0

Czy Raphael Dias Belloli wroci na mecz z Atletico?

2

Lamine znów poczarowal

0

Kylian by dostał karnego

0

Tak jest! Stary Lewandowski z golem

1

Panie Żulu proszę sie ogarnąć jak najszybciej

0

Vamos Barca! Oby była spokojna wygrana

3

Andrea Bocelli TOP

1

@Laminedependencia niezły drybler

2

Maldini nas uratował

0

Rekin juz zaczyna..

0

Marcus, co ty robisz?

1

@Stinger_ a to ci niespodzianka

0

Byly kontrowersje z rzutem karnym dla Madrytu?

0

Ależ to zmarnował gość z Rayo

0

Jaki Rashford, Orłowski juz gada glupoty

1

No nareszcie, chyba juz bedzie spokoj do końca meczu

0

Panowie przecież to sa jakieś jaja, ile jeszcze zmarnują sytuacji. Oby nie skończyło sie to remisem

0

A Yamal sie uwzial i nie bedzie strzelał tylko podawal

0

Niech wpuści Lewandowskiego bo Ferran Co jest juz nic nie strzeli

0

No nie wierzę, przecież to jest wręcz niemożliwe jak można tyle sytuacji zmarnowac

0

Kuwra, co jest grane! Marnują na potęgę

0

Ulala alez to pięknie zmarnował Fermin

1

Ja pieprze, co za emocje. Trubin co odwalił, piękne. Barca w TOP 8. Fantastyczne emocje podczas dzisiejszego wieczoru

1

Rashford, cóż za uderzenie z wolnego

2

Brasil! Raphinha!Raphael Dias

0

Dawać teraz bramki ile wejdzie! Vamos

6

Do jasnej cholery, oby ich Flick ostro zyebal w przerwie. Jak Kopenhagi nie możemy pokonać to do widzenia z rozgrywkami Ligi Mistrzow

1

Sedzia uj, masakra

1

Jeszcze Kotarski mecz zycia

5

W następnym meczu niech Kounde zalozy klosz na głowę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?