0

Ale robią nas bez mydła...

0

0

https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/9j4gn6/1800_gmt_leganes_v_barcelona/

Oglądaj po ang, świetna jakość i nie tnie. Dużo lepiej niż ten polski chłam.

7

Barcelona grając tak bezproduktywnie i dość chaotycznie będzie często mieć problemy po 1:0. Brakuje mi czasów, gdy po strzeleniu pierwszej bramki wciąż był wielki nacisk na bramkę.

0

Dzięki, mam Eleven wykupione na player.pl
Następnym razem skorzystam, może wykupię sobie pakiet C+Eleven (no i oczywiście wesprę serwis!), ale póki co chcę coś tylko na dzisiejszy mecz.

0

Dzisiejszy mecz Leganes - Barcelona skomentują Rafał Wolski i Leszek Orłowski.
Nice.
M.in. z tego też powodu, chcę sobie wykupić jakąś transmisje. Polecacie weeb.tv premium? Nigdy z tego nie korzystałem, tylko wizja.tv, ale tam są jakieś dziwne metody płatności.

3

Miłego dnia ludzie!

(uwielbiam ten zespół, więc wrzucam, może komuś się spodoba) :)

0

Uwielbiam jak coś jest tak super dopracowane.
Btw to jest dobre:
"(...) w przypadku samców jądra zwierzaków będą dynamicznie zwiększać i zmniejszać swój rozmiar w zależności od temperatury." :D

https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=1740

3

Jak z PiS-u, to możliwe że nic nie zarabia, tylko partia opłaca mu mieszkanie :D
Nie żartuję. U siebie na Zagłębiu Dąbrowskim mam taką sytuacje, bo ziomek to mój dawny znajomy. Udziela się mocno i w internetach i w różnych wydarzeniach miejskich, a partia w zamian za to opłaca mu mieszkanie. Od jakiegoś czasu wszedł głębiej w świat ̶ś̶m̶i̶e̶r̶d̶z̶ą̶c̶e̶g̶o̶ ̶b̶a̶g̶n̶a̶ polityki i chyba został radnym czy kimś takim.

2

Budził żonę o 3, by porozmawiać o kręceniu i fabule "La Desizją". Możliwe, że za kamerą siedział sam Karim Benzema.

63

Czyli w końcu jednak spuchli.

1

Sorki.
Miłego dnia! :)

PS. Za każdym razem jest to niesamowicie frustrujące, że u nas trzeba się 10x bardziej narobić... a jeszcze i tak rząd nam dopieprza coraz to kolejne podatki i zabiera hajs na rzeczy typu 500+. Ech... trzyma mnie to, że lubię robić to co robię. Tylko i aż to. Gdybym pracował w jakimś magazynie, czy coś w tym stylu, to już totalnie nie chciałoby mi się pracować w tym kraju.

4

Raczej tak.
W sumie możemy się spodziewać wieczorem zmasowanych ataków na tłiterze i innych sołszyl midjach ze strony siorki CR7, agenta, babci, psa, kota...

0

Messi też nie :)

0

O, czyli mamy swojego El Jarka. Albo kogoś, kto może takim być. Będę bacznie śledzić Jego sołszyl midjowe poczynania.

0

Messi, ratuj.

0

Pique mocno zawalił... taką akcje trzeba wybronić, Pique miał przewagę w tej sytuacji.

0

Tutaj na jednej czerwonej się nie skończy :P
38 minuta i chyba z 4/5 kartek już jest.

0

Całkiem przyjemnie się dzisiaj Ich ogląda :)

0

21 sekunda, Vidal strata. Beznadziejny transfer, drugi Gomes, mało kreatywny, na sprzedaż!

0

Git, właśnie o coś podobnego mi chodziło ;)
Dzięki!

0

Ciekaw jestem, czy TVP za PO też miała takie jazdy jak cenzurowanie niewygodnych wypowiedzi itp.
Ktoś wie coś więcej na ten temat? Bo wydaje mi się, że tylko TVP za PiS-u jest aż tak ocenzurowana i kontrolowana, ale chętnie się dowiem jeśli się mylę.

0

Niby liga Arabska, a jednak wiesz, że Ekstraklasa.

2

Odnośnie statutu Barcelony, to parę lat temu, za rządów Rosella, a później Bartomeu, statut został raz/2x zmodyfikowany/zmieniony.
Nie jestem pewien, ale bardzo możliwe że informacja odnośnie koszulek została wtedy zmieniona. Bo wydaje mi się, że był zapis o tym, że koszulki powinny mieć pionowe pasy.
Poszukam informacji na ten temat w wolnej chwili i zamieszczę tutaj to, co uda mi się znaleźć.

0

Barcelona - Real z 2013

1

Możliwe i szczerze mówiąc... bardzo jest to smutne.

2

Podobnie było z WOŚP-em. PiS tak bardzo nagłaśniał sprawę, by nie dawać na WOŚP, że ludzie dawali więcej :D
Niby PiS taki zły, a jednak dobry.

24

Ale tutaj nie chodzi nawet o wizualne oddanie jakiejś tam pier*** szachownicy. Choć i tak jest to tak beznadziejnie zrobione, że zbiera się na wymioty, to bardziej chodzi o to, że to jest w cholerę niespójne z historią tego klubu. Bartomeu i spółka wycierają sobie mordy i d*py wyjątkowością, statutem i historią Barcelony. Ale co z tego, w 2015 przecież był tryplet, a rok temu dublet...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?