macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
I to jest prawdziwa miłość.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/41530686_966159480223575_7238482111080955904_n.jpg?_nc_cat=0&oh=dc8ba143422a1f4ddd9acc59d74fcb20&oe=5C2CE169
4
Nie wieeeem JEZUS MARIA, jakoś mi tak dziwnie :/
Brakuje mi dawnego klimatu futbolu. Gdzieś to co kiedyś porywało, zachwycało, zaczyna się zatracać.
Z marketingowego punktu widzenia, to na pewno będą duże hajsy. Tym bardziej jeśli będzie finał typu Barcelona - Real.
1
"Według hiszpańskich mediów w 2021 Finał Ligi Mistrzów odbędzie się w Nowym Jorku!"
Z grupy fejsbukowej "To tylko piłka nożna"
Popierniczyło totalnie ludzi zajmujących się tym sportem. Ech.
1
Skoro to było w książce Petera Croucha "Jak być piłkarzem", to raczej nie jest fejk. Chyba, że tego cytatu w książce nie ma, ale jeśli jest, to wątpię że to fejk.
0
Uwaga, ctrl c + ctrl v.
"Nike will celebrate the 20th anniversary of its first season with FC Barcelona with a special, limited-edition 'mashup' jersey. Top to bottom: 2014-15, 2008-09, 2009-10, 2015-16, 2017-18, 2010-11, 2018-19. [FootyHeadlines]"
Dokładnie tłumaczyć mi się nie chce, ale generalnie chodzi o to, że Nike celebruje 20 lat ich współpracy z FC Barceloną taką koszulką:
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/41312859_1817885621594544_4160275983431106560_n.jpg?_nc_cat=0&oh=2b1b4dac6f1f8aae901d696f0a07c611&oe=5C2132C5
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/41328219_1817885711594535_5328477302344908800_n.jpg?_nc_cat=0&oh=53f16141b03d5fc2e60dfb5f11fd5ce7&oe=5BED30FF
5
Fajny ten telewizor, taki nie za duży, nie za mały.
4
"Johan Cruyff wybudował katedrę - nasza rola polega na tym, by ją utrzymać". To nie tylko piękna, ale i bardzo wzruszająca wypowiedź. Zarówno w Barcelonie, jak i w Ajaksie robiłem po prostu to, co uważałem za najlepsze dla wszystkich. Na szczęście w Barcelonie się udało - ale to w większości zasługa osób takich jak Frank Rijkard, Henk ten Cate, Pep Guardiola i Txiki Begiristain, że katedra, jak pięknie nazwał moje dokonania Pep, wciąż jeszcze stoi. Jestem im za to bardzo wdzięczny. Przede wszystkim dlatego, że zespół gra futbol, który szalenie podoba się nie tylko mnie, ale i kibicom. Właśnie tak powinno się grać w piłkę."
Kolejny fragment książki "Johan Cruyf.f Autobiografia".
Bardzo jestem ciekaw jak Cruyff zareagowałby na zarządzanie i grę Barcelony w ostatnich 2 latach, głównie chodzi mi o Valverde. Czy wciąż byłby z tego dumny, czy jednak miałby większe pole do krytyki. Im dłużej czytam tą książkę (jestem już przy końcówce), tym bardziej mi się wydaje, że niestety często nie byłby dumny z tego w jakim kierunku podąża ten klub, że gra stała się bardziej chaotyczna i pozbawiona zespołowej magii. Ale to moje zdanie, może być mylące :)
2
Myślę, że nie. Bierze Pan i leje.
9
I już wiadomo dlaczego takie pustki tutaj są...
Chociaż z drugiej strony zebrań jeszcze chyba nie było.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/41073889_1726130630833053_7207958538717495296_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1913dba7e37dd551dd6238805fdf3d7b&oe=5BED8182
1
To co napisałeś jest już krytyką i takie coś jest (a nawet powinno) mieć miejsce. Ale ludzie rzadko kiedy popierają swoją krytykę argumentami, w większości jest to czysty hejt przez emocjonalność i wyśmiewanie w wypowiedziach.
3
Obserwacja, autopsja, mnóstwo czytanych komentarzy z różnych serwisów polskich i zagranicznych, podsłuchane rozmowy na ulicy, w komunikacji... nie wiem czy generalizuję, bo sporo osób również tak uważa.
2
To nie jest zwykła, normalna krytyka, tylko zwykły, normalny hejt i wyśmiewanie :)
Zresztą to jest niestety nasza "duma" narodowa.
Wyszedł trailer/gameplay Cyberpunk, któremu ludzie dopingują i w zdecydowanej większości są zachwyceni? "Beee, bo za kolorowo, bo postacie plastikowe, bo za długo trzeba czekać..." Henry Cavil jako Wiedźmin? "Beee, bo za mało polski, bo mi szczęka nie pasuje, hashahahshad to ma być Wiedźmin?!"
I takich przykładów jest mnóstwo, w kulturze, w sporcie, w różnych dziedzinach życia. Smutne i przygnębiające.
1
Jeśli ktoś ma ochotę, zachęcam do świetnego artykułu na temat realiów tworzenia gier :)
Jest on napisany na podstawie książki.
Śpieszmy się kochać twórców gier, bo szybko stają się wykończeni :P
https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=1728
11
Do roboty leniu! Pracować na tych darmozjadów kurła!
48
Rakitić z Sociedad na ławce.
#potwierdzoneinfo
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/41057413_10156929837033598_8518890103437787136_n.jpg?_nc_cat=0&oh=4daf3032b91a6c82e6579b0ba62a1047&oe=5C331FD7
33
Możliwe że fejk, ale mocny :D
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_V1luC3ipAqufZkb5kU4XEZJudktIgVXk.jpg
0
Komentarz usunięty
0
Miłego dnia mordeczki damskie i męskie!
7
"To najlepszy piłkarz świata"
Już jutro w mediach: "Rakitić o krok od opuszczenia Barcelony! Wielki konflikt!"
7
Pique i Roberto jakie dżagi.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40868910_1827558040615112_7539784482191048704_n.jpg?_nc_cat=0&oh=b34bdb25882efaa93501751943a99b1c&oe=5C304DB9
0
Na studiach nie będziesz miał czasu na granie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do lapka, to jest ok, gry podane w przykładzie pójdą, nie na najwyższych ustawieniach, ale na znośnych. Czy będzie na czasie przez 10 lat? No nie bardzo :D
Za parę lat już będzie ciężko w pogranie w najnowsze produkcje.
12
Kurde pszypał.
7
Ale do pracy już tak. Jest grafikiem. Zmienił profesje, bo w PL za dużo jest potworów i się już to znudziło.
5
Jeszcze Thiago i Veratti :)
36
Pozdro dla wszystkich mordeczek w szkole!
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40784885_1955975901158531_8304648158231658496_n.jpg?_nc_cat=1&oh=cd4fa9b8cb23f55a66f68f579b8eaf21&oe=5BED58B8
7
Oczywiście, że jest to na wyrost, ale sądząc po charakterze Cristiano, Jego zachowaniu na przestrzenii całej kariery, to jest możliwe, że "Juventus nie potrafi zadowolić Ronaldo". Jego mało rzeczy potrafi zadowolić sądząc po minach, zachowaniu, artykułach, wiadomościach z całej Jego kariery.
45
"W "La Gazzetta dello Sport" czytamy, że "Juventus nie potrafi zadowolić Ronaldo". Gazeta zwraca uwagę na to, że proces adaptacji Portugalczyka w nowym zespole nie przebiega zgodnie z planem. Atakujący ewidentnie nie rozumie się do końca z kolegami z drużyny, a ci nie potrafią wykorzystać jego zalet. Dziennikarze podkreślają również, że dziesięć ostatnich goli Ronaldo w Hiszpanii padło po strzałach oddanych w polu karnym, o co we Włoszech ma być ciężej ze względu na głębiej ustawione i lepiej zorganizowane defensywy wielu zespołów.
Bardziej surowe dla Ronaldo jest "Corriere dello Sport", które okładkę z gwiazdorem Juve opatrzyło tytułem "CR 5,5". Nawiązuje on do niskiej noty wystawionej piłkarzowi za jego występ w sobotnim meczu z Parmą (2:1) przez Fantacalcio, popularnej fantasy Serie A."
via sport.pl
Biedny Cristiano. Znowu będzie smutny :(
Ale już niedługo dostanie "Złotom Piłkem" i humor mu się poprawi, szczególnie jak wyskoczy Jego siorka z agentem "dejcie mu tom piłkem, no dejcie" :)
2
Może masz rację. Ja i tak czekam do końca roku na opinię. Oczekuje ładnej gry od tego zespołu i to się nigdy nie zmieni :)
Szczególnie po takiej drużynie jak Barca Guardioli, która sprawiała że człowiek fapał przez 90 min. Takiej gry oczywiście nie oczekuje, ale po prostu stać ich jest na więcej.
3
To prawda :D
Ale najbardziej śmieszy mnie to, że najbardziej narzekają... Polacy :D
Za granicą w większości są bardzo pozytywne opinie i ludzie są wręcz zachwyceni. U nas jest sporo zarzutów i różne rzeczy, czasem totalnie idiotycznych.
1
A ja, pomimo mojej ciągłej krytyki drużyny Valverde również mam nadzieje na w końcu ładną grę. Za rzadko gramy ładną piłkę, zbyt często ostrożną, flegmatyczną. Czas to zmienić, tym bardziej że skład jest po prostu lepszy. Póki co wciąż uważam że gramy w większości średnio przyjemnie dla oka jak na piłkarzy jakich mamy w składzie i flozofię zespołu, jest zbyt dużo chaosu i niedokładności, ale mam nadzieje że się to zmieni. To jest Barcelona, tutaj zawsze powinno się grać ładnie.