3

Anteek!Kurlla ciesze sie jakbysmy zdobyli CL :)

2

Cala nadzieja w Arturo

2

Anteek nareszcie kurllla!Musicie to wygrac

0

@Kuczek tak tylko pisze,bo mnie nerwy biorą,ze jeszcze byc moze odpadniemy

0

Ernesto teraz popjia dobre whiskhy i ma dobra beke z Bartomeu :)

2

Niech wejdzie Marc to przynajmniej asysta bedzie albo gol

0

Plus dla Neto a o reszcie szkoda gadac

0

Jeśli mamy to wygrać to od początku 2 połowy Vidal musi wejsc

0

Chyba wygraja ten mecz,moze Ibiza padnie kondycyjnie w drugiej polowie

0

Yhy.....no to niezle sie zaczyna

0

@aras17_VeB Pójść

0

Po zwyciestwo! Licze,ze Riki Puig pokaze ze slabszym rywalem swoje umiejetnosci

3

Myślę, że dziś Griezmann pokaże moc i strzeli 2 bramki :)

4

Może kupił CL 2020

1

@kubix05 a kto zjezdzal na jabluszku za malolata bo ja tak :)

0

@kodi77 mysle,ze wybierze sambo bojowe

6

Niech Atletico wygra Arabi Cup

3

@contowsky Salamandra może byc trudnym przeciwnikiem

0

Pjoter coś ty odwalil :)

2

Może Piątek??? Bo Lautaro nam raczej w zimie nie sprzedadzą :)

2

@Kapitan hawk coś pięknego

0

@gumaz może chociaż zarobi ponoć średnia krajowa 5400 zł czy jakoś tak

0

@Janiama Naprawdę wolałbym już teraz nawet trenera Barca B za valverde

5

@damiano996 grupa wzajemnej adoracji się zrobila

8

Jedynie to szkoda Messiego,ze przez tego niby trenera znowu stracil szanse na kolejne trofeum...Jutro pewnie Bartomelu powie :pelne poparcia dla EV

2

Valverde out :)

0

Simeone to jest TRENER a nie kucajacy valverde

0

Ol jea coz za fantastyczny moment zmiany Rakitica.....

0

Antek!!!!Oto chodzi

0

Król Futbolu!!!Meeeeesssi!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?