4

Szczerze mówiąc teraz życzę Xabiemu by objął posadę po Slocie i życzę, by LFC za jego kadencji zaczął grać jak w zeszłym sezonie lub nawet lepiej, z końcowym finałem LM w którym zmierzą się z nami.

Byłoby to kolejne upokorzenie tego obrzydliwego klubu bez honoru.

12

A wczoraj czytałem i słyszałem głosy kibiców Realu, że "przynajmniej nie daliśmy Barcelonie satysfakcji, że nam zwolnili trenera" :v

9

Xabi "Thank You and Good Luck". A taki fajny miał być, taki dominujący, latem takie posty latały jak to nie jest rozwinięte jego biuro i w ogóle, że zaraz będą grać lepiej jak Barca Guardioli.

Czyli już oficjalnie można powiedzieć, że przy największej próbie i w największym, a co za tym idzie najtrudniejszym klubie z niewyobrażalną presją nasz wuefista Xavi >>> geniusz Xabi? I to jeszcze mając nieporównywalnie "gorszy" skład, przy czym Real zyskał Mbappe i wydał kilkaset milionów na wzmocnienia.

Coś pięknego jak życie wyjaśniło propagandę Realu.

13

Legendarny materiał :)


3

@Kessie Zgłoszone.

3

@Czajka90 ja go już nie wpuszczam nie tylko do mieszkania, ale też na osiedle odkąd zostawił klocka na klatce schodowej

4

@Vegeta88 Czuję remis do przerwy, ta obrona jest bardzo niepewna... :/

3

@1LY0 Geniusz, muszę spróbować.

0

@mientusek1407 70 za strzyżenie, 120 za combo

26

Ale taki mocno spieczony, chrupiący ser wylewający się z tostów to jest jednak jeszcze lepszy niż same tosty.

13

"Od początku poprzedniego sezonu Barcelona to najlepszy zespół do oglądania dla czystego funu i nikt nawet nie jest blisko."

Miłego dnia wszystkim! :*

8

@AlexDark00 Chomiki posiadają charakterystyczne worki policzkowe, które znajdują się tuż przy obu stronach warg. Są one bardzo przydatne, ponieważ pozwala to chomikom gromadzić pożywienie, takie jak nasiona i owoce, które chomik może skonsumować później. Dzięki temu rozwiązaniu chomik może spokojnie żuć swoje smakołyki dla chomika, gdziekolwiek się znajdzie.

Chociaż chomiki są mięsożerne, to ich dieta składa się głównie z ziaren, owoców i warzyw, a także białka pochodzącego z owadów i małych zwierząt. Chomiki mogą zmieścić w swoich policzkach około połowy swojej masy ciała, co stanowi im ulgę podczas poruszania się, skoro mogą nosić jedzenie ze sobą bez potrzeby powtarzania jednej z wielu wizyt tam i z powrotem do swojego schowka.

11

Komentarz usunięty

6

@JimMorrisonFCB Jak zwykle w punkt.
Pozdrowionka :*

5

@Pedri16Future Wątpię żeby było rozluźnienie. W zeszłym sezonie non stop wygrywaliśmy z Realem, nierzadko ich kompromitując, a i tak minut zabrakło do finału LM, a sezon skończyliśmy z dwoma dodatkowymi trofeami.

Będzie dobrze! To zwycięstwo przyniesie nam wiele pozytywów na następne miesiące, jestem pewien :)

11

@norbi77 Stawiam kontrowersyjną tezę: może po prostu ogólnie jesteśmy bardziej odważnym klubem, który ma większe jaja niż Real Madryt, a już na pewno klubem, który lubi i potrafi grać piękniej.

5

@blakkudium to samo wrzeszczał @Kessie jak sp***ał na moim rowerze

11

@BARCA1899Messi W sumie styl gry podobny, a może będzie choć trochę bardziej skuteczny, więc zmiana na plus :v

2

@Kitek1640

63

Ale zobaczcie jacy oni są obrzydliwi i bez honoru. Mbappe odciąga zespół, by nie oklaskiwali zwycięzców, trener mówi, że to najmniej istotne rozgrywki, a podczas meczu masa chamstwa, cwaniactwa i buractwa.

Cały Real Madryt. Oni naprawdę są najbardziej obrzydliwym klubem w historii. Nie znam bardziej obrzydliwego pod względem gry, zachowania, braku honoru i cwaniactwa.

Szkoda, że oczywiście w mediach będzie o tym cicho, a powinno być o tym głośno. Już abstrahując od słusznego zniszczenia ich PRu to dla młodych piłkarzy, dzieci uprawiających sport itp. powinno się pokazywać jak NIE zachowywać się jako przegrani, jakie reakcje są złe, jakich się wystrzegać itp. Real Madryt jest idealnym przykładem.

23

Fajnie Majak teraz na Eleven, parafrazując: patrząc na formę Barcelony między 0 - 100 to to nie jest najwyższa forma Barcelony i to jest największy orzech do zgryzienia dla Realu, że ta forma Barcelony może tylko rosnąć i to jak się dzisiaj zaprezentowali to nie jest jej peak, a to i tak wystarczyło na zwycięstwo.

Dokładnie tak, też mam takie wrażenie, że tutaj jeszcze sporo jest do osiągnięcia docelowej formy. Oby ona przyszła na wiosnę i najważniejsze mecze, bo tutaj jest jeszcze sporo rezerwy.

A to jest w sumie zajebiście budujące jaki potencjał ma ten zespół.

1

@mekston Raphinia i Rashford kończą swoje sytuacje, Yamal podaje odrobinę celniej w sytuacjach, gdzie były hektary miejsca i mamy 5/6/7:2/3. To są sytuacje, które muszą być docelowo na znacznie lepszym poziomie.

1

@Gibbon_FCB Ja tam jutro mogę wstać ok. 12, więc prawdopodobnie jakieś winko sobie dzisiaj rozleję :)

6

Ale dzisiaj będzie pite w Arabii... i nie tylko

7

Jak na razie 4/5 możliwych trofeów Flicka w Barcelonie, a 3 kolejne są możliwe. Absolutnie coś cudownego.

7

xG 2.60 - 1.38
Strzały 16 - 13
Posiadanie 68% - 32%

Jak dobrze, że to się zakończyło zwycięstwem dla drużyny, która była po prostu lepsza.

15

Ogólnie trzeba świętować, wielkie zwycięstwo po zajebiście trudnym meczu, ale właśnie - ten zajebiście trudny mecz nie był spowodowany genialnym rywalem tylko własnymi błędami i nieskutecznością. Na wiosnę MUSI się to poprawić jeśli chcemy zajść daleko w LM i nie potracić punktów w decydującej fazie.

Pudło Rashforda absolutnie skandaliczne i ja bym na miejscu Laporty go od razu skreślił. Kompletna amatorka.

2

Xabi Alonso Thank You and Good Luck!

2

Mamy to!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?