0

Armandi

Niepotrzebnie wdajemy się w polemikę, zarówno tą sportową, która jest subiektywna, jak i pozasportową, która teraz przybrała formę nokautu przeciwnika.

1.Meczów? Meczy? Obie te formy są poprawne językowo. Nie bez powodu użyłem akurat sformułowania "meczy". Mój komentarz nie był napisany w formie oficjalnej, lecz był to czysty kolokwializm, taki też wydźwięk miała moja wypowiedź jeśli tylko rozważa ją się całościowo, nie każde zdanie traktując jednostkowo.

2. "Sądziesz, że Rossi z każdym sezonem będzie strzelał więcej goli, bo tak było wcześniej? Wątpię." a następnie "Chilijczyk nie jest żadnym wynalazkiem. To, że teraz zrobiło się o nim głośno nie znaczy, że dopiero "teraz" zaczął grać. Odkąd przybył do Udine, zachwyca, gra niekonwencjonalnie. ". Jak możesz insynuować w tak jasny sposób iż to Sanchez jest lepszy, nie bezpośrednio, ale jednak, po to by później obrażać mnie (również nie bezpośrednio, ale jednak mnie obraziłeś).

Starasz się tworzyć płaszcz ochronny, nie mówiąc pewnych rzeczy wprost, ale tylko osoby z pewnych nizin społecznych, nie rozumiałyby takich aluzji.

Za uwagę dziękuję publicysta newsweeka, potrzebujący jednak specjalistycznego dot, umiejętności czytania.

0

Armandi

1. Sprawy "Aguero Blaugrana" nie ma w ogóle.

2. Ile meczy Udeinese w tym sezonie oglądałeś? Bo piszesz tak jakbyś oglądał każdy.

2. Śmiesz twierdzić że Nilmar jest przeciętny... Ok, ale nie mów że czysto piłkarsko Rossi jest słabszy od Sancheza! Zawodnik Udine dopiero pierwszy sezon ma udany, jest to zawodnik "orientalny" (oczywiste nawiązanie do K9). Rossi natomiast swoją karierę buduje od kilku lat. Zawodnik ten ma "staż" w obecnym mistrzu Angili i finaliście Ligi Mistrzów, w Manchesterze United

3. Zaczynasz brzmieć jak "statystyk", który z nieznanych powodów zniknął z tej strony...

0

Należy wspomnąć że Rossi strzelił tyle bramek dla Villarealu w lidze hiszpańskiej oraz w Lidze Europy bez możliwości gry z takimi graczami jak Xavi, Iniesta, Messi. Dzięki ich podaniom mógłby nieco zwojować w naszym ataku.

0

Armandi

Rossi to również młody piłkarz, wiele lat kariery jeszcze przed nim. Nie bez znaczenia pozostaje fakt że ograny jest on w La Liga

0

Armandi

Masz rację, z Udinese o wiele łatwiej byłoby(jest?) negocjować, ale jeśli byłaby tylko możliwość wyboru jednego z tych dwóch piłkarzy za taką samą cenę, oczywistym wyborem powinien być Rossi. Dlaczego? Osłabienie rywala, z którym w ostatnim sezonie grało się najtrudniej w La Liga byłoby roztropne.

0

ban

Nawet gdyby udało nam się wymienić Bojana na Rooney'a to nie byłoby to właściwe. Potrzebny jest napastnik rezerwowy numer 2, pierwszym jest Bojan. W tym sezonie, gdy Bojan był kontuzjowany, Pedro i Villa bez formy, nie miał kto strzelać bramek. Zamiast tych dwóch Hiszpanów powinien wtedy grać ktoś trzeci. I po to właśnie rozważane są kandydatury Rossiego i Sancheza. Potrzebny jest napastnik, ale nie kosztem nadziei Hiszpańskiego futbolu- Bojana. Owszem, teraz ma spadek umiejętności, formy, ale z nim podobnie jest jak ze Zlatanem. Obaj powinni mieć własnego psychologa. Ibra z powodu Ligi Mistrzów, Bojan z powodu zbyt wczesnego wprowadzenia do kadry pierwszej drużyny.

0

Oddawanie Bojana to jedna z największych bzdur wykreowanych przez media. W klubie potrzebne jest wzmocnienie w linii ataku, nie wymiana zawodnika za zawodnika.

0

Jeśli wziąć pod uwagę zawodników do obsadzenia pozycji to są to dobre posunięcia. Dwóch napastników, pomocnik. Dodając do tego Argentyńskiego młodego bramkarza, oraz przyszłego środkowego obrońcę będzie skład gotowy. Personalia zostawię zarządowi :)

0

Szykuje się kolejna ankieta w tym sezonie, taka sama jak rok temu: Czy Fabregas powinien dołączyć do Barcelony w letnim okienku transferowym?

0

Takie momenty jak śmierć na boisku Daniela, choroba Abidala, to wszystko spaja całe otoczenie nie tylko sportowe, ale również piłkarskie. Nie trudno zapomnieć o tych wszystkich wspaniałych gestach ze strony całego świata, ze strony Realu, potencjalnie największego wroga, ale pamiętam pierwsze momenty po śmierci Daniela Jarque. To byłą tragedia, cały futbol stracił wspaniałego piłkarza, każdy kibic którego znałem, nie tylko z Barcelony czy Hiszpanii, nawet tacy kibice którzy nienawidzą ligi Hiszpańskiej, byli podłamani, smutni. Iniesta zrobił coś niewiarygodnego w czasie finałów mistrzostw świata. Równie niesamowity był wyczyn Realu Madryt, który mimo niezgody ze strony UEFA na założenie przezeń koszulek upamiętniających chorobę Abiego, po meczu wszyscy założyli takie właśnie T-Shirty. To była jedna z nielicznych sytuacji, kiedy nie wstydziłem się swojego wzruszenia, swoich łez publicznie okazywać. Dziękuję.

0

Cule a Muerte

Jesteś w Hiszpanii, może coś z gazet takich jak Sport, El Mundo Deportivo, Marca El Pedrodico wynajdziesz o filmie jaki został puszczony przed finałem na Wembley? :)

0

Jedna z największych osobowości w historii klubu. Wg. mnie gdyby nie "kontuzja" byłby w pierwszej 3 nominowanych do Złotej Piłki.

0

W poprzednim newsie o ataku na Messiego każdy wyrażał swoje niezadowolenia poprzez wyzwiska, wulgaryzmy i inne "działania" świetne jak na cule przystało. Na miejscu większości z was przeprosiłbym przynajmniej tutaj, zamiast unosić się dumą i ignorować dodawanie komentarzy.

0

W tym sezonie Iniesta robił różnice. Jeśli on jest zdrowy, pomoc Barcelony jest o klasę lepsza.

0

Armandi

Był już taki prezydent w historii Barcelony, który nie liczył się z pieniędzmi. Co po nim zostało? Czy zrobił cokolwiek pozytywnego dla klubu? Jeśli nie wiesz o kim mowa, to pogmeraj w historii sprawowania kadencji prezydenckiej w historii Dumy Katalonii...

0

A podobno Villareal to "druga Barcelona" w Hiszpanii...

0

I się zacznie święty lament o niedocenianiu klasy Victora. Że to on powinien być bramkarzem nr. 1 w reprezentacji Hiszpanii. A że Casillas jest jej kapitanem? Co z tego? Są ludzie których podnieca taka jaskółcza dyskusja....

0

Opowieść o prawdziwym Cule. O człowieku z DNA Barcelony. Opowieść o człowieku który zjadł własny ogon...

0

Pewnie że mogą wygrać. Szczerze to mają nawet mentalną przewagę nad nami. Wystarczy sięgnąć pamięcią do ostatniego Superpucharu Europy z naszym udziałem. Wtedy też pisaliście że rozniesiemy ich, a zadecydował gol strzelony w dogrywce...

0

Zapomniał tylko dodać że Angel ma DNA Barcelony...

0

ravpelc

Był taki okreś że Barcelona B grała w pierwszej lidze :) Oczywiście razem z pierwszą drużyną. Tylko że a- to było dawno temu, b- wtedy były inne przepisy

0

Po wysłuchaniu jego "opowieści 1000 i jednej" jestem zadowolony z jego wypowiedzi. Taka dyplomatyczna.

Milan w następnym sezonie będzie w finale LM. Jak do tej pory dosłownie KAŻDY transfer udał im się w 100%. Mam nadzieję że Milan przywróci swoją legendę... Milan, Real, Chelsea Liga Mistrzów w sezonie 2011/2012 zapowiada się niezwykle wyrównanie i ekscytująco.

0

Kiedy zostanie wybrana najładniejsza bramka sezonu 2010/2011 w Lidze Mistrzów?

0

Od siebie dodam że szkółka Realu jest w 3 najlepszych świata. Problemem nie jest to że "kiszą się w trzeciej lidze" lecz to że w Madrycie obawiają sie na nich stawiać. Poczynając o Pereza, który walczy tylko o "tu i teraz" po Mourinho który ma tak szeroki skład że nie potrzebuje jakiejkolwiek pomocy ze strony Canteros

0

Jak czytam wasze wypociny aż ręce opadają. Z takimi teoriami spiskowymi najlepiej radził sobie Super Express i Fakt, ale wy ich przebijacie na głowe. Sergio wypowiada się z klasą, ale wy NIE, wy oczywiście musicie go zdyskredytować, bo aż was w środku coś boli jeśli tego nie robicie.

Zapamiętajcie że 4- evolution Gran Derbi były wyczerpujące głownie pod względem psychicznym, a oskarżanie piłkarzy Realu o niesportowe zachowanie to hipokryzja w najbardziej wykrystalizowanej postaci.

0

lukinho

Thiago Silva jest nie do wyciągnięcia z Milanu. Po prostu nie da rady. Milan buduje teraz skład na Ligę Mistrzów (osobiście stawiam na finał Milanu) więc pozbywanie się lidera obrony byłoby strzałem w stope. Nie do wyjęcia jest również Hamsik, Pastore za drogi, Fabregas jeszcze droższy. Zarząd będzie miał ciężkie okienko transferowe...

0

Przypominam że Barcelona otrzyma jeszcze 24 mln za transfer pewnego niesfornego Szweda będącego obecnie na zesłaniu we Włoszech...

0

Armandi

Przestań być hipokrytą. Jak Barcelona wydała grupe euro na Zlatana to miałeś pretensje że wydali te pieniądze nierozsądnie. Teraz kiedy targują się o cene gracza, tak długo jak to możliwe też masz pretensje. Wg. ciebie jaki jest ten "złoty środek"?

Czytałem w mediach że Pep da zielone światło 4 zawodnikom: Bojanowi, Jeffrenowi, Maxwellowi i Adriano. Mam nadzieję że pierwszy i ostatni jednak zostaną, ponieważ taki Brazylijczyk na przykład, w moim mniemaniu całkowicie i stuprocentowo się sprawdził.

0

Może ktoś podać statystyki, głównego rywala Messiego- Ronaldo, w walce o Złotą Piłkę? Bramki, ile meczy grał, ile asyst.

0

Czekam na oceny za mecz z finałem :) Valdes 6, reszta8 i 9.

Pique zagrał w tym meczu wręcz galaktycznie. Był cichym bohaterem spotkania. Podobnie zresztą jak Abidal, Macherano, Xavi, Iniesta i Bosquets :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?