso, Casillas mieliby oddawać pieniądze którzy zarobili Oni sami? Mieliby to zrobić dlatego, ponieważ w stosunku do najbiedniejszych piłkarzy zarabiają krocie? Idąc tym tokiem myślenia, każdy kto zarabia średnią krajową (w dowolnym kraju na ziemi, niezależnie jaka ta średnia jest) wręcz MUSI oddać pieniądze które Sam zarobił ludziom którzy sami sobie zawdzięczają swój los? Nie bądź naiwny. Z wszystkich tych ludzi którzy na ulicach żebrzą, proszą o jałmużnę, rzesze ich to ludzie wyłudzający pieniądze. Im po prostu bardziej opłaca się otrzymywać zasiłek dla bezrobotnych + dorabiać jako bezdomny.

0

Moyart

Ciągle masz na myśli graczy z czołówki Primera Division. A co z klubami z dna pierwszej ligi? A co z zawodnikami klubów z dna Secunda Division? Myślisz że oni zarabiają kokosy? Nie otrzymując pieniędzy za umowę, ledwo wiążą koniec z końcem, a często są na utrzymaniu bliskich. Bieda aż piszczy, a wy nadal temat kasy traktujecie z zazdrością.

0

Tu nie chodzi o jakieś błahe sprawy, które wypisujecie tu pół żartem, pół serio. Nie po to zjednoczyło się tak wiele ludzi, by ich idea upadła pod naporem władz. Jak czułby się każdy z nas, jeśli nie dostawalibyśmy pensji za wykonaną pracę przez ponad 6 miesięcy? Też pewnie byśmy strajkowali :)

0

Nareszcie konkretna inicjatywa zjednoczonych graczy. W sytuacji takiej jak tak, na bok odrzućmy pensje graczy Realu i Barclony, ponieważ oni dostają je na czas, do tego pieniądze z reklam. Gorzej to wygląda w drugiej lidze, czy nawet w Primera Division ze słabszymi klubami. Gracze Herculesa, Mallorci (poprzedni sezon genialny w ich wykonaniu, stworzyli twierdzę ze swojego stadionu, ale nie mieli pieniędzy właśnie na pensje) nie mają szans na lukratywny kontrakty reklamowy, a pensji nie otrzymali nawet sprzed 6 miesięcy.

Co ze strajkiem który miał zrównoważyć przychody z transmisji meczy? Niech del Nido coś z tym zrobi, bo La Liga jest już wręcz nudna, gdyby wprowadzono system od dawna działajacy w Angli, Mallorca w ubiegłym sezonie, walczyłaby o 3 miejsce, a zamiast tego wyrzucili ich z LE za nie wypłacanie pensji.

0

sloniostg

Niezbyt uważnie śledziłeś ruchy Barcelony w okienku transferowym. Barca kupiła jeszcze graczy którzy są w Barcie B, a w razie potrzeby będą włączani do pierwszej drużyny.

0

Ciekawe kto będzie chciał grać "białą" drużyną w piłkarzyki...

Pomieszczenie z komputerami jest nieco niewygodnie zaplanowane. Otóż komputery (jednostki centralne) ustawione są po prawej stronie monitora, co nieco utrudnia korzystanie z komputera praworęcznym.

Poza ty wszystko jest świetnie. Nowoczesność i większa powierzchnia względem "Owczarni"

0

midi1990

Ja uważam że kibice Barcelony (przepraszam za określenie, oraz przepraszam tych których to nie dotyczy) się po prostu zeszmacili. Wywołują napinki, gdy tylko pojawi się neews o Jose Mouringo, Ronaldo, Ramosie, Figo i wielu wielu innych sprawach. A jak ktoś ze środowiska Realu wypowie się pozytywnie o Barcelonie, to nagle dokonuje się zmiana. Ze frajera robi się kogoś kto zna się na piłce jak nikt inny.

PS. Osobiście zawiodłem się na kibicach Arsenalu. Ostatnio, podobnie jak kibice Barcy, zeszli "na złą drogę"...

0

Dokładnie o tym mówiłem gdy Vincente ogłosił listę powołanych. Xavi ma tyle lat ile ma, i nie ma nawet możliwości żeby grał w każdym z 70 meczy w tym sezonie, a do tego niepotrzebne mecze towarzyskie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?