0

4:2 yhy ,ogladalem boks aby po 3 rundzie nie bylo 4:4,obrona bez formy dalej

0

Widzialem dzis geniusz Kosmity z Barcelony ,teraz czas na jakiegos meksykanca z brytyjczykiem :) ale katem oka trzeba patrzec na Kosmite z pod Barcelony

0

To jest niesamowite,ze taki grubasek bedzie bronil pasów w wadze ciezkiej

5

Messi zostan jak najdluzej na ziemii,zanim kosmici wezma Cie z powrotem :)

0

Wszystko pieknie,ladnie ale Valverde znowu sie upiecze :)

2

Brawa dla Suareza!!!

0

A Kosmita juz druga walnął:)

1

Dopiero teraz zobaczylem bramke Messiego i zbieram szczerbata szczeke z podlogi

0

@VenoM kurlla wiedzialem,ze przegapilem cudo

0

Ladna strzelil Messi bo przelaczylem na boks

0

Gdyby wygral Joshua to w 2020 walka Anthony-Wilder?Czy kazdy bedzie zbijal hajs za walki o mistrzostwo a o pojedynku miedzy nimi mozemy pomarzyc?

0

Rusek czy Amerykanin w boksie? Stawiam na Powietkina

0

Czy mi sie wydaje,ze kapitanowie maja teczowe opaski w lidze angielskiej?

6

BarcaInfo goni Messiego w ZP

0

@Kengo az sie usmiechnalem pod nosem

1

LIONEL MESSSSSSSI!!!

0

Sobie chociaz statuetke wreczy

2

Iwanski juz o Cristiano

0

@tobiasson92 i Jurus Bzecek obejmie Barce

0

@ShinobiQWE oby tylko nie dostali od Hiszpanii 6:0

0

Niech nie jada na euro :p

0

Kolega pyta cóż to za kobieta wspolprowadzi losowanie? Niezbyt ladna

0

Kto komentuje mecz Liverpoolu, bo ich nie kojarzę?

0

Cos fantastycznego!

0

Robert co ty robisz??!! :)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Spalony...nawet po pijaku lepiej bym komentowal :)

1

Kto to kurlla komentuje za cep

0

Neymar zrob show na Bernabeu

1

Syndzia pomogl Madrytowi koniec kropka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?