lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ poziom derbów Łodzi :)
1
@FcPortoFan1999 ale dzisiaj Carbo zagrał tragicznie
2
@13th a przeciwnik obił mu mordę chociaż?
0
@TR3YWAY czym zajmuje się Bandura? Jeżeli chodzi o walki to jest w miarę doświadczony czy coś?
1
Frimpong zwariował :)
2
Ależ Bayer teraz zagrał akcje. Super
1
Kiwior wchodzi na boisko. Oby nic nie zawalil
2
Jak skoczy Kraft to niech to skończy ten konkurs jury
1
Roque!Roque!Roque! Tak jest
1
Stanowski dalej jedzie z Borkiem
0
Czyli będzie podzial punktów bo wejdzie Oriol
0
Brawo Vitor Roque! Oby dostawał więcej czasu gry
0
Czyli wszystko w normie u nas
5
Niech namówi jeszcze Ronaldinho aby wznowił kariere
0
@szkudi7 no masz racje
7
Oni kurva od kilku miesięcy wyglądali na boisku jak by byli szoku
0
Swoją drogą ciekawi mnie fakt jaka jest faktyczna sytuacja finansowa tego klubu. Trudno mi uwierzyć w fakt ,że pomimu tych wszystkich dźwigni jest w miarę normalnie. Pewnie po czasie wyjdzie co Laporta ma za uszami :) . Ale chyba nie będzie gorzej niż za B*******
0
@masa11 no tak ale Koeman nie wygrał LaLiga
0
@Who_you_mam może jak wroci Marek z Niemiec to się poprawi. Chociaż nikt nic nie wie w tym klubie
0
@Mroziu dokładnie w mordę jeża!
0
@Emhyr powrót na Bliski Wschód
0
@parpe No fakt, druga połowa słabsza. Co nie zmienia faktu, że zapisał się w historii FCB jako mistrz i król strzelców. No ale każdy liczył, że więcej da temu klubowi w postaci bramek i trofeów. Jednak tak się nie stalo
1
@parpe ty ale w poprzednim sezonie Robert mocno przyczynił się do zdobycia mistrzostwa Hiszpanii
1
Spokojnie w następnym meczu Osasuna "zaplaci rachunek" i zmiażdżymy ich. Także czeka nas ciekawe kilka ostatnich miesięcy z Xavim.
0
Niech teraz odejdzie Xavi
5
FC obsrani w akcji
3
Nosz kurva to są jaja. Oczywiście zaraz dostajemy bramke. Rzygac się chce od tego
1
@Rust_Cohle najlepsi byli kitowcy
2
A może wobec Roque władze i trener mają inne plany. Zamiast wpuszczać go na boisko to być może zostanie pracownikiem w klubowym muzeum. Taki chwyt marketingowy.
0
@tbas ale niech dostanie więcej minut chociaż