3

Ale śmiechłem gdy sobie o tym przypomniałem :v
Oni są niesamowicie mali.

https://x.com/Mmaasemy3/status/2011866964059156968

0

@LAMC_10 Amelia, Julia, Natalia, Oliwia, Kornelia

9

@ViscaelBarca2007 My się śmiejemy z katalońskich mediów, a widzę, że w Madrycie bawią się jeszcze lepiej.

1

@ShawnC Nie wiem.

29

Oficjalnie ogłaszam, że Roony siedział z chusteczką w kinolu co było widać jeszcze przed meczem, więc prawdopodobnie to jest powód jego dzisiejszej absencji.

Ogłaszam, że nie ma żadnej niechęci! Niechęć Flicka do Rooniego wymyśliliście Wy, La Bambiarze!

1

@Gandalf55 A dlaczego w tym sezonie już nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

13

Liczę na El Clasico w potencjalnym finale.

11

Ale Cubarsi to tam powinien dostać przepotężną suszarkę za tą ostatnią akcję.

2

@clyde Tak ryczeć to ja mogę :D

0

Paradoksalnie mam wrażenie, że po wejściu Pedriego, Raphini i Lewego gramy gorzej :v

0

@FCB24 Nie no, bez przesady :v

0

@clyde A bo mnie wk***a dzieciak, niech wstaje i od razu walczy dalej, a nie...

1

Jakby Lewy nie wywalczył tej piłki, to Yamal jeszcze by leżał

9

Ale to leżenie Yamala po stracie i zero reakcji mnie irytuje chyba najbardziej.

3

Gej atakuje przeciwnika od tyłu!

18

Gej szuka szczęścia między nogami przeciwnika

0

Ależ podanie Fermina, WOW!

1

@Kgorecki2500 Jest tak średnio, czyli zgodnie z przewidywaniami w takim meczu i składzie.

0

Rashford niestety powoli staje się jednym z najbardziej irytujących piłkarzy.

1

Póki co w tej drugiej połowie gramy właśnie tak jak powinniśmy grać przez większość pierwszej połowy.

0

Oczywiście nie było spalonego, po co gwizdnęli jak mają VAR... a szkoda, bo tam ładnie mógł zamknąć akcje ktoś

8

La Bamba przed meczem: pewnie ciężary będą, wyjdą rezerwowi, eksperymentalny skład, Racing ogólnie dobrze się prezentuje w swojej lidze, poza tym takie drużyny zawsze chcą się jak najlepiej zaprezentować w takich meczach, wygrać i zapomnieć

Mecz rzeczywiście to ciężary, więc przewidywania się sprawdzają.

La Bamba:
https://media1.tenor.com/m/BSijO2wV9jcAAAAC/no-mames-no-te-creo.gif

0

Jakiś czas temu chyba pojawiła się informacja, że Yamal ma problem zdrowotny, ale nie podda się operacji, bo by stracił parę miesięcy i będzie leczony zachowawczo.

Patrząc na jego grę od pewnego czasu mam wrażenie, że faktycznie coś w tym może być. Nie jest taki dynamiczny jak w poprzednim sezonie, często przegrywa pojedynki biegowe, stracił gdzieś to depnięcie. Więc istnieje możliwość, że w tym sezonie już do końca będziemy oglądać bardziej zachowawczego Yamala, jedynie z paroma przebłyskami bardziej dynamicznych indywidualnych akcji.

6

Ale ślicznie poklepali tam Olmo, Rash, Casado i Yamal

0

@jacobFCB Gerard Martin, a temu smutno się na to patrzy, że charakteru i zaangażowania mu odmówić nie można.

5

Maldini strasznie z tą formą zjechał, smutno na to się patrzy.

0

@karol130197 Jest na Eleven.

1

@Batys to nie przychodź

18

Latają po internecie statystyki, gdzie Xabi Alonso po 34 meczach miał taki sam bilans jak Hansi Flick. I mimo, że w tym wszystkim jestem zdecydowanie po stronie Xabiego i Real nie powinien go zwalniać, to te staty są idealnym przykładem jak potrafią być suche i nieco pozbawione sensu. Barcelona Flicka w tych 34 meczach była na 2 miejscu w LM, wygrała m.in. 0:4 na Bernabeu, 2:5 w finale Superpucharu, czy 4:1 z Bayernem, nie mówiąc już o tym, że ich grą zachwycał się każdy. Real to zupełnie inna para kaloszy pod względem wielkich wyników i gry. Więc te statystyki nic praktycznie nie mówią i są jedynie wierzchołkiem góry lodowej, bo głębiej jest znacznie więcej wartościowych informacji mówiących o tym, że nie powinno się tutaj stawiać znaku równości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?