6

Jednak Betoniarek to Betoniarek

0

Pietuszewski za Rozge po przerwie ;)

1

Na TVP error 404

0

Tymczasem Araujo zawala dwumecz z Atletico ;)

0

Czuje, ze bedzie remis

1

Ale Wisła Krk ma farta, ze grajac taka kaszane na wiosnę, nadal maja przewagę. Rywale gubia punkty. Chyba nareszcie uda sie awansować ;)

0

Raphael! Raphinha! Oto chodzi

0

Vamos Barca! Po awans

1

Koniec mistrzostw, do widzenia ;)

1

To teraz City niech robi remontade ;)

3

@Arden powiem więcej, Hansi na prezydenta!

0

Jeśli Porto jest juz polska druzyna to niech gra w porze przyjaznej dla naszych rodaków a nie jakieś 21.30 i to jeszcze w niedzielę ;)

0

Nareszcie zayebisty doping na Camp Nou

2

Cancelo, cóż za występ

0

Ładnie Olmo wszedł z drugiej linii i walnął bramk3

0

Czyli Laporta dzisiaj bedzie pił, znaczy świętował zwyciestwo w wyborach

7

Maldiniego poniosło

0

@LukaszFan jedynie na treningu

13

Ależ to Negreira dzisiaj zaplanował ;)

0

Dawaj penalty, no juz

1

Brasil! Tak sie strzela karne :)

1

Naprzód Barca! Wygraj ten mecz!

3

@LAMC_10 no co, daj sie pocieszyć chwile zwycięstwem Wisły ;)

1

@dzefrej234 po drugim golu dla Miedzi miałem juz flashback o barażach ;)

3

Jednak Barcelona i Wisła Kraków potrafią w remontade ;)

3

Piękny powrot Wisełki :)

1

City w lidze angielskiej wygrało z Newcastle, które wczoraj Barcelonie na nic praktycznie nie pozwoliło. Natomiast City dzisiaj nie istnieje. Taka jest piłka

0

Niezawodny Valverde. Ehh City,City

0

A juz myślałem, ze przegramy. Uff dobrze, ze Yamal strzelił. Jest jeszcze szansa na awans

4

Całkowicie zasłużone zwycięstwo Newcastle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?