lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby dzisiaj byla spokojna wygrana
16
Mam nadzieję, ze Olmo wytrzyma bez kontuzji aż do powrotu Pedriego
4
@July_6_BcN narty Domena Prevca prawie skoczyły porównywalnie do Olka
0
Cóż za strzal Cunhy, ciekawe czy to Junajted dowiezie
3
No, no Lamine cos nie cos potrafi
0
Ależ to uderzył Olminho
0
3-4 tygodnie, miesiąc przerwy? Jprdl
0
My ten mecz wygramy, prawda?
0
Kuwra mac! Brak słów za grę przy stałych fragmentach gry
0
No, no ładnie Ferminek to uderzyl
0
No wreszcie w morde jeża
0
Wielki kapitan zayebal przy bramce..
3
@blakkudium najważniejsze, ze dzisiaj moze grac prawdziwy lider tej drużyny Raphinha
0
City rozyebane. Co to sie stanęło ;)
0
No kuwra klasyka westernu
1
Piekna symfonia na Bernabeu
3
Joan Garcia to jest najlepsze co nas ostatnio spotkało. Fantastyczny golkiper
0
No wreszcie! Rekinaldo
1
Czyli musi wejść na drugą połowę prawdziwy lider tej drużyny, dla mnie osobiście kapitan nr 1 RAPHINHA
3
Wkuwria mnie Yamal
1
@fejkenq jest w pytę ;)
0
@ZuczekFCB1899 oby
1
Jaka szkoda, ze Xabi przestał byc trenerem Realu..
0
@noface hasztag Xabi zostań czy jakoś tak ;)
0
@Nazio_87 to prawda
1
I Araujo odbiera trofeum. Piękny moment, piękny klub. Barcaaaaa!
0
Raphinha to jest gość! Wspaniały zawodnik! Kapitan nr 1
1
Campeones! Mamy to! Madryt pokonana!
0
Dlaczego zdjął Raphinhe, oby tego nie zalowal
1
@FcPortoFan1999 hiszpańskie sędziowanie