7

Niebywaly sukces drużyny Xaviego. Jesteśmy w ćwierćfinale CL :)

1

Tylko nie to : Romeu i Roberto mają wejść...

2

Napastnik dzisiaj póki co niewidoczny

2

Tak jest! To jest FC Barcelona!

0

Ładne wykończenie Lopeza

0

Vamos Barca! Cała nadzieja w Yamalu

4

Brawo Widzew! Stolica pokonana. WRWE

0

Ciekawe której drużynie się wylosuje mistrzostwo Polski w piłce nożnej :)

0

Rudy się wkurzył :)

0

Ależ Salah znakomite podania posyła a Diaz marnuje. Zaraz się to zemsci znając pilke nozna

0

Yamal!Yamal!Yamal! Co za bramka

2

Openda, ty dziadu kalwaryjski

1

E jak Lipsk nie umie wykorzystywać takich sytuacji to nic z tego nie będzie i Madryt awansuje

0

Ale Kopenhaga dostanie wpierdziel. Czyżby jakiś rekord w CL się szykował?

1

@MesQueUnClub96 Niech zagrają mecz zycia, a potem już mogą kończyć kariery :)

1

Ale to Ciro zyebal. Już mogly być ciężary dla Bayernu

3

Ale Raszford wyebal brame

1

Ci hiszpańscy sędziowie. Śmiech na sali. Chociaż dobrze, że remis

0

Piter dlaczego tego nie strzeliles

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Koorsik ależ nieprawdopodobne emocje były na R22

1

@blakkudium spokojnie z Estonia się przełamie

3

Arsenal szaleje, jeszcze Jakub z golem. Jestem pod wrazeniem

0

Ale łomot od potężnego Molde

0

Ładna asysta Tobiasza. Chyba raczej koniec wojaży klubu ze stolicy w LKE

2

Ależ gol Porto. Wygrywają z Arsenalem

1

Przynajmniej nie przegrali tego meczu

0

Hmm, czy piłkarze FCB pozytywnie zaskoczą i zagrają jeden z lepszych meczy w sezonie?

2

No i Widzew rządzi w Łodzi

0

Serio w przerwie meczu ŁKS vs Widzew wywiad z Mamedem Khalidovem. To może gościem Ligi Plus Extra będzie Adamek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?