5

No cóż, chciałoby się, ale wiecznie przegrywać, czy remisować nie będą. Raz na jakiś czas muszą wytworzyć pozór, że jest git, że jest wszystko w porządku i dobrze robią.

Z tak obrzydliwą grą to i tak to jest kwestia czasu kiedy powiększy się nasza przewaga nad nimi.

1

@Kessie gratulacje za mistrzostwo Premier League w sezonie 25/26

I to by było na tyle z Twoich tegorocznych sukcesów, ale i tak lepiej jak rok temu.

1

@APTAPT DNA Realu to brak DNA Realu. Chyba, że mówimy o propagandzie, bezczelności, braku honoru i braku umiejętności przegrywania, a nie o stylu gry.

2

@Kozinho. Ja p****e...!!!11

3

@Kozinho. Co więcej, co jeśli @wpwelement nie istnieje, a wszelkie ograniczenia istnieją tylko w naszej, prymitywnej świadomości, a na La Bambie tak naprawdę panuje pełna anarchia?

2

@Batys Słuchaj, jak ma się okazje mieć niewolnika w życiu, to się korzysta, a nie wybrzydza

3

@Batys Dlaczego nie wpadłeś do mnie na mecz? Wiem, że Ci napisałem, żebyś nie wpadał, ale o relacje trzeba walczyć.

2

@July_6_BcN czyli "tak", ok, przepraszam, postaram się ograniczać to słowo

4

@Eklerek @Kessie na pewno dostanie ikonkę g*wna przy nicku, już gadałem z wpw

1

@July_6_BcN co jest złego w słowie "spokój"?

5

@Kessie Chociaż raz w życiu miałeś rację. Brawo mordo!

1

@July_6_BcN Ja Cie tylko bronie. Dobra, spokój, każdy idzie w swoją stronę @Kessie i @Kozinho. zostają w piwnicy, Ty zostajesz u siebie, a u mnie pora na CSa, elo!

5

@Kozinho. Ale chodziło mi o @July_6_BcN, a nie o @Kessie...

14

W weekend tak, +7, Madryciaki w ryk i okej


6

@Kozinho. i tak nie zar*chasz, więc daj jej spokój

2

@July_6_BcN oesu, to nie ide, dzieki za info

3

I jak tam, jest jakiś afterek po gali, czy już po?

1

@michaleu To by nic nie dalo, nie dałoby nic...

8

@michaleu Zgłoszone, oby był perm. Wstyd.

3

Ale to jest perełka. Odkryłem to niedawno przez Sobańca, którego bardzo lubię. Mega polecam, świetny format!

0

@Chada Ich nie stać na takie piwo, ale za to za 20 lat też ich nie będzie stać.

9

@clyde Jak poczujecie niesamowity odór nieumytych zębów, brudnych gaci, a Waszego roweru już nie ma, to znaczy, że zbliża się @Kessie.

Ciekawostka z: @macio_944

1

@Danny Gaucho Tylko Duch Puszczy!

3

@Luciano99 próbowane było już?


6

@FioletoweOczy A potem będzie płacz, że nikt nam nie pomaga w chwili zagrożenia i że znowu nas oszukali, a my dokładnie robimy to samo... dramat. Bardzo zła decyzja Tuska.

5

@Kozinho. @ViscaelBarca2007 @Konradowskyy @Lanosss Oj dobra, dobra, nie bijcie. To za Artetę daje Kompany'ego - szkoła Pepa, więc bliżej do nas.

2

2

@FcPortoFan1999 Z braku laku moim zdaniem Mourinho realnie będzie rozważany.

4

W sumie rynek trenerów wygląda dla nas dużo lepiej niż dla Realu w kwestii sensownych łączenia nazwisk. Zidane prawdopodobnie czeka na reprezentację, Ancelotti w Brazylii, Xabi Alonso zwolniony, Klopp ma dobrą posadę w Red Bullu, a reszta to raczej eksperymenty jak Arbeloa, czy Raul. Można jeszcze wziąć pod uwagę np. Enzo Marescę, czy Amorima, ale no to nie są wielkie nazwiska.

U nas za to po Flicku (oby jeszcze długo!) jest realna szansa na powrót Enrique, Fabregas w Como robi świetną robotę, Arteta po przygodzie z Arsenalem, gdzie prawdopodobnie jest bliżej, niż dalej też byłby realną opcją.

Oczywiście w futbolu wszystko może być przewrotne i taki Arbeloa, czy ktoś inny może wypalić, a nie jest też powiedziane, że Klopp nie da się przekonać. Ale aktualnie wygląda to w uj pesymistycznie dla Realu.

3

Ale śmiechłem gdy sobie o tym przypomniałem :v
Oni są niesamowicie mali.

https://x.com/Mmaasemy3/status/2011866964059156968

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?