1

Aj szkoda Robus,na Euro strzelisz mam nadzieje

1

Lepsze wbiegniecie kibica niz wiecie co....

0

Kurlla ....szkoda

5

Grigorij Krychowiak najlepszy z naszych dzisiaj

0

Szymanski dobry wystep.Robercik pokaz im jak sie strzela mistrzu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DawidekFCB moze cos w tym jest

0

Szkoda zmarnowanych okazji,gdyby RL9 gral to pewnie bysmy wygrywali 4:0 :p

0

Polski Rusek strzelil!!!

1

Kto oglada lajwa patomejwena? :)

0

Nie ogladalem ale Messi King to oczywistosc

0

Bramka do szatni widze..król futbolu ratuje honor

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@GeFcIo masz racje ale kosztem CR7 ...jakos nie chce mi sie wierzyc aby tak zaglosowali

0

Robert co ty tam odwalasz!

0

Brawooo Lewandowskyyyyyyy!

0

Jakby Waldemar przegral z Celta to i tak zostanie na stanowisku,kto rowniez tak uwaza?

2

Bedzie 7:0 cos czuje

0

Niezle ten Rodrygo zaczal

4

Co Daglas Koszta porobil to ja cie nie moge.Kozak!

5

FC Lewandowski Monachium....i jak Hajto poucza drugiego komentatora

1

Barca -Bayern coz to bylby za potezny mecz

1

Jestem ciekaw kto dostanie zupe ze studia PolsatLM do jedzenia

0

@Cwaniak4 co zrobimy? :D

1

Brawa dla Slavii za historyczny wynik,co do gry Barcy to szkoda strzepic ryja

1

@fart tak jak Roma

0

Kolarz ty wariacie

0

Kurde bele szkooooda

0

Taki Bayern po jednej wysokiej porazce potrafi zwolnic trenera a u nas beda trzymac Balberde do usranej smierci....

13

Mimo,ze nasi dzisiaj kolejny raz sie zblaznili to Real wyciaga pomocna dlon ,brawa za remis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?