lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Auuu!Messi LEGENDA
1
Wielkie brawa dla Aitany
2
Martinez najlepszym bramkarzem. No jaja
1
Ciekawe czy dzisiejszy hit Premier League będzie widowiskiem czy rozczarowaniem
2
I znów jest 2:00 ,coś pięknego :)
0
@Allbi ok, nie wiedzialem
1
@Adran360 ale może też się dogadali i dali wygrać menelicy (dobry kurs był ponoc). W sumie się wypowiadam nie widząc walki
3
Vamos Barca! Po zwyciestwo
2
Ale jaja! Piasecki zdobył bramke
0
Kurla proszą się o gola na remis
1
Brawo Ferminek. Oby tak dalej
7
@PatrykBarcelona co to kurla jest
1
Tak jest! Brawo Sevilla
1
Ale klub ze stolicy dostaje lanie od Śląska. Coś pieknego
0
@icon3520 Dziambor nawet się nie dostal
0
Kurla temu Cristiano to bramki nigdy się nie znudza
1
Gratulacje dla zawodnika Puszczy Niepołomice za można rzec zwycięski remis jego reprezentacji w starciu z Polską. O czym to świadczy
0
Zlikwidować pilke nożna na poziomie profesjonalnym w Polsce
0
Szykuje się haniebny remis na Narodowym z Moldawia
0
@Pawlak1992 przestałem już w to wierzyć
0
Brawo Świderski!Po następnego gola!
2
Im strzelać w kierunku bramki nie kazano..
0
A może by Pan Milik pokazał klasę i strzelił bramkę na wyrównanie
0
Potężna Moldawia strzeliła gola. Ale fakt dobrze wyglądają od początku meczu
0
Świderski gola taka jest kibiców wola!
0
Dlaczego znów DrewnoMilik w pierwszym składzie...?
1
DrewnoMilik tyle minut dostawał i nic nie strzelił a wchodzi po kontuzji Buksa i bach brameczka
0
Prawie nam wyebali bramke
1
Czuję, że Patryk Peda będzie bohaterem tego spotkania
2
Ciekawe czy film Konopskiego rozyebie totalnie. W sensie, że będą mega mocne dowody na jakichś "jutuberkow"