0

Oby dzisiaj byla spokojna wygrana

16

Mam nadzieję, ze Olmo wytrzyma bez kontuzji aż do powrotu Pedriego

4

@July_6_BcN narty Domena Prevca prawie skoczyły porównywalnie do Olka

0

Cóż za strzal Cunhy, ciekawe czy to Junajted dowiezie

3

No, no Lamine cos nie cos potrafi

0

Ależ to uderzył Olminho

0

3-4 tygodnie, miesiąc przerwy? Jprdl

0

My ten mecz wygramy, prawda?

0

Kuwra mac! Brak słów za grę przy stałych fragmentach gry

0

No, no ładnie Ferminek to uderzyl

0

No wreszcie w morde jeża

0

Wielki kapitan zayebal przy bramce..

3

@blakkudium najważniejsze, ze dzisiaj moze grac prawdziwy lider tej drużyny Raphinha

0

City rozyebane. Co to sie stanęło ;)

0

No kuwra klasyka westernu

1

Piekna symfonia na Bernabeu

3

Joan Garcia to jest najlepsze co nas ostatnio spotkało. Fantastyczny golkiper

0

No wreszcie! Rekinaldo

1

Czyli musi wejść na drugą połowę prawdziwy lider tej drużyny, dla mnie osobiście kapitan nr 1 RAPHINHA

3

Wkuwria mnie Yamal

1

@fejkenq jest w pytę ;)

0

1

Jaka szkoda, ze Xabi przestał byc trenerem Realu..

0

@noface hasztag Xabi zostań czy jakoś tak ;)

0

@Nazio_87 to prawda

1

I Araujo odbiera trofeum. Piękny moment, piękny klub. Barcaaaaa!

0

Raphinha to jest gość! Wspaniały zawodnik! Kapitan nr 1

1

Campeones! Mamy to! Madryt pokonana!

0

Dlaczego zdjął Raphinhe, oby tego nie zalowal

1

@FcPortoFan1999 hiszpańskie sędziowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?