0

Ależ poziom derbów Łodzi :)

1

@FcPortoFan1999 ale dzisiaj Carbo zagrał tragicznie

2

@13th a przeciwnik obił mu mordę chociaż?

0

@TR3YWAY czym zajmuje się Bandura? Jeżeli chodzi o walki to jest w miarę doświadczony czy coś?

1

Frimpong zwariował :)

2

Ależ Bayer teraz zagrał akcje. Super

1

Kiwior wchodzi na boisko. Oby nic nie zawalil

2

Jak skoczy Kraft to niech to skończy ten konkurs jury

1

Roque!Roque!Roque! Tak jest

1

Stanowski dalej jedzie z Borkiem

0

Czyli będzie podzial punktów bo wejdzie Oriol

0

Brawo Vitor Roque! Oby dostawał więcej czasu gry

0

Czyli wszystko w normie u nas

5

Niech namówi jeszcze Ronaldinho aby wznowił kariere

0

@szkudi7 no masz racje

7

Oni kurva od kilku miesięcy wyglądali na boisku jak by byli szoku

0

Swoją drogą ciekawi mnie fakt jaka jest faktyczna sytuacja finansowa tego klubu. Trudno mi uwierzyć w fakt ,że pomimu tych wszystkich dźwigni jest w miarę normalnie. Pewnie po czasie wyjdzie co Laporta ma za uszami :) . Ale chyba nie będzie gorzej niż za B*******

0

@masa11 no tak ale Koeman nie wygrał LaLiga

0

@Who_you_mam może jak wroci Marek z Niemiec to się poprawi. Chociaż nikt nic nie wie w tym klubie

0

@Mroziu dokładnie w mordę jeża!

0

@Emhyr powrót na Bliski Wschód

0

@parpe No fakt, druga połowa słabsza. Co nie zmienia faktu, że zapisał się w historii FCB jako mistrz i król strzelców. No ale każdy liczył, że więcej da temu klubowi w postaci bramek i trofeów. Jednak tak się nie stalo

1

@parpe ty ale w poprzednim sezonie Robert mocno przyczynił się do zdobycia mistrzostwa Hiszpanii

1

Spokojnie w następnym meczu Osasuna "zaplaci rachunek" i zmiażdżymy ich. Także czeka nas ciekawe kilka ostatnich miesięcy z Xavim.

0

Niech teraz odejdzie Xavi

5

FC obsrani w akcji

3

Nosz kurva to są jaja. Oczywiście zaraz dostajemy bramke. Rzygac się chce od tego

1

@Rust_Cohle najlepsi byli kitowcy

2

A może wobec Roque władze i trener mają inne plany. Zamiast wpuszczać go na boisko to być może zostanie pracownikiem w klubowym muzeum. Taki chwyt marketingowy.

0

@tbas ale niech dostanie więcej minut chociaż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?