lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy Valverde ogarnie z korzyścią dla drużyny jak ustawic Antka?
0
@Hawajczyk brak umiejetnosci dryblingu,co ma Messi,Cristiano,Neymar,i paru tam jeszcze innych graczy
0
@Mula Pewnie bedzie tak (Ernesto) :Stegen-Alba-Pique,Umtiti/Lenglet,Roberto-Busquests,RAKITIC,Arthur-Messi-Suarez,Griezmann
0
Ter Stegen-Alba,Pique,Umtiti,Semedo-Busquets,De Jong,Messi-Grizmann,Suarez,Dembele/Coutinho 11 na next sezon????zapomnialem o Arthurze takze moze za Sergio
0
@KapiFCB no a jak
0
Ale i tak Rakitic bedzie mial wiecej minut w sezonie niz Antek
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Alez pjast zaskoczyl Łukaszenke
1
@lukas10 ja 5:15 wstaje i chyba zaryzykuje nocke...oby tylko Argentina sie spisała
0
Finał Copa America:Brazylia-Chile...chyba,ze Messi pokaze swoj geniusz w półfinale ...
0
Oby to sie nie zemscilo
0
@Suzu w sumie moze tak byc
0
Messi wez ogarnij bo koledzy nawet bramke zdobyli,to juz cos
0
@BarcaInfo bardzo dobrze
0
Oby Argentyna awansowala jakims cudem ale w polfinale z gospodarzem to juz bylby koniec...chyba..moze zaskocza :p
4
Fornalik,fornalis a walil to pies
0
Everton do Barcy :) kurla kutinio asysta..
0
Kto to Everton? Gdzie gra?
0
Czy La Rambla wierzy w awans pilkarzy U-21 do polfinalu ( czyli remis albo wygrana) ?
0
@Michalowsky99 tylko po to aby znow spadnac
1
@Avada Kedavra ale MVP tez dalo CL 2011
0
@katalonia15 i David Villa w roli Larssona :)
0
Mlodzi wygrajcie ten mecz!!!
0
Aczkolwwiek Grabara ratuje znów nam dupe minuta 54
5
Mimo wszystko chlopacy zapieprzaja pomimo brakow technicznych.Kurlla seniorzy powinni brac przyklad z mlodych,ze sercem,mega zaanagazowaniem jestes w stanie cos ugrac...a nie liczenie profitow z reklam itp
0
Bielik do Barcy? :)
1
@pio92 przecie to dmitri Zewlakowow slynny armensko-pakistanski pan plikarz o korzeniach polskich
0
@Walker szkoda strzepic ryja :) nie warto k....bylo...
0
@Arkon dzieki za info,jak dla mnie Krowiarki :)
0
@szkutnik91 tylko zeby nie spoznil sie na trening