lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jednak Betoniarek to Betoniarek
0
Pietuszewski za Rozge po przerwie ;)
1
Na TVP error 404
0
Tymczasem Araujo zawala dwumecz z Atletico ;)
0
Czuje, ze bedzie remis
1
Ale Wisła Krk ma farta, ze grajac taka kaszane na wiosnę, nadal maja przewagę. Rywale gubia punkty. Chyba nareszcie uda sie awansować ;)
0
Raphael! Raphinha! Oto chodzi
0
Vamos Barca! Po awans
1
Koniec mistrzostw, do widzenia ;)
1
To teraz City niech robi remontade ;)
3
@Arden powiem więcej, Hansi na prezydenta!
0
Jeśli Porto jest juz polska druzyna to niech gra w porze przyjaznej dla naszych rodaków a nie jakieś 21.30 i to jeszcze w niedzielę ;)
0
Nareszcie zayebisty doping na Camp Nou
2
Cancelo, cóż za występ
0
Ładnie Olmo wszedł z drugiej linii i walnął bramk3
0
Czyli Laporta dzisiaj bedzie pił, znaczy świętował zwyciestwo w wyborach
7
Maldiniego poniosło
0
@LukaszFan jedynie na treningu
13
Ależ to Negreira dzisiaj zaplanował ;)
0
Dawaj penalty, no juz
1
Brasil! Tak sie strzela karne :)
1
Naprzód Barca! Wygraj ten mecz!
3
@LAMC_10 no co, daj sie pocieszyć chwile zwycięstwem Wisły ;)
1
@dzefrej234 po drugim golu dla Miedzi miałem juz flashback o barażach ;)
3
Jednak Barcelona i Wisła Kraków potrafią w remontade ;)
3
Piękny powrot Wisełki :)
1
City w lidze angielskiej wygrało z Newcastle, które wczoraj Barcelonie na nic praktycznie nie pozwoliło. Natomiast City dzisiaj nie istnieje. Taka jest piłka
0
Niezawodny Valverde. Ehh City,City
0
A juz myślałem, ze przegramy. Uff dobrze, ze Yamal strzelił. Jest jeszcze szansa na awans
4
Całkowicie zasłużone zwycięstwo Newcastle