macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale śmiechłem gdy sobie o tym przypomniałem :v
Oni są niesamowicie mali.
https://x.com/Mmaasemy3/status/2011866964059156968
0
@LAMC_10 Amelia, Julia, Natalia, Oliwia, Kornelia
9
@ViscaelBarca2007 My się śmiejemy z katalońskich mediów, a widzę, że w Madrycie bawią się jeszcze lepiej.
1
@ShawnC Nie wiem.
29
Oficjalnie ogłaszam, że Roony siedział z chusteczką w kinolu co było widać jeszcze przed meczem, więc prawdopodobnie to jest powód jego dzisiejszej absencji.
Ogłaszam, że nie ma żadnej niechęci! Niechęć Flicka do Rooniego wymyśliliście Wy, La Bambiarze!
1
@Gandalf55 A dlaczego w tym sezonie już nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
13
Liczę na El Clasico w potencjalnym finale.
11
Ale Cubarsi to tam powinien dostać przepotężną suszarkę za tą ostatnią akcję.
2
@clyde Tak ryczeć to ja mogę :D
0
Paradoksalnie mam wrażenie, że po wejściu Pedriego, Raphini i Lewego gramy gorzej :v
0
@FCB24 Nie no, bez przesady :v
0
@clyde A bo mnie wk***a dzieciak, niech wstaje i od razu walczy dalej, a nie...
1
Jakby Lewy nie wywalczył tej piłki, to Yamal jeszcze by leżał
9
Ale to leżenie Yamala po stracie i zero reakcji mnie irytuje chyba najbardziej.
3
Gej atakuje przeciwnika od tyłu!
18
Gej szuka szczęścia między nogami przeciwnika
0
Ależ podanie Fermina, WOW!
1
@Kgorecki2500 Jest tak średnio, czyli zgodnie z przewidywaniami w takim meczu i składzie.
0
Rashford niestety powoli staje się jednym z najbardziej irytujących piłkarzy.
1
Póki co w tej drugiej połowie gramy właśnie tak jak powinniśmy grać przez większość pierwszej połowy.
0
Oczywiście nie było spalonego, po co gwizdnęli jak mają VAR... a szkoda, bo tam ładnie mógł zamknąć akcje ktoś
8
La Bamba przed meczem: pewnie ciężary będą, wyjdą rezerwowi, eksperymentalny skład, Racing ogólnie dobrze się prezentuje w swojej lidze, poza tym takie drużyny zawsze chcą się jak najlepiej zaprezentować w takich meczach, wygrać i zapomnieć
Mecz rzeczywiście to ciężary, więc przewidywania się sprawdzają.
La Bamba:
https://media1.tenor.com/m/BSijO2wV9jcAAAAC/no-mames-no-te-creo.gif
0
Jakiś czas temu chyba pojawiła się informacja, że Yamal ma problem zdrowotny, ale nie podda się operacji, bo by stracił parę miesięcy i będzie leczony zachowawczo.
Patrząc na jego grę od pewnego czasu mam wrażenie, że faktycznie coś w tym może być. Nie jest taki dynamiczny jak w poprzednim sezonie, często przegrywa pojedynki biegowe, stracił gdzieś to depnięcie. Więc istnieje możliwość, że w tym sezonie już do końca będziemy oglądać bardziej zachowawczego Yamala, jedynie z paroma przebłyskami bardziej dynamicznych indywidualnych akcji.
6
Ale ślicznie poklepali tam Olmo, Rash, Casado i Yamal
1
@jacobFCB Bo podobny ;)
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQIZ_F-sFWgRIlyNOTfcXsfC8tDoD7MXDh2aA&s
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRTfB8kOp7ZcKcG9Kr40mh6uFY3VVbvQ5fViA&s
0
@jacobFCB Gerard Martin, a temu smutno się na to patrzy, że charakteru i zaangażowania mu odmówić nie można.
5
Maldini strasznie z tą formą zjechał, smutno na to się patrzy.
0
@karol130197 Jest na Eleven.
1
@Batys to nie przychodź
18
Latają po internecie statystyki, gdzie Xabi Alonso po 34 meczach miał taki sam bilans jak Hansi Flick. I mimo, że w tym wszystkim jestem zdecydowanie po stronie Xabiego i Real nie powinien go zwalniać, to te staty są idealnym przykładem jak potrafią być suche i nieco pozbawione sensu. Barcelona Flicka w tych 34 meczach była na 2 miejscu w LM, wygrała m.in. 0:4 na Bernabeu, 2:5 w finale Superpucharu, czy 4:1 z Bayernem, nie mówiąc już o tym, że ich grą zachwycał się każdy. Real to zupełnie inna para kaloszy pod względem wielkich wyników i gry. Więc te statystyki nic praktycznie nie mówią i są jedynie wierzchołkiem góry lodowej, bo głębiej jest znacznie więcej wartościowych informacji mówiących o tym, że nie powinno się tutaj stawiać znaku równości.